Znaki zodiaku które nie lubią jesieni i bardzo źle ją znoszą

Zastanawiasz się którą z przyjaciółek uda Ci się wyciągnąć na długi jesienny spacer? Szukasz towarzysza, który obejdzie z Tobą wszystkie stoiska na Festiwalu Dyni? A może po prostu zastanawiasz się, dlaczego Twój partner nagle stracił dobry nastrój i codziennie zakopuje się głęboko pod kocem, wciągając do swojej fortecy słodkości i kubek z kawą? Sprawdź, które znaki zodiaku źle znoszą nadejście jesieni, a zrozumiesz, kto z Twoich bliskich nie potrafi cieszyć się tym czasem, nawet jeśli bardzo by chciał!

Niektóre z nas jesienią odczuwają wyraźny spadek nastroju, który z wiekiem wydaje się coraz bardziej dojmujący. Choć wszyscy wokół podpowiadają, co zrobić, by pokochać tę porę roku, mamy wrażenie, że nic nie jest w stanie zwalczyć ogarniającej nas melancholii. Powodem takiego stanu rzeczy mogą być naturalne predyspozycje, wynikające z układu gwiazd, jaki towarzyszył naszemu przyjściu na świat. Sprawdź, czy ten przypadek dotyczy właśnie Ciebie albo któregoś z Twoich najbliższych! Poznaj znaki zodiaku które nie lubią jesieni!znaki zodiaku które nie lubią jesieni

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku które nie lubią jesieni i bardzo źle ją znoszą

 

Bliźnięta

Znaki zodiaku które nie lubią jesieni

giphy.com

Bliźnięta to zdeklarowane dzieci słońca. Przychodzą na świat w maju i czerwcu, gdy dni najbardziej się wydłużają, a w ciepłym powietrzu unosi się zapach traw i kwiatów bzu. Nadejście pory mroku i przenikliwie zimnego wiatru oznacza więc dla nich koniec epoki beztroskiej zabawy oraz nastanie czasu, który należy „przeczekać”. Najchętniej zapadłyby w zimowy sen. Ponieważ jednak przy tak ruchliwym i ciekawym świata charakterze nie mogą pozwolić sobie na przespanie tylu miesięcy, uzbrajają się w iście Muminkowy arsenał. Domowy malinowy sok, zapas aromatycznych herbat, świece zapachowe, fascynujące książki i ciepłe, puchate koce to zalążek ich sezonowego okopu, w którym za chwilę się skryją.

 

Rak

Znaki zodiaku które nie lubią jesieni

giphy.com

Raki to jedne z największych zodiakalnych smutasów. Nie trzeba im wielu negatywnych bodźców, by pogrążyły się w melancholii i stały się zgorzkniałe. Wiatr, deszcz i wdzierające się w każdą szczelinę ubrania zimno to dla Raka wystarczające powody do tego, by zaszyć się w domu i zrezygnować ze spotkań towarzyskich aż do najbliższych świąt. Zastąpią je seriale, ulubione dania i wykonywane w samotności ćwiczenia fizyczne. Oczywiście pod warunkiem, że uda się zmotywować do opuszczenia wygodnej kanapy.

 

Znaki zodiaku które nie lubią jesieni

Lew

Znaki zodiaku które nie lubią jesieni

giphy.com

Lwy uwielbiają długie upalne dni, zalane słońcem. Nic dziwnego, że czują się nieswojo, gdy świat dookoła zaczyna powoli przygotowywać się do zimowego snu. Spadające liście, deszcz i niedostatek dziennego światła sprawiają, że z dumnego króla sawanny lew zmienia się w małego zmokniętego kotka, który wolałby zaszyć się w domu i zapomnieć o całej rzeczywistości. Wrodzona duma i konieczność błyszczenia w otoczeniu nie pozwalają mu jednak tak zupełnie spuścić nosa na kwintę. Zachowuje pozory dobrego nastroju i jest w tym tak wiarygodny, że naprawdę wpływa na swój emocjonalny stan.

 

Waga

giphy.com

Wagi to romantyczne dusze marzące o wielkich miłościach celebrowanych na ukwieconych łąkach, na statkach pływających wśród promieni ciepłego słońca i górskich szlakach pokrytych zielem. Nie dla nich szarugi i bezlistne drzewa, w których zamiast ptaków hula tylko wiatr. Z trudem przeczekują jesienny sezon, od czasu do czasu popłakując, czytając wielowątkowe powieści i rezygnując z towarzyskich spotkań, a nawet z miejskiej oferty kulturalnej. Z domu nie wyrwie ich nawet najbardziej kolorowe Halloween

 

Znaki zodiaku które nie lubią jesieni

Ryby

giphy.com

Ryby uwielbiają dalekie podróże do ciepłych krajów i długie wylegiwanie się nad wodą, opromienioną słońcem. Jednocześnie są bardzo empatyczne, dlatego łatwo przejmują nastroje innych. Taka mieszanka sprawia, że jesienią w naturalny sposób „zarażają się” chandrą od bliskich i przyjaciół. Szczególnie, że wraz z krótkimi dniami powodów do radości znajdują coraz mniej. By prędzej przegonić depresyjne stany, oglądają optymistyczne kino, przeglądają zdjęcia z odbytych przez siebie wojaży i z mapą w ręku planują kolejne wyjazdy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 4,14 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  5 października 2019 08:58

  panny też nie lubią 😉

  Odpowiedz
 2. ewalub  7 października 2019 00:07

  A lwy lubią 🙂

  Odpowiedz
 3. Tara  7 października 2019 08:12

  A Wodnikom wszystko jedno 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany