Kto się boi małżeństwa? Te znaki zodiaku najtrudniej zaprowadzić przed ołtarz!

Tak wiele osób marzy o szczęśliwym małżeństwie, że trudno wyobrazić sobie, iż ktoś mógłby próbować unikać go za wszelką cenę. Tych, którzy otwarcie przyznają się do niechęci wobec budowania „legalnego” związku postrzegamy zwykle jako niegdyś zranionych uczuciowo i z tego powodu cynicznych. Tymczasem kierujące nimi powody są znacznie bardziej różnorodne i często mają związek z wrodzonymi cechami charakteru oraz wyrastającym z nich sposobem bycia. Sprawdź, które znaki zodiaku panicznie boją się ślubu!

Jesteś w związku już kilka lat, a Twój partner nie myśli o oświadczynach? Zdarza Ci się wątpić, że relacja, w której tkwisz kiedykolwiek przeniesie Cię na ślubny kobierzec? A może w ogóle nie jesteś pewna czy druga połówka uważa Waszą więź za prawdziwy związek? Sprawdź, kto się boi małżeństwa i przekonaj się, czy Jego znak zodiaku nie znajduje się wśród największych związkowych uciekinierów!

kto się boi małżeństwa

www.pixabay.com

Kto się boi małżeństwa? Te znaki zodiaku najtrudniej zaprowadzić przed ołtarz!

 

Strzelec

www.pixabay.com

Strzelec to znak, którego małżeństwo zazwyczaj przeraża i przerasta. Wszystko dlatego, że za wszelką cenę pragnie czuć się swobodnie. Towarzyszy mu przy tym przeświadczenie, że ciągle czeka na coś lepszego, wspaniałego i wyjątkowego, przez co każda jego relacja szybko staje się związkiem „na przeczekanie”. Trzyma partnerkę na ławce rezerwowych, odwlekając deklaracje, których nie zamierza nigdy wygłosić.

 

Byk

www.pixabay.com

Zodiakalne Byki cechuje bardzo trudny charakter, przez który rzadko mogą liczyć na pozostanie w stałym związku. Zawsze chcą postawić na swoim i nie potrafią pójść na kompromis. Zresztą na pewnym etapie, gdy zbiorą już na koncie kilka miłosnych doświadczeń, zaczynają mieć problem z wybraniem osoby, z którą naprawdę chciałyby spędzić całe życie. Nikt nie wydaje się im wystarczająco dobry.

 

Lew

www.pixabay.com

Zodiakalne Lwy często są narcyzami skupionymi przede wszystkim na sobie. Chcą cieszyć się prestiżem w swoim otoczeniu i zawsze dążą do osiągnięcia czegoś lepszego, dlatego trudno im docenić związki, w których żyją. Nawet jeżeli te są naprawdę udane. Jeśli więc ostateczna decyzja ma należeć do nich, będą zwlekać z oświadczynami, robiąc długie listy zalet i wad partnerki, prosząc o czas na zastanowienie i rozglądając się za potencjalną „zastępczynią”.

 

Bliźnięta

www.pixabay.com

Bliźnięta zawsze są żądne przygód i szalonych zwrotów akcji. Uwielbiają świadomość, że w każdej chwili mogą spakować plecak i wyjechać z przyjaciółmi na daleką eskapadę. Rutyna zabija w nich radość życia, tym bardziej, że są towarzyskie i chciałyby wciąż obracać się wśród nowych ludzi. Przy tym wszystkim potrzebują też poczucia niezależności, a tego małżeństwo raczej im nie zagwarantuje…

 

Waga

www.pixabay.com

Szukasz wiecznie niezdecydowanej osoby? Znajdziesz ją pod astrologicznym znakiem Wagi! Nieustanna huśtawka emocjonalna i lęk przed podejmowaniem poważnych decyzji, którymi łatwiej jest obarczyć partnerkę – po nich poznasz Wagę nawet w tłumie. Pomimo iż jest romantyczna i skrycie marzy o iście filmowych porywach serca, nie przekłada tego na myślenie o małżeństwie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 3,91 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  6 października 2018 15:44

    Znam jednego Pana strzelca, zgadza się. Słowo w słowo 😉

    Odpowiedz
  2. Skosa Sandra  6 października 2018 21:06

    Nie zawsze się to sprawdza.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany