Znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie – niestety nie na lepsze!

Dawno dawno temu, gdzieś w baśniowej krainie, królewna i książę wzięli ślub. Wesele było huczne, a młoda para z miłością patrzyła sobie w oczy i szeptała sobie do ucha namiętne zaklęcia. Wszyscy byli pewni, że zakochani już zawsze pozostaną szczęśliwi… Zaraz potem rozpoczęli wspólne życie w zamku, a gdy zamkowy zegar wybił północ jedno z nich zmieniło się nie do poznania i już nigdy nie było takie jak przedtem. Znacie tę historię i obawiacie się, że i Wasz ukochany partner tuż po ślubie może ulec smutnej metamorfozie? Sprawdź, czy posiada ku temu naturalną skłonność!

Są takie znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie. Nie do końca wiadomo, czy jest to kwestia przekroczenia granicy przysięgi i porzucenia pielęgnowanych w sobie dotąd obaw rozpad związku. Czy raczej dzieje się tak dlatego, że czują się one już na tyle swobodnie, by pokazać prawdziwą twarz. Jeśli jednak nie masz pewności, czy bliska Ci osoba nie okaże się po ślubie kimś zupełnie innym, sprawdź jakim 3 znakom grozi podobna przemiana i jeszcze raz przemyśl swoją decyzję, by nie narazić się na rozwód!

Znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie – niestety nie na lepsze!

 

Baran

Znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie

giphy.com

W początkowej fazie związku Barany są wesołe, pełne pomysłów na wspólne życie i ugodowe. Starają się, zabiegają, wydają się zawsze pełne energii, dowcipkują i są „do rany przyłóż”. Po ślubie ich zachowanie zmienia się jednak o 180 stopni. Niezależnie od płci, stają się mrukliwe, znudzone i łatwo popadają w marazm. Wolą spędzić wolny wieczór przed telewizorem lub ekranem komputera niż wybrać się na szaloną imprezę, pójść na koncert czy do teatru. W dodatku ich zdolność do kompromisu pęka jak mydlana bańka. Nagle są gotowe zrobić wszystko, byle tylko postawić na swoim. W grę wchodzą nawet nieprzyjemne kłótnie i emocjonalne szantaże.

 

Waga

Znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie

giphy.com

Kiedy Waga poznaje potencjalnego przyszłego partnera, początkowo bardzo się stara, by zdobyć jego uwagę. Wydaje się nie widzieć poza nim świata i jest gotowa na wiele poświęceń, byle tylko osiągnąć cel i podbić jego serce. Kiedy jednak dostaje do ręki podpisany akt małżeństwa i wchodzi w codzienną rutynę, staje się leniwa i marudna. Odpuszcza sobie wysiłki mające na celu zaimponowanie drugiej połówce, nie bierze też na siebie zbyt wielu obowiązków. Przestaje ćwiczyć, a – w przypadku kobiet – także się malować. Jednocześnie nie zmniejsza jednak swoich oczekiwań względem partnera, żądając, by cały czas wyglądał świetnie i sprawdzał się w domu oraz zawodowo. Niezadowolona, wszczyna kłótnię o każdy drobiazg, który jej się nie spodoba.

 

Skorpion

Znaki zodiaku które zmieniają się po ślubie

giphy.com

Świeżo poznane Skorpiony potrafią zawrócić w głowie jak mało który znak zodiaku. Pełne zapału, chęci do życia i pasji, nie pozwolą nikomu się przy sobie nudzić. Wykazują zaangażowanie i troskę, zawsze są pełne pomysłów, a wręcz zrobią wszystko co będzie konieczne, by ukochana osoba czuła się u ich boku jakby trafiła do raju. Zaraz po ślubie, kiedy już noszą na palcu namacalny dowód miłości partnera, porzucają maski troskliwych opiekunów i przestają ukrywać swoją mroczną tajemnicę – zaborczość. Stają się dociekliwe i kontrolujące, ponieważ nieustannie  podejrzewają partnera o zdradę. Są gotowe sprawdzać jego telefon, czytać maile i grzebać mu po kieszeniach, byle tylko upewnić się, że ich małżeństwo pozostaje „bezpieczne”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  15 lutego 2020 08:46

    mojego nie ma 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany