Lustrzane godziny, często widywane na zegarku, to zaszyfrowana wiadomość od losu. Sprawdź, co Ci przekazuje!

Zwykle patrzymy na zegar mimochodem, by sprawdzić czas i szybko powrócić do swoich zajęć. Niekiedy zdarza się jednak, że dzień po dniu przyłapujemy tarczę zegarową na tej samej, niepokojącej godzinie, która wygląda jak odbita w lusterku. Nie wolno lekceważyć tego znaku. Może on świadczyć o tym, że los ma nam do przekazania ważną wiadomość. Sprawdźcie, co usiłuje nam w ten sposób powiedzieć!

Z pewnością przekonaliście się już, że numerologia ma niebagatelny wpływ na nasze życie czy cechy, jakie nabywamy w chwili urodzenia. Może określać charakter osób, oznaczając odmienne osobowości poszczególnymi cyframi czy odsłaniać ukryte znaczenie godzin. Tym razem wróżka Fortunata postanowiła podzielić się z Wami wiedzą o tym, czym są lustrzane godziny. Sprawdźcie, co przekazują Wam wskazówki zegara ustawiające się w tej samej pozycji każdego dnia, gdy spoglądacie na zegarową tarczę!

lustrzane godziny

źródło: www.pixabay.com

Lustrzane godziny, często widywane na zegarku, to zaszyfrowana wiadomość od losu. Sprawdź, co Ci przekazuje!

 

Co oznaczają konkretne lustrzane godziny?

00:00

Jeśli, któryś raz z rzędu spoglądasz na zegarek i ukazuje Ci się właśnie ta godzina, to znak, że stoisz przed jakąś ważną decyzją. Nie powinnaś wahać się z jej podjęciem i pójściem w kierunku, o którym marzysz. Porzuć to, co Ci nie służy bez wyrzutów sumienia.

01:10

Niespokojnie zerkasz na zegarek zawsze o 01:10? Wszechświat chce Ci przekazać, że potrzebujesz chwili samotności, tylko we własnym towarzystwie, na przemyślenie swoich spraw.

02:20

Powtarzająca się godzina 02:20 mówi, że ktoś z najbliższego otoczenia stara się coś przed Tobą ukryć. Zachowaj czujność i postaraj się wyłapać wszystkie sygnały, bo z pewnością chodzi o coś ważnego.

 

lustrzane godziny

giphy.com

03:30

Ta lustrzana godzina jest najbardziej niepokojąca. To ostrzeżenie, że Tobie lub bliskiej Ci osobie grozi jakieś niebezpieczeństwo. Miej się na baczności!

04:40

Czterdzieści minut po godzinie czwartej widywane na tarczy zegara nieco zbyt często oznacza, że znajdziesz się w trudnych okolicznościach. Jeśli się jednak postarasz i wykorzystasz posiadane umiejętności, uda Ci się wyjść z opresji obronną ręką.

05:50

Ta lustrzana godzina niesie pozytywne przesłanie, zdradzając, że jest ktoś, kto dobrze Ci życzy i niezależnie od sytuacji jest gotów zaoferować Ci swoje wsparcie.

10:01

Jeżeli na swojej zegarowej tarczy najczęściej widujesz godzinę 10:01, oznacza to, że jakaś osoba darzy Cię wyjątkowo silnym uczuciem. Musisz być jednak ostrożna – ten związek może nieść z sobą wiele problemów.

11:11

Jeśli na zegarze zobaczysz godzinę 11:11, to znaczy, że świat oczekuje od Ciebie, byś pomogła cierpiącym i potrzebującym. Szczególnie tym osobom, które należą do Twojego bliskiego otoczenia.

 

zegar

giphy.com

 

12:21

Lustrzane godziny rzadko mają tak pozytywne przesłanie, jak ta. Sugeruje Ci ona bowiem, że nadszedł najlepszy czas na snucie marzeń i planów. Teraz wszystko ma bowiem szansę się powieść!

13:31

Ta godzina odnosi się do Twojego sekretnego życzenia, wskazując, że właśnie teraz ma ono szansę się ziścić.

14:41

Lustrzana godzina 14:41 to wiadomość od losu, że w żadnym razie nie należy się poddawać.

15:51

Odbijająca się jak w lusterku godzina 15:51 podpowiada Ci, byś skupiła się na chwili obecnej. Ciesz się nią i korzystaj z tego, co przynosi Ci teraźniejszość bez oglądania się na to co było i wybiegania zbyt daleko w przyszłość.

20:02

Ta lustrzana godzina stanowi napomnienie, że ktoś kogo kochasz, bardzo Cię teraz potrzebuje. Postaraj się z nim spotkać albo przynajmniej zadzwonić.

21:12

Niektóre lustrzane godziny zagrzewają do działania i służą zmotywowaniu nas. Tak jest właśnie z 21:12. Przypomina ona, że warto uwierzyć w siebie i spróbować wykorzystać każdą szansę, jaką zsyła nam los.

22:22

To znak, że ktoś szuka kontaktu z Tobą i stara się za wszelką cenę do Ciebie dotrzeć. Zastanów się, kto to może być.

23:32

Tę godzinę widują nieprzeciętnie często osoby o wyjątkowej mocy, mogącej zmienić czyjś los. Jeśli jesteś jedną z nich, nie zastanawiaj się, tylko wykorzystaj swoje możliwości (kontakty, pieniądze czy poważanie społeczne), by pomóc temu, kto Cię potrzebuje.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (68 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  21 listopada 2020 21:55

  zawsze czuję się nieswojo gdy taką godzinę widzę na zegarku

  Odpowiedz
 2. Jaworka  22 listopada 2020 14:50

  Nie złapałam się na tym by spoglądać na zegarek zawsze o tej samej godzinie na

  Odpowiedz
 3. macierzanka  22 listopada 2020 18:39

  Nigdy nie słyszałam o lustrzanych godzinach.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany