Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach. Te 4 znaki zodiaku słuchają tylko głosu serca

Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach często powielają te same złe schematy. Przechodzą tak z jednego toksycznego związku w następny, nie do końca zdając sobie sprawę, dlaczego to robią. Tymczasem w niemałym stopniu predystynuje je do tego ich znak zodiaku, który wyposaża je w zestaw cech, sprawiających, że idą za głosem serca, nie bacząc na swoje faktyczne dobro. Nasza wróżka Fortunata zgodziła się wskazać cztery astrologiczne znaki, które układy gwiazd wyposażyły w taką właśnie kombinację, by dać Wam pole do zastanowienia nad swoimi decyzjami. Sprawdźcie, czy jesteście na tej liście!

Yves Rocher
Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach

www.unsplash.com; Allan Filipe Santos

Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach. Te 4 znaki zodiaku słuchają tylko głosu serca

Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach i tkwią w toksycznych związkach nie zawsze są świadome, że jest to efekt ich własnych wyborów. Sprawdź, czy masz skłonność do podejmowania niefortunnych miłosnych decyzji, a upewnisz się, czy ten problem może dotyczyć także Ciebie.

 

Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach należą do 4 znaków:

Waga

Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach

giphy.com

Wagi to największe romantyczki z całego zodiaku. Bezgranicznie wierzą w etos miłości, dlatego są skłonne tłumaczyć partnera ze wszystkich złych postępków, licząc, że w końcu się dla nich zmieni. Akceptują wady ukochanego, bo jego zalety i miłe gesty wydają im się warte cierpień czy wyrzeczeń. Szybo zapominają i wybaczają mu dyskredytujące je słowa czy zachowania. Potrafią też ulokować uczucia w kimś, kto jest już zajęty lub zakochiwać się platonicznie, wzdychając do plakatu gwiazdy rockowej sceny czy wybitnego aktora. Skłonność do egzystowania na pograniczu realności i marzeń utwierdza je w tej postawie, dlatego powinny zachować większą ostrożność, oddając komuś swoje serce.

 

Panna

panna

giphy.com

Panny to osoby, które kochają wyzwania. Nawet jeśli pozornie nie dają tego po sobie poznać. Do związków podchodzą więc podobnie, jak do zobowiązań zawodowych. Wybierają trudnych, niedojrzałych mężczyzn, którzy albo nie zamierzają wiązać się na stałe, albo nie radzą sobie z codziennością. Panny otaczają opieką swoich „chłopców”, szukając im pracy, zapisując na terapię, lecząc czy pomagając wyjść z nałogu. Kiedy zaś przestają być im potrzebne, są odsuwane na dalszy plan, nie rozumiejąc, dlaczego tak się stało. Wszystkim Pannom radziłabym skupiać uwagę głównie na sobie, a od partnera oczekiwać wzajemności w staraniach i okazywaniu uczuć.

 

Strzelec

Kobiety które zakochują się w niewłaściwych mężczyznach

giphy.com

Kobiety urodzone w znaku Strzelca to wizjonerki i idealistki. Wynajdują sobie wzniosłe, nierealne cele, tak w życiu zawodowym, jak i miłosnym. O ile w tym pierwszym mają szanse na sukces z uwagi na swój upór i pracowitość, o tyle w drugim wysyłają strzały w chybionym kierunku. Za obiekt uczuć obierają sobie mężczyzn, którzy albo nie są nimi zainteresowani, albo nie zamierzają wiązać się z kimkolwiek. Jednocześnie marzą o wielkiej miłości, dlatego na koniec cierpią i płaczą. Może byłoby lepiej, gdyby zainteresowały się mężczyznami o poważnym podejściu do życia i poszukały kogoś, kto odwzajemni ich uczucia?

 

Ryby

zodiak

giphy.com

Romantyczna natura Ryb podpowiada im, że prawdziwa miłość to ta pełna burz i namiętności. Marzą przez to o wybranku rodem z powieści, w której On jest najpierw groźnym, porywczym łobuzem, ale później – pod wpływem miłości do Niej – przeżywa wewnętrzną przemianę. Nic dziwnego, że Rybom zdarza się wybierać mężczyzn, którzy mają problemy z prawem lub bywają agresywni. Wierzą one bowiem, że ich łagodna natura zmieni serca wybranków, topiąc ich lód. Dla swojego dobra powinny wziąć pod uwagę, że takie przemiany zdarzają się bardzo rzadko, o ile w ogóle mają miejsce i postarać się obdarzyć uczuciem kogoś, nad kim nie wisi widmo mrocznej przeszłości.

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (76 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Skosa Sandra  24 października 2020 16:45

    Akurat mój znak zodiaku tutaj wymieniono i znowu część opisu się zgadza.

    Odpowiedz
  2. janka1312  24 października 2020 20:40

    zgadzam się w całej rozciągłości 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany