3 znaki zodiaku które szybko się angażują. Nim się obejrzysz, już noszą pierścionek, wybierają suknię i rezerwują weselną salę

Niektórzy, by się zakochać, muszą zjeść z kimś beczkę soli. Poszukują znaków od losu, że trafiły na właściwą osobę, chcą, by ich partner sprawdził się w każdej możliwej sytuacji i potrzebują wielkich gestów. Trzem znakom zodiaku przychodzi to jednak z łatwością, a zauroczenie w mgnieniu oka zamienia się w głębokie zaangażowanie. Sprawdź, kogo astrologia umieściła w tym wąskim gronie i przekonaj się, że opowiadające Ci o swej wielkiej miłości przyjaciółki niekoniecznie podkolorowywały rzeczywistość!

Nieoczekiwane spotkanie dwóch, jakby znających się z innego wymiaru, dusz, gorąca miłość, błyskawiczne zaręczyny i huczne wesele, jeszcze zanim rodzina i znajomi zdążyli w ogóle przeanalizować sytuację… Każda z nas przynajmniej raz była świadkiem podobnego obrotu spraw. Ale nie miejmy złudzeń – za ekspresowym tempem rozwoju tych relacji stoi nie tylko łut szczęścia czy przecięcie się dróg dwóch przeznaczonych sobie osób, lecz także znaki zodiaku które szybko się angażują. Sprawdź, komu najczęściej przytrafiają się takie historie!

znaki zodiaku które szybko się angażują

www.unsplash.com; Sharon Mccutheon

3 znaki zodiaku które szybko się angażują. Nim się obejrzysz, już noszą pierścionek, wybierają suknię i rezerwują weselną salę

Baran

znaki zodiaku które szybko się angażują

giphy.com

Barany to urodzeni zapaleńcy. Błyskawicznie podejmują ważne życiowe decyzje, gdyż są „w gorącej wodzie kąpani” i najzwyczajniej w świecie nie potrafią czekać. Poza tym ten znak zodiaku, jako jeden z nielicznych, już od najmłodszych lat wie, czego chce. Ma jasno określoną wizję swojego życia i robi kolejne kroki na drodze do osiągnięcia swoich celów. Tak samo postępuje więc na niwie uczuciowej. Gdy ktoś mu się spodoba, zrobi wszystko, by zdobyć serce tej osoby. Chwilę później ma już wybrany pierścionek (albo ślubną suknię) i oznajmia rodzinie, że jest gotowy do założenia rodziny. I choć powątpiewające w szybkie decyzje otoczenie stara się uspokajać jego zapędy, próżny to trud. Uparty Baran nikogo nie posłucha.

 

Bliźnięta

znaki zodiaku które szybko się angażują

giphy.com

Bliźnięta to spontaniczny i bardzo emocjonalny znak. Są gotowe podejmować wyzwania i robić szalone rzeczy, jeżeli uznają, że będą się dzięki temu dobrze bawić lub znajdą się bliżej spełnienia swoich marzeń. W dodatku są naprawdę kochliwe. Wystarczy im kilka romantycznych chwil z nowo poznanym mężczyzną (lub kobietą), by poczuć mocniejsze łopotanie serca. Wkrótce potem unoszą się już nad chodnikami i nie mogą odpędzić od siebie myśli o ukochanym. Ich drobne zauroczenia i miłostki szybko przemijają. Kiedy jednak spotkają kogoś, co do kogo są przekonane, że jest „tym jedynym”, są gotowe zaangażować się od zaraz. Muszą wręcz powstrzymywać się od miłosnych wyznań i studzić własne zapędy, by nie wystraszyć drugiej strony. Ich entuzjazm szybko udziela się za to partnerowi i nim otoczenie zdąży się obejrzeć, Bliźniak maszeruje już w stronę ołtarza, ubrany w olśniewającą suknię ślubną.

 

Skorpion

znaki zodiaku

giphy.com

Skorpiony to osoby ze skłonnością do skrajności. Chcą mieć wszystko natychmiast lub nie dostać nigdy niczego. Jeśli coś zaiskrzy u nich na pierwszym spotkaniu, będą kontynuować znajomość i szybko dla niej przepadną. Jest to jednak warunek konieczny, bo Skorpiony kierują się intuicją i pierwszym wrażeniem. Zakochane zrobią za to dla partnera wszystko. Posuną się nawet do czynów uznawanych za niemoralne czy nielegalne. Lubią bowiem ryzyko i nie obawiają się niebezpieczeństw, a dodatkowo są niezłomne i dążą do swoich celów z godną podziwu determinacją. Zagrożenie dla zaangażowania i budowania relacji może stanowić jedynie ich zdolność do wyolbrzymiania nieistotnych problemów, którą posługują się, gdy przytłoczy je stabilizacja. Kochający partner pokona jednak bez trudu tę przeszkodę i przekona Skorpiony do pozostania w bezpiecznym domowym gnieździe.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (85 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  6 lutego 2021 07:52

    a gdzie panna :):)

    Odpowiedz
  2. Alluska12  8 lutego 2021 10:33

    Mój mąż jest bliźniakiem i absolutnie nie pasuje do przedstawionego tu opisu 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany