Ranking mężów według znaku zodiaku – nietypowy horoskop miłosny!

Małżeństwo to decyzja na całe życie. Wypowiadając „tak”, musicie mieć świadomość, że to niewinne słowo zmieni całą Waszą codzienność i pociągnie za sobą szereg kolejnych, równie ważnych wyborów. Jeśli więc nie jesteście pewne czy mężczyzna, który się Wam oświadczył (albo prawdopodobnie zamierza to zrobić), jest odpowiednim kandydatem na męża, sprawdźcie na którym miejscu w naszym rankingu uplasował go jego znak zodiaku!

Który znak zodiaku ma szansę pretendować do miana idealnego męża? Pracowita i czuła Panna? Towarzyski i szalony Bliźniak, snujący tysiąc planów na minutę, a może raczej czarujący i marzycielski Strzelec? Przedstawiamy astrologiczny ranking mężów, który – choć pisany z lekkim przymrużeniem oka – zdradzi Wam niemało prawdy o upodobaniach, przyzwyczajeniach i wartościach pielęgnowanych przez Waszych partnerów! Ciekawe czy pokrywa się z horoskopem partnerskim? A może horoskop miłosny jest tutaj bardziej trafny?  Sprawdźcie także, czy Wasz ukochany sprawdzi się w swojej nowej roli!

ranking mężów

kolaż własny redakcji, źródło grafiki: www.pixabay.com

Ranking mężów według znaku zodiaku – nietypowy horoskop miłosny!

 

12. Bliźnięta

Niechlubne dwunaste miejsce niechętnie przyznajemy Bliźniętom. Wesołe, towarzyskie i inteligentne, są świetnymi towarzyszami podróży dookoła świata i nocnych eskapad po klubach, a także wiernymi przyjaciółmi, ale stałe związki i trwanie wśród ciepłego, domowego ogniska zwyczajnie nie leżą w ich naturze. Zmienni i niedojrzali, do złudzenia przypominają bajkowego Piotrusia Pana. Lekką ręką wydadzą pieniądze odłożone na wspólnym koncie, zostawią żelazko z wtyczką w gniazdku, a kiedy będziesz ich nagle potrzebować, w ich telefonach wyczerpie się bateria.

 

11. Strzelec

Na miejscu jedenastym uplasował się Strzelec. Przystojny, słodki, pomysłowy i świetny w łóżku, uwiedzie każdą kobietę, obiecując jej rzeczy, o których dotąd nawet nie słyszała. Trzeba jednak wiedzieć, że obietnice te nigdy się nie ziszczą. Strzelce uwielbiają bowiem „gonić króliczka”, a każda miłosna gra kiedyś musi się skończyć. Gdy zorientują się, że obiekt ich westchnień został zdobyty, poczują znudzenie i zaczną rozglądać się za nowymi „wyzwaniami”.

 

10. Skorpion

Zaborczość i wybuchowy charakter Skorpionów ustawia je na dziesiątym miejscu naszego rankingu. Mężczyźni spod tego znaku nie znoszą sprzeciwu i raczej nie będą się liczyć z opinią swojej małżonki. Ostatnie zdanie zawsze musi należeć do nich, a negocjacje mogą się skończyć awanturą. Skorpiony są przy tym zakochane w sobie, będą więc oczekiwać od żony nieustannych zachwytów. Plusy? Pasja i namiętność, która zagwarantuje ukochanej wiele miłosnych uniesień.

 

Ranking mężów według znaku zodiaku – nietypowy horoskop miłosny!

9. Ryby

Mężczyźni spod znaku Ryb są bardzo wierni i aż do końca pozostają zakochani w swoich żonach. Często zachowują się jednak jak rozkapryszone dzieci, marudząc, obrażając się i nieustannie zmieniając zdanie. Oczekują, że to żona zajmie się przyziemnymi sprawami, takimi jak zakupy czy płacenie rachunków. Ma się też nimi troskliwie opiekować, kiedy skaleczą się w palec albo dostaną migreny. Mimo tych wad, są jednak czuli, uroczy i mają poczucie humoru. Z radością świętują sukcesy małżonki, dbają o byt materialny i wykażą się wielką kreatywnością, by zrobić jej urodzinową niespodziankę.

 

8. Rak

Dla zewnętrznego otoczenia Raki to mężowie jakby wycięci z obrazka luksusowego magazynu o wnętrzach lub biznesie. Przystojni, wysportowani i szarmanccy, zrobią wszystko, by zwrócić na siebie uwagę całej sali. Na domówce chętnie usługują wszystkim Twoim koleżankom, dolewając im wina i podając przekąski, na sylwestrowym balu wręczają Ci róże i prowadzą do ognistego tanga, a później pytają, czy mogą porwać do tańca smutne dziewczyny, podpierające ściany. Gdy jednak zostajecie sami, gasną światła, a „publiczność” znika, skupiają się tylko na sobie, ćwicząc mięśnie, oglądając ulubione filmy albo planując kolejny produktywny dzień. Chcą „mieć spokój”, a jeśli akurat popadli w zły humor, wytkną Ci przy tej okazji wszystkie potknięcia z ostatniego tygodnia. Największy minus? Raki to urodzeni kobieciarze, będziesz musiała ich pilnować!

 

7. Wodnik

Towarzyski, skromny, ugodowy i pomysłowy Wodnik to świetny kompan wszelkich przygód. Nigdy nie marudzi, w podróży zadowoli się suchym prowiantem i będzie się cieszył z każdego drobiazgu, który otrzyma od Ciebie w prezencie. Jest dobrym kandydatem na idealnego męża, ale tylko pod warunkiem, że partnerka będzie kładła nacisk na to, żeby pomagał jej w domowych obowiązkach i dbał o inne sfery związku.

 

Ranking mężów według znaku zodiaku – nietypowy horoskop miłosny!

6. Baran

Typowy „prawdziwy mężczyzna” – nieustannie głodny, niecierpliwy, narwany i uparty. Działa jeszcze zanim się  dobrze zastanowi, co często prowadzi do konfliktów i nieoczekiwanych kłopotów. Głęboko emocjonalny i namiętny równie intensywnie będzie jednak walczył o związek, starając się odpowiedzieć na wszystkie zachcianki swojej żony. Jest przy tym towarzyski, utrzyma kontakt z przyjaciółmi z dzieciństwa i łatwo oczaruje Twoich znajomych. Jeśli zaakceptujesz fakt, że masz do czynienia z wulkanem energii i porywczości i nauczysz się spokojnie z nim rozmawiać, może okazać się wiernym, wspaniałym mężem, z którym żadne wydarzenie nie będzie Ci straszne.

 

5. Byk

Byki są bardzo rodzinne, czułe i opiekuńcze, a przy tym spokojne i opanowane. Świetnie poradzą sobie z wychowaniem dzieci i będą pracować co sił, by zapewnić żonie i pociechom jak najlepsze warunki bytowe. Mają także tym polot i całe pokłady namiętności, co czyni z nich świetnych kochanków z fantazją.  Niekwestionowaną zaletą Byków jest ich bezinteresowność. Nie mają względem żon wygórowanych oczekiwań i zadowalają się uczuciem, które od nich dostają. Wady? Nie lubią dyskusji, przez co bardzo trudno jest im coś przetłumaczyć, nigdy nie przyznają się do błędu ani winy, a w niesprzyjających okolicznościach stają się ponurzy i zamknięci w sobie.

 

Ranking mężów według znaku zodiaku – nietypowy horoskop miłosny!

4. Waga

Miejsce tuż pod podium w naszym rankingu zajmują zodiakalne Wagi. Jako niepoprawni romantycy, zakochani w swoich żonach od pierwszego wejrzenia do grobowej płyty, będą zaskakiwać je podarunkami, kwiatami i śniadaniami podawanymi wprost do łóżka. Są przy tym mężczyznami, z którymi połączy Was telepatyczna więź. Szybko odgadną Wasze myśli i złapią nić porozumienia w tej samej chwili, w której oboje postanowicie wyjść z imprezy albo pojechać na nocną pizzę. Przy całym tym uroku trudno jednak wytrzymać skłonność Wag do bałaganiarstwa. Jeżeli w jakiś magiczny sposób uda Ci się zachęcić mężczyznę spod tego znaku, by pomógł Ci wypełniać domowe obowiązki, stanie się księciem na białym koniu i zmieni Twoje życie w bajkę.

 

Ranking mężów według znaku zodiaku – nietypowy horoskop miłosny!

3. Lew

Lwy to mężczyźni o jakich marzy niejedna z nas. Troskliwi i chętni do adorowania obiektu swoich westchnień, zrobią wszystko by zaimponować kobiecie, gdyż sami nie znoszą bylejakości. W większości przypadków są bardzo zaradni i zajmują wysokie stanowiska, dzięki czemu ich żony nigdy nie muszą się martwić o finanse. Zdobycie ich serca nie jest jednak łatwe – partnerki powinny się tu bowiem wykazać równie dużą dozą zaangażowania. Jeśli nie będą podziwiać lwich serc ukochanych, zachwycać się ich kreatywnością, odwagą w działaniu i charyzmą, partnerzy-Lwy wycofają się do swojej jamy i popadną w marazm.

 

2. Koziorożec

Drugie miejsce na podium przyznajemy Panu Prawie Idealnemu, czyli Koziorożcowi. Troskliwy, kochający i oddany rodzinie, zawsze wesprze małżonkę dobrym słowem i nie tyle pomoże jej w pracach domowych, ile sam przejmie ich wykonywanie. Chętnie weźmie na siebie najbardziej stresujące decyzje. Będzie też wspaniałą duszą towarzystwa, bawiąc gości i sypiąc jak z rękawa przezabawnymi dowcipami. Jedyną wadą, której możemy się obawiać jest zazdrość, do której Koziorożce mają niestety skłonność, a która potrafi zamienić się w obsesję. O ile jednak uda się Wam upewnić zodiakalnego Koziorożca o swojej wierności i miłości, stanie się wzorowym mężem.

 

1. Panna

Złoty medal w naszym astrologicznym rankingu mężów zdobywa Panna! Honorowa, rodzinna i czuła, a przy tym przywiązana do tradycji i najważniejszych wartości, zbuduje dom pełen miłości, ale też nie stroniący od zasad. Przystojne i ambitne Panny, będą wciąż na nowo zachwycać swoje małżonki wyglądem, osiągnięciami w pracy i wspaniałymi efektami jakichkolwiek projektów, za które tylko się wezmą. Upieką znakomitą lazanię, pocałują na przywitanie i na dobranoc, podwiozą dzieci do szkoły, a w sytuacji zagrożenia osłonią swoim ramieniem. Jeżeli mąż Panna ma jakieś znaczące wady, które mogą wpłynąć na związek, to zaliczymy do nich jedynie krytycyzm i skłonność do analizowania każdej najmniejszej sytuacji. Jeśli jednak nauczysz się puszczać mimo uszu pytania i dociekania w stylu: „jak sądzisz, co szef miał na myśli, mówiąc do mnie…”, stworzysz z mężczyzną Panną związek, którego wszyscy będą Ci zazdrościć!

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (209 głosów, średnia: 4,10 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  19 maja 2018 09:18

  Nr 1 trafiłam 😉
  Coś w tym jest… 24 lata miną w czerwcu…
  I zgadza się z tą Panną prawie wszystko ;D

  Odpowiedz
 2. Aldona81  19 maja 2018 12:18

  Nic dodać,nic ująć. Na 100proc WSZYSTKO się zgadza! Ach te Barany😀😀😀

  Odpowiedz
 3. ewalub  19 maja 2018 12:55

  Rak. No nie zgadza się za bardzo

  Odpowiedz
  • Kathe  20 maja 2018 08:23

   Do mojego spod Panny opis w ogóle nie pasuje ale zawsze to jakieś pocieszenie, że z pierwszego miejsca 😀

   Odpowiedz
  • monicitia  1 lipca 2018 18:17

   u mnie tez Raczek i też pudło:) To najwierniejsze dziubdziusie pod słońcem:)

   Odpowiedz
 4. as_sa  20 maja 2018 15:17

  Hehehe, z przymrużeniem oka, ale ale gdzieś tam się trafi, że jakaś cecha się zgodzi 😉

  Odpowiedz
 5. agasam9  21 maja 2018 00:45

  mój jest lwem i nie narzekam 🙂

  Odpowiedz
 6. Wusia  22 maja 2018 09:50

  Niestety nic się nie zgadza

  Odpowiedz
 7. Jaworka  1 lipca 2018 10:44

  Z bykiem trafione w sedno

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany