Trzy znaki zodiaku które nie potrafią zbudować związku

Szukasz partnera na całe życie, a Twój czas na jego znalezienie wydaje się kurczyć? Słuchasz starej piosenki „22” Lilly Allen i masz wrażenie, że wokalistka śpiewająca: „to już przestało być zabawne” ma na myśli właśnie Twoje zmagania? Sprawdź, które znaki zodiaku nie potrafią stworzyć stałego związku i przekonaj się, czy ten problem nie dotyczy akurat mężczyzn, których poznajesz!

Istnieją znaki zodiaku, które nie potrafią zbudować związku choćby nawet w głębi duszy bardzo tego chciały. Jest to niestety efekt ich sposobu bycia, cech charakteru, priorytetów oraz postawy wobec świata. Sprawdźcie, jakie astrologiczne symbole są obciążone pewnym jarzmem, utrudniającym pozostanie w stałej, udanej relacji!

znaki zodiaku które nie potrafią stworzyć związku

www.pixabay.com

Trzy znaki zodiaku które nie potrafią zbudować związku

 

Strzelec

www.pixabay.com

Strzelec to chyba najbardziej niedojrzały ze znaków. Posiada ogromną potrzebę niezależności i wolności, dlatego stałe związki kojarzą mu się z nudą i ograniczeniami. Jest żądny przygód, silnych doznań, a nawet eksperymentów. Chętnie rzuca się w ciąg imprez, traci czas na nieistotne sprawy, a przede wszystkim poświęca uwagę swojej osobie. Na dłuższą metę nie może być odpowiednim partnerem do wspólnego życia. Chyba, że zdołasz go przekonać, iż przy Tobie jego biografia zapełni się szaleństwami i barwnymi ilustracjami.

 

Byk

www.pixabay.com

Byki to niepozorni partnerzy, którzy na pierwszy rzut oka wydają się bardzo angażować i dawać dużo ciepła. Poświęcają uwagę, dzwonią, wysyłają sms-y, zapraszają na randki i zasypują prezentami. Jednocześnie gdzieś z tyłu głowy piastują przeświadczenie, że zasługują na „kogoś lepszego”. Są żądni uwagi i zwykle mają naprawdę wysokie ego, dlatego chętnie wdają się we flirty, które służą łechtaniu ich próżności. Tak naprawdę mogłyby wybierać w nieskończoność, zamieniając „drugie” połówki na trzecie, czwarte, a nawet dziesiąte. Usidlone nadal czują potrzebę niezależności i poszukiwań, której nigdy nie zaspokoją.

 

Wodnik

www.pixabay.com

Wodnik potrafi być wspaniałym, lojalnym i bardzo zabawnym przyjacielem, ale już nie partnerem. To osoby bystre, o silnie rozbudowanej intuicji, która pozwala im na wysuwanie wielu trafnych wniosków na temat świata i ludzi. Czyni  je to doskonałymi partnerami do dyskusji czy wspólnych, dalekich podróży. W związkach żyje się jednak z nimi bardzo trudno. Do końca pozostają bowiem samotnikami. Izolują się i nie czerpią przyjemności z towarzystwa innych osób. Z biegiem lat stają się mizantropami. Prędzej czy później związek z Wodnikiem zamienia się więc we współegzystencję dwojga ludzi, którzy tak naprawdę żyją „obok” siebie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (158 głosów, średnia: 3,85 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. xt125x  25 listopada 2018 13:21

  Co za bzdury. Moi rodzice to Strzelec (mama) i Wodnik (tata). Od prawie trzydziestu lat są wspaniałym małżeństwem, a im dłużej są razem tym stają się sobie bliżsi. Nie wierzcie w takie głupoty.

  Odpowiedz
  • Tara  25 listopada 2018 13:50

   Wodnik – ponad 24 lata małżeństwa plus trzy przed 🙂
   Potwierdzam, to bzdury :p

   Odpowiedz
 2. Wusia  25 listopada 2018 15:46

  coś w tym jest

  Odpowiedz
 3. Madzia  25 listopada 2018 20:57

  Ja Strzelec mąż Koziorożec i właśnie minęła 37 rocznica ślubu. Owszem, nie znoszę ograniczeń, lubię być niezależna i nic nie jest w stanie zamknąć mnie w domu. Kocham wolność, podróże i mam wiele pasji których mój mąż nie znosi bo jest domatorem ale je toleruje. Gdyby było inaczej to już dawno bym się wyniosła ale póki co nie narzekam i mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele dobrych lat. Nie wierzcie w takie rzeczy a traktujcie wszelkie horoskopy i przepowiednie z przymrużeniem oka.

  Odpowiedz
 4. Ewcia  26 listopada 2018 10:15

  Mój ojciec Strzelec, mama Lew ich staż małżeński wynosi 54 lata 🙂 Nic się tu nie zgadza! Gwiazdy kłamią! 🙂 A tak na serio to trzeba mieć dystans do wróżbitów, wróżb etc. i we wszystko nie wierzyć 🙂

  Odpowiedz
 5. malaga  26 listopada 2018 21:57

  Nie wierze w to 😉 to czy jest udany zwiazek czt nie decyduja charaktery i podejscie do zycia dwojga osob

  Odpowiedz
 6. arunia  24 maja 2020 23:02

  Również się z tym nie zgadzam. To czy związek będzie udany czy też nie, nie zależy przecież tylko od gwiazd i znaków zodiaku, lecz od bardzo wielu różnych cech, okoliczności i zbiegu przypadków. Nie można generalizować, że dana osoba nie potrafi mieć udanego związku, bo jest spod danego znaku zodiaku.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany