Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem. To urodzeni łowcy!

Miłosny flirt jest dla każdego znaku zodiaku czymś zupełnie innym. Zdecydowane Barany czy Wagi chcą na przykład jak najszybciej ustalić, na czym stoją, zadając partnerowi proste pytania i oczekując deklaracji. Serc niektórych znaków nie da się jednak zdobyć w taki sposób. Traktują bowiem flirt jak najlepszą zabawę, która nie powinna kończyć się wraz z zawarciem związku, a miłość bez wątpliwości, adrenaliny i ciągłej pogoni za króliczkiem wydaje im się nieprawdziwa. Kto należy do tych niespokojnych miłosnych duchów? Przekonajcie się!

Yves Rocher

Chociaż dla wielu z nas to absolutna abstrakcja, istnieją znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem. Satysfakcji upatrują przede wszystkim w ciągłej pogoni za obiektami swoich uczuć i nie wyobrażają sobie, że szczęśliwy związek można zbudować bez całej tej gonitwy. Poznajcie cztery uczuciowe wiercipięty, dla których proste rozwiązania są zwyczajnie nudne i niewarte fatygi!

Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem

źródło: www.unsplash.com

Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem. To urodzeni łowcy!

 

Byk

Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem

giphy.com

Byki to osoby, które uwielbiają flirtować i – niezależnie od płci – uważają poszukiwania drugiej połówki za najważniejszy aspekt swojego życia. Nic nie ekscytuje ich równie mocno, jak nowy „obiekt” w polu zainteresowania, a im trudniejsze wyzwanie zdaje się on dla nich stanowić, tym więcej satysfakcji dostarcza im „gonienie króliczka”. Bardziej od fizycznej atrakcyjności liczy się dla nich osobowość partnera. Cenią szczególnie osoby popularne i te o niecodziennych zainteresowaniach. Nie zrażają się faktem, że ich nowy wybranek nie może bądź nie chce poświęcić im wiele czasu. Na własną rękę wynajdują okazje do spotkań i robią, co się da, by stać się „najlepszą wersją siebie”, byle tylko się Mu podobać. Gdy to się udaje, a ich „trudny” partner zaczyna wykazywać inicjatywę i okazywać Bykowi uczucia, z miejsca przestaje zaś być dla niego atrakcyjny.

 

Skorpion

Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem

giphy.com

Skorpiony uwielbiają zagadki myślowe i skomplikowane gry. To zamiłowanie przekłada się na podejście do partnera, który również najbardziej imponuje Skorpionom swoim bystrym umysłem i nieprzewidywalnością. Lubią, gdy ktoś jest trudny do zdobycia, a na jego zainteresowanie trzeba sobie zapracować. Na przykład poprzez wymyślanie ekscentrycznych form wspólnego spędzania czasu i oryginalnych randek. Są też gotowe na wiele poświęceń. Dla „dobra sprawy” przejmą hobby swojego partnera i będą gościć jego przyjaciół, nawet jeśli ich nie znoszą. Jednocześnie jednak zdobywany przez nie partner powinien okazywać Skorpionom daleko idącą wyrozumiałość, a raz okazane zainteresowanie do końca już kierować w ich stronę. Potrafią być bowiem wyjątkowo zazdrosne i nieustannie podejrzewać drugą połówkę o zdrady.

 

Strzelec

Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem

giphy.com

Strzelce to wolne duchy, które wyjątkowo trudno zaciągnąć przed ołtarz. Miłość traktują jak wyzwanie i rodzaj polowania, podnoszącego ich ego. Nieustanny pościg utrzymuje ich adrenalinę na pożądanym, wysokim poziomie. Ponieważ boją się ograniczeń i zamknięcia w złotej klatce, chętnie wybierają na obiekty swoich uczuć niezdecydowane osoby, zamieniające ich życie uczuciowe w odwieczny kalejdoskop. Kiedy zaś uda się im już podbić ich serca, zaczynają się wycofywać. Przypomina to taniec w przybliżanie się i raptowne oddalanie. Innym znakom zodiaku trudno jest pojąć tę dziwną grę.

 

Wodnik

Znaki zodiaku które lubią gdy miłość jest wyzwaniem

giphy.com

Wodniki to chyba najbardziej nieprzewidywalne i trudne do rozszyfrowania osoby w całym zodiaku. Łączą romantyzm z twardym stąpaniem po ziemi i podobnego podejścia oczekują od swoich partnerów. Wybierają zatem osoby o równie skomplikowanej osobowości, których częstokroć nie są w stanie później zrozumieć w codziennym wspólnym życiu. Wszystko dlatego, że nieustannie gonią za zagadką, a przezroczyste osoby je nudzą. Po latach żałują więc swoich wyborów, dostrzegając błąd w założeniu, iż miłość powinna być czymś, o co stale trzeba walczyć i zabiegać.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (23 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  29 maja 2021 07:00

    każdy chyba lubi trochę powalczyć 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany