Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku! Kompletnie do siebie nie pasują

Czy chcecie poznać tajemnicę, czy ta osoba, w której się zakochaliście, jest waszą bratnią duszą na całe życie? Astrologia może wam pomóc w rozwianiu wątpliwości dotyczących skomplikowanych relacji między znakami zodiaku. Poznajcie, z kim lepiej nie nawiązywać bliższych kontaktów.

Gwiazdy wiedzą o nas więcej niż nam się wydaje! W naszym artykule przyjrzymy się temu, co astrolodzy mówią o związkach i miłości. Czy wasza relacja jest pełna iskry, czy może powinniście szukać dalej swojej drugiej połówki? Sprawdźcie, co astrologia mówi o miłości. Kogo powinniście unikać, a z kim stworzycie udany związek?

Które znaki zodiaku do siebie pasują, a z którymi lepiej się nie wiązać?

Znak zodiaku może pomóc w ocenie przyszłości związku. Horoskop może wskazywać, które znaki są bardziej zgodne i mogą tworzyć trwałe połączenie, a które powinny unikać bycia razem. Dzięki poznaniu charakterystycznych cech każdego znaku, można wstępnie przewidzieć, jakie będą nasze relacje.

Chińskie znaki zodiaku – daty, miesiące, co oznaczają? Sprawdź, jaki masz chiński znak zodiaku!

Chińskie znaki zodiaku – daty, miesiące, co oznaczają? Sprawdź, jaki masz chiński znak zodiaku!

Chińskie znaki zodiaku są inne niż te, które na co dzień znamy i którymi posługujemy się w europejskich horoskopach. Podobnie jak te “nasze” – jest ich 12, ale patronują im wyłącznie zwierzęta. Samo ich wyznaczanie przebiega też inaczej niż te, które znamy na co dzień. Zadajesz sobie często pytanie: “jaki mam chiński znak zodiaku?”. Teraz już na pewno będziesz wiedzieć!

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika szanują swobodę i niezależność. Charakteryzują się innowacyjnymi i oryginalnymi pomysłami. W związku wolą mieć dużo miejsca dla siebie. Kto nie jest idealnym partnerem dla Wodnika? Związek z Bykiem może być bardzo trudny, ponieważ Byk chce mieć kontrolę nad sytuacją, co nie jest czymś, czego Wodnik szuka w związku. Z kolei Wodnik znajdzie wspólny język z osobami spod znaku Wagi lub Bliźniąt.

Ryby

Wrażliwe i subtelne Ryby potrzebują stabilności i pewności siebie w związku. Niestety, związek z impulsywnym Baranem nie zapewni im tego, ponieważ jest on niezdecydowany i niestabilny. Zamiast tego, Ryby najlepiej czują się w związku z innymi Rybami, Rakami i Skorpionami, ponieważ te znaki zodiaku oferują im wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.

Baran

Barany to ambitne i dynamiczne osoby. Mają silną potrzebę sukcesu. Z kim jednak nie będzie tworzyć dobrej pary? Ze Skorpionem. Połączenie dwóch dominujących i upartych znaków zodiaku może prowadzić do ciągłych konfliktów. Baran będzie zawsze próbował stanowić o sile w związku, natomiast Skorpion będzie chciał zachować swoją pozycję. Takie połączenie będzie trudne i pełne spięć. Lepsze współistnienie dla Barana zapewnią znaki takie jak Waga i Strzelec.

Byk

Byki lubią towarzystwo innych ludzi i są zwykle otoczone grupą przyjaciół. Niestety, związek z Bliźniętami może być trudny, ponieważ brakuje między nimi porozumienia. Byk jest uparty, a Bliźnięta zbyt dumne, co prowadzi do częstych konfliktów. Zamiast tego, Byki powinny szukać związku z Panną lub Koziorożcem, ponieważ te znaki są bardziej odpowiednie dla ich potrzeb.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt są bardzo czułe na potrzeby innych i mają dwojakie podejście: jednocześnie cenią sobie stabilność i szukają przygód. Niestety, nie będą tworzyć udanego związku ze Skorpionami, ponieważ te dwa znaki zodiaku rzadko się dogadują. Skorpion będzie próbował narzucić swoje zasady, co nie będzie odpowiadać Bliźniętom, które nie lubią być ograniczone. Idealnym partnerem dla Bliźniąt jest Waga.

Horoskop na lato 2021

Rak

Raki są bardzo emocjonalne i czują silną potrzebę bliskości z innymi. Są one również wrażliwe i rodzinne, ale czasami mają problemy z pewnością siebie. Nie są one najlepszymi kandydatami do związku z energicznymi Wagami, ponieważ Raki są bardziej skłonne do trzymania się domu, a Wagi uwielbiają wychodzić. Te dwa znaki nie będą w stanie porozumieć się w nawet najprostszych kwestiach, co oznacza, że ich związek może być bardzo burzliwy. Raki najlepiej czują się w towarzystwie Koziorożców lub Ryb.

Lew

Lew w związku potrzebuje być na pierwszym miejscu i podejmować decyzje. Chce być adorowany przez swojego partnera. Skorpion jednak jest zbyt tajemniczy i chłodny, co będzie stanowić dla Lwa problem. Ponadto, oba te znaki cechują się nieustępliwością, co utrudni im znalezienie porozumienia. Dla Lwa idealnym partnerem będzie inny Lew lub Strzelec, którzy dostarczą mu tego, czego potrzebuje.

Panna

Panna jest perfekcjonistką, dąży do sukcesu i jest niezawodna. Trudno ją zdobyć, ale można na nią polegać. Z kim nie będzie się dogadywać? Z Wodnikiem, który jest marzycielem i ma odmienną perspektywę na życie. Panna skupia się na praktycznych sprawach, podczas gdy Wodnik woli żyć w swoim świecie. Dobrze dogada się z Koziorożcem lub Bykiem.

Waga

Waga posiada zdolność do dogłębnego analizowania każdej sytuacji. Posiada wspaniałą pamięć i talent artystyczny. Niestety, nie będzie mieć dobrych relacji z Koziorożcem. Są ze sobą sprzeczne i zdarza im się krytykować się nawzajem. Waga jest duszą artysty, zaś Koziorożec jest zwolennikiem praktycznych rozwiązań.
Dla Wagi idealnym partnerem będzie Baran lub Bliźnięta.

Skorpion

Skorpiony są pełne tajemnic i skrywają wiele sprzeczności. Potrafią być przyjacielskie i sympatyczne, ale także być bardzo poważne i powstrzymujące. Z kim nie będą dobrze funkcjonować w związku? Z Lwem i Wagą. Skorpiony są silne i decyzyjne, a niezdecydowanie Wag może je denerwować. Dobrymi partnerami dla Skorpiona będą Koziorożce i Ryby.

Horoskop miłosny na lato 2021

Strzelec

Strzelec jest pełen energii i ruchu. To człowiek aktywny, często uprawiający sporty, ale też interesujący się sferą duchową. Z Bykiem nie będzie się układać w dobry sposób, ponieważ są oni bardzo różni. W sypialni może być dobrze, ale poza nim nie będą mieli ze sobą wiele wspólnego. Dobrze będzie mu się za to układać z Baranem lub innym Strzelcem.

Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca są skoncentrowane na sukcesie i materialnych sprawach. Mają silne poczucie obowiązku i skupiają się na pracy. Miłość dla nich jest dodatkiem do codziennego życia. Nie porozumieją się z Bliźniętami, które potrzebują kogoś stabilnego i cierpliwego. Dobrą parą dla Koziorożca będą za to Rak i Ryby.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (31 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Magdalena  10 lutego 2023 19:01

  Coś w tym jest..

  Odpowiedz
 2. janka1312  10 lutego 2023 22:14

  z tego wynika, że ja z moim mężem nie powinniśmy się dogadać a na prawdę nie jest między nami źle 🙂

  Odpowiedz
 3. arunia  11 lutego 2023 00:07

  Nie zgadza się…

  Odpowiedz
 4. Radooo  3 sierpnia 2023 08:30

  Jedni sądzą że się zgadza drudzy że nie … Ehh

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany