Lustrzane godziny i godziny odwrócone, często widywane na zegarku to zaszyfrowana wiadomość od losu. Sprawdź, co Ci przekazuje!

Czy wiesz, że lustrzane godziny mogą być zaszyfrowaną wiadomością od losu? Zwykle patrzymy na zegar mimochodem, by sprawdzić czas i szybko powrócić do swoich zajęć. Niekiedy zdarza się jednak, że dzień po dniu przyłapujemy tarczę zegarową na tej samej, niepokojącej godzinie, która wygląda jak odbita w lusterku:11:11, 13:13, 22:22. Nie wolno lekceważyć tego znaku. Może on świadczyć o tym, że los ma nam do przekazania ważną wiadomość. Podobnie jest z godzinami odwróconymi. Sprawdźcie, co usiłuje nam w ten sposób powiedzieć!

Spis treści:

lustrzane godziny

 

Lustrzane godziny i godziny odwrócone – wiadomość od losu!

Z pewnością przekonaliście się już, że numerologia ma ogromny wpływ na nasze życie i los. Numerologia może kształtować nasze cechy czy odsłaniać przed nami ukryte znaczenie godzin. Tym razem wróżka Fortunata postanowiła podzielić się z Wami wiedzą o tym, czym są lustrzane godziny i godziny odwrócone. Jeśli któryś raz z rzędu patrzysz na zegarek, a tam pojawia się ta sama, charakterystyczna godzina, to znak, że los próbuje Ci przekazać jakąś informację! Sprawdź, jaka wiadomość jest zaszyfrowana w zegarku, który po raz kolejny wskazuje Ci lustrzane godziny lub godziny odwrócone!

Lustrzane godziny – co oznaczają?

Lustrzane godziny to godziny, na których liczby – zarówno w godzinach, jak i minutach są takie same, np. 11:11, 22:22, 19:19, 17:17, 21:21 itd. W numerologii oraz w magii godzin uważa się, że za pomocą lustrzanych godzin los – lub Anioł Stróż – próbuje Ci przekazać szczególną wiadomość. Niektórzy ludzie przyznają, że w ważnych dla nich chwilach lub trudnych, wymagających podjęcia poważnych decyzji mieli tak, że kilka dni z rzędu lub w niedługim czasie zerkali na godzinę i za każdym razem zegarek wskazywał tę samą godzinę. I to w dodatku były to lustrzane godziny. Jeśli Tobie też się to zdarzy, to koniecznie dowiedz się co mogą oznaczać poszczególne godziny. Być może niosą ze sobą szczególne przesłanie lub ważną wiadomość, która pomoże Ci podjąć trudną decyzję lub podniesie Cię na duchu.

Lustrzane godziny, często widywane na zegarku, to zaszyfrowana wiadomość od losu. Sprawdź, co Ci przekazuje!

Lustrzane godziny – znaczenie

00:00

Jeśli, któryś raz z rzędu spoglądasz na zegarek i ukazuje Ci się właśnie ta godzina, to znak, że stoisz przed jakąś ważną decyzją. Nie powinnaś wahać się z jej podjęciem i pójściem w kierunku, o którym marzysz. Porzuć to, co Ci nie służy bez wyrzutów sumienia.

01:01

To bardzo ważna wiadomość zwłaszcza dla osób, które nie są w relacji lub spotykają się z kimś i nie wiedzą dokąd to zmierza. Lustrzana godzina 01:01 mówi Ci, że ktoś jest w Tobie zakochany. W dodatku jest to ktoś z Twojego bliskiego otoczenia. Kto może o Tobie myśleć o tej porze?

02:02

Ta lustrzana godzina niesie ze sobą dwa ważne przesłania. Może któreś z nich odnosi się do Twojego życia bardziej? Jeśli spojrzałaś kilkukrotnie na zegarek, który wskazywał godzinę 02:02 to znaczy, że wśród Twoich bliskich jest ktoś, kto coś przed Tobą ukrywa. Drugą zaszyfrowaną wiadomością jest to, żebyś musisz nieco nad sobą popracować!

03:03

Uwaga! W Twoim otoczeniu jest ktoś, kto nie mówi o Tobie dobrze. Bądź ostrożny i nie ufaj każdemu!

04:04

Lustrzana godzina 04:04 mówi, że to czas, żebyś zadbał o swoje zdrowie!

Godziny odwrócone

Fot. Thomas Bormans on Unsplash

05:05

Ta godzina chroni Cię przed uczuciem, któremu nie powinnaś ulegać. Ktoś, kto bardzo dobrze Cię zna jest w Tobie zakochany, ale nie wyniknie z tego nic dobrego.

06:06

Zbyt rzadko myślisz o sobie. Znajdź czas tylko dla siebie, pobądź ze sobą i zadbaj o miłość do siebie samego.

07:07

Lustrzana godzina 07:07 niesie ze sobą bardzo dobre przesłanie: to, o czym myślisz i to, czego bardzo pragniesz, już niedługo się spełni!

08:08

Los daje Ci znaki, żebyś była bardziej ostrożna. Nie ufaj każdemu i postępuj ostrożnie. Coś nad czym pracujesz, niedługo zakończy się sukcesem!

09:09

To wiadomość bardzo podoba do tej z lustrzanej godziny 06:06. I to żaden przypadek. Obie godziny to znak od losu, który mówi, że to Ty jesteś w Twoim życiu najważniejsza. Pamiętaj, żeby każdego dnia znaleźć czas tylko dla siebie!

10:10

Przed Tobą koniec pewnego cyklu. Bądź dla siebie dobra. Jeśli stanie się coś, co będzie wymagało odpoczynku, zrób to. Zmiana otoczenia ma bardzo korzystny wpływ na nasze samopoczucie.

11:11

Lustrzana godzina 11:11 to bardzo krótka, ale ważna informacja: czeka Cię stresujący czas. Pamiętaj jednak, że nawet najgorsze chwile kiedyś mijają. Przejdź z wyrozumiałością dla siebie przez ten okres.

12:12

Jeśli kilka dni z rzędu lub w niedługim czasie spojrzysz na zegarek, który wskaże Ci lustrzaną godzinę 12:12, to nie wahaj się ani chwili i wypowiedz życzenie. Na pewno się spełni!

13:13

Wkrótce może się spełnić to, o czym bardzo marzysz. Czekają Cię zmiany!

14:14

Los chce Ci przekazać, żebyś wyzbył się poczucia stresu oraz tego, co niepotrzebne i toksyczne w Twoim życiu. Odczuwasz nerwy i frustrację – to sygnał do podjęcia decyzji o zmianach.

15:15

Godzina lustrzana 15:15 oznacza, że Twój były partner lub partnerka myślą o Tobie. Dla jednych to będzie dobra informacja, inni woleliby nie odczytać tego znaczenia. Może to znak do odnowienia tej znajomości?

16:16

Przed Tobą ważny czas – nie bój się czegoś zakończyć. Tylko w ten sposób może nadejść nowe. Wyrzuć z siebie stres, złość i negatywne emocje.

17:17

Czekają Cię problemy w relacji z najbliższymi. Bądź wyrozumiała dla siebie i bliskich.

18:18

Warto czasami przystanąć i zadać sobie kilka pytań. Niektóre z pewnością pozostaną bez odpowiedzi, ale sam fakt, że się pojawiły już wiele znaczy. W kwestii uczuć, nie myśl za wiele. Tak naprawdę wiesz, co masz robić.

19:19

Zwolnij trochę, bądź cierpliwy. Pomyśl nad tym, co Cię otacza. Znajdź czas na medytację. Jeśli Cię coś dręczy, to nie bój się wyrazić i nazwać tego.

20:20

Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość. To przesłanie od losu na pewno poprawi Ci humor. Wiadomość ukryta w lustrzanej godzinie 20:20 brzmi: “ktoś, kogo kochasz, również ciepło o Tobie myśli”.

21:21

Już wkrótce wydarzą się bardzo ciekawe i bardzo dobre rzeczy. To godzina, która zwiastuje Twój sukces!

22:22

Lustrzana godzina 22:22 to wiadomość od losu, że już niedługo będzie chciała się z Tobą skontaktować bardzo wyjątkowa dla Ciebie osoba. Wszystko to, co działo się do tej pory, nabierze dla Ciebie sensu.

23:23

To przesłanie od losu, który mówi Ci, że powinnaś w siebie mocniej uwierzyć i nauczyć się słuchać swojego wnętrza. W ten sposób osiągniesz niezależność.

Godziny odwrócone – co oznaczają?

Wiesz już, co oznaczają lustrzane godziny, czas na odczytanie komunikatów ukrytych w innym rodzaju magicznych godzin. Mamy na myśli godziny odwrócone. Zanim przejdziemy do zaszyfrowanych wiadomości, wyjaśnimy, czym są godziny odwrócone. Są to godziny, które gdy wizualnie “złożymy je na pół”, ich cyfry się pokryją, czyli; 01:10, 03:30, 05:50. Godziny odwrócone to również sposób na przekazanie nam wiadomości od losu. Sprawdź, co czeka Cię, jeśli natrafiłaś, na którąś z tych godzin!

Godziny odwrócone na zegarku – sprawdź co Cię czeka!

00:00

Jeśli, któryś raz z rzędu spoglądasz na zegarek i ukazuje Ci się właśnie ta godzina, to znak, że stoisz przed jakąś ważną decyzją. Nie powinnaś wahać się z jej podjęciem i pójściem w kierunku, o którym marzysz. Porzuć to, co Ci nie służy bez wyrzutów sumienia.

01:10

Niespokojnie zerkasz na zegarek zawsze o 01:10? Wszechświat chce Ci przekazać, że potrzebujesz chwili samotności, tylko we własnym towarzystwie, na przemyślenie swoich spraw.

02:20

Powtarzająca się godzina 02:20 mówi, że ktoś z najbliższego otoczenia stara się coś przed Tobą ukryć. Zachowaj czujność i postaraj się wyłapać wszystkie sygnały, bo z pewnością chodzi o coś ważnego.

Co oznaczają lustrzane godziny

03:30

Ta lustrzana godzina jest najbardziej niepokojąca. To ostrzeżenie, że Tobie lub bliskiej Ci osobie grozi jakieś niebezpieczeństwo. Miej się na baczności!

04:40

Czterdzieści minut po godzinie czwartej widywane na tarczy zegara nieco zbyt często oznacza, że znajdziesz się w trudnych okolicznościach. Jeśli się jednak postarasz i wykorzystasz posiadane umiejętności, uda Ci się wyjść z opresji obronną ręką.

05:50

Ta lustrzana godzina niesie pozytywne przesłanie, zdradzając, że jest ktoś, kto dobrze Ci życzy i niezależnie od sytuacji jest gotów zaoferować Ci swoje wsparcie.

10:01

Jeżeli na swojej zegarowej tarczy najczęściej widujesz godzinę 10:01, oznacza to, że jakaś osoba darzy Cię wyjątkowo silnym uczuciem. Musisz być jednak ostrożna – ten związek może nieść z sobą wiele problemów.

11:11

Jeśli na zegarze zobaczysz godzinę 11:11, to znaczy, że świat oczekuje od Ciebie, byś pomogła cierpiącym i potrzebującym. Szczególnie tym osobom, które należą do Twojego bliskiego otoczenia.

Godziny lustrzane, odwrócone

12:21

Lustrzane godziny rzadko mają tak pozytywne przesłanie, jak ta. Sugeruje Ci ona bowiem, że nadszedł najlepszy czas na snucie marzeń i planów. Teraz wszystko ma bowiem szansę się powieść!

13:31

Ta godzina odnosi się do Twojego sekretnego życzenia, wskazując, że właśnie teraz ma ono szansę się ziścić.

14:41

Lustrzana godzina 14:41 to wiadomość od losu, że w żadnym razie nie należy się poddawać.

15:51

Odbijająca się jak w lusterku godzina 15:51 podpowiada Ci, byś skupiła się na chwili obecnej. Ciesz się nią i korzystaj z tego, co przynosi Ci teraźniejszość bez oglądania się na to co było i wybiegania zbyt daleko w przyszłość.

20:02

Ta lustrzana godzina stanowi napomnienie, że ktoś kogo kochasz, bardzo Cię teraz potrzebuje. Postaraj się z nim spotkać albo przynajmniej zadzwonić.

21:12

Niektóre lustrzane godziny zagrzewają do działania i służą zmotywowaniu nas. Tak jest właśnie z 21:12. Przypomina ona, że warto uwierzyć w siebie i spróbować wykorzystać każdą szansę, jaką zsyła nam los.

22:22

To znak, że ktoś szuka kontaktu z Tobą i stara się za wszelką cenę do Ciebie dotrzeć. Zastanów się, kto to może być.

23:32

Tę godzinę widują nieprzeciętnie często osoby o wyjątkowej mocy, mogącej zmienić czyjś los. Jeśli jesteś jedną z nich, nie zastanawiaj się, tylko wykorzystaj swoje możliwości (kontakty, pieniądze czy poważanie społeczne), by pomóc temu, kto Cię potrzebuje.

Wiesz już, jakie przesłanie kryje Ci los w poszczególnych godzinach. Numerologia to wiedza tajemna i bardzo interesująca. Wystarczy się w nią trochę wgłębić, a poda nam na tacy wiele rozwiązań. Lustrzane godziny i godziny odwrócone to bardzo ciekawe zagadnienie. Jeśli akurat coś Cię dręczy i widzisz na zegarku cały czas tę samą magiczną godzinę, to na pewno znak od Twojego Anioła Stróża. Przemyśl wskazówkę i posłuchaj siebie, a na pewno będziesz wiedziała co robić!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...