Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu – co napisać parze na ten wyjątkowy jubileusz?

Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowy jubileusz i symbol początku nowego etapu w życiu. Małżonków nie można już nazwać „świeżo upieczonymi”, a do bicia rekordów w stażu małżeńskim im daleko. Papierowe gody, bo tak nazywa się pierwszy jubileusz często sprawia, że para wraca myślami do wyjątkowego dnia, który miał miejsce 12 miesięcy temu. Jakie życzenia na pierwszą rocznicę ślubu złożyć szczęśliwym małżonkom, którzy dopiero odkrywają uroki bycia razem? Zobaczcie ciekawe propozycje!

Spis treści:

para młoda

Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu mogą być proste lub wzruszające/Fot. v.ivash, Freepik

Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu dla męża lub żony

Jeśli upominek masz już kupiony, a plan na ten wyjątkowy dzień został już ustalony dużo wcześniej pora skupić się na życzeniach dla drugiej połówki. Możesz je napisać na okolicznościowej kartce lub po prostu powiedzieć na głos podczas romantycznej kolacji we dwoje. Jakie życzenia na pierwszą rocznicę ślubu złożyć wybrankowi lub wybrance serca? Oto garść propozycji.

Kochanie! Rok temu przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Dziś życzę Ci aby te trzy obietnice były dla nas zawsze ważne przez resztę naszych wspólnych dni. Kocham Cię!

Mój mężu, dziś w dniu naszego wspólnego święta chcę Ci powiedzieć, że obiecuję Cię kochać każdego dnia coraz bardziej. Niech każdy dzień razem będzie dla nas piękną przygodą. Obiecuję być zawsze tam, gdzie Ty.

Z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu życzę nam obojgu, aby nasz serca nigdy nie przestawały bić wspólnym rytmem. Jesteś moją drugą połówką jabłka, a Twoja miłość to mój najpiękniejszy prezent, jaki w życiu dostałam.

Najdroższa, nasz pierwszy wspólny rok już za nami. Niech nasza miłość kwitnie jak najpiękniejszy ogród, a wspólne chwile będą wypełnione szczęściem i spełnieniem.

Mój skarbie, Twoja miłość jest jak drzewo, które zawsze daje schronienie. Niech każdy nasz kolejny rok będzie jeszcze szczęśliwszy i piękniejszy niż ten, który właśnie mija.

Niech każdy nasz wspólny rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni, a miłość, która nas połączyła trwa wiecznie! Przy Tobie jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Dziękuję Ci, że jesteś!

Kochany mój, z Tobą każdy dzień jest wyjątkowy, niezwykły i cudowny. Nie mogę się doczekać wszystkiego, co jeszcze przed nami. Jesteś moim największym skarbem.

życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

Życzenia można powiedzieć swojej drugiej połówce np. podczas wspólnej kolacji we dwoje/ Fot. standret, Freepik

Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu dla przyjaciół

Treść życzeń z okazji pierwszej rocznicy ślubu naszych znajomych czy przyjaciół zależy od tego jak dobrze się znasz z parą obchodzącą ten jedyny w swoim rodzaju jubileusz. Mogą więc być krótkie i treściwe, jednak zawierające kwintesencję tego co w takim dniu życzy się małżonkom lub mieć charakter bardziej personalny jeśli łączą Cię z nimi wspólne wspomnienia. Poniżej kilka przykładów jak mogą wyglądać życzenia na pierwszą rocznicę ślubu dla pary:

Z okazji pierwszej rocznicy śluby życzymy Wam cudownego małżeństwa, które oparte jest na zaufaniu, szacunku i trosce. Wielu cudownych chwil razem, na dobre i na złe. Kochajcie się każdego dnia tak jak dzisiaj!

Najszczersze życzenia z okazji 1-szej rocznicy Waszego ślubu –samych pięknych chwil, wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, a także zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.

Niech Wasze uczucie nigdy nie gaśnie, a wspólne dni są pełne radości i szczęścia. Bądźcie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i towarzyszami życia. Niezapomnianej pierwszej rocznicy ślubu!

Kolejnych pięknych lat wspólnej podróży przez życie. Szanujcie się i bądźcie dla siebie zawsze wparciem. Mnóstwa miłości i uśmiechu na Waszą pierwszą rocznicę ślubu!

Zobaczcie także pomysłowe życzenia na ślub:

Niech miłość, która Was połączyła, będzie wyjątkowa i daje Wam siłę do działania. Dziś chcę Wam życzyć mnóstwa uśmiechu i radości, ale także spokoju. Niech każdy kolejny rok przynosi Wam same piękne chwile i daje cudowne wspomnienia!

Dziś Wasza pierwsza rocznica ślubu. Życzę Wam, abyście razem tworzyli piękną historię, która dzień po dniu będzie coraz bardziej emocjonująca i pełna wzruszeń. Mnóstwa miłości!

Idźcie przez życie z uśmiechem na twarzach, otoczeni ludźmi, którzy Was kochają. Bądźcie dla siebie drogowskazem i ostoją. Wspierajcie się i szanujcie. Wasza miłość jest piękna. Niech taka pozostanie na resztę lat. Wszystkiego najlepszego!

W dniu Waszego wyjątkowego święta chcemy Wam życzyć, abyście nigdy nie zapomnieli, jak ważne są drobne gesty miłości i troski w utrzymaniu Waszego szczęśliwego małżeństwa. Celebrujcie miłość każdego dnia i znajdujcie radość z małych rzeczy!

Kochani, niech każda kolejna rocznica Waszego ślubu przynosi Wam jeszcze większą radość i wzajemne zrozumienie oraz pełnię szczęścia, a Wasza miłość będzie wieczna.

ręce pary młodej

Pierwsza rocznica ślubu to tzw. papierowe gody/Fot. dilerka01, Freepik

Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu  w formie wierszyka

Rymowane życzenia na pierwszą rocznicę ślubu to dobry pomysł. Wiele gotowych przykładów zawierają okolicznościowe kartki, jednak jeśli na tej kupionej przez Ciebie nie ma treści można wykorzystać kilka poniższych propozycji:

Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
Uśmiech niech zawsze w Waszych sercach gości,
Niech każdy dzień dostarcza maksimum radości.
Aby problemy świata Was kochani omijają,
a wszyscy w bliscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt na tym świecie, Wy na to zasługujecie!

Wśród ciągłej życia pogody niech rozkosz Was oplata,
wśród miłości, wiary, zgody, żyjcie w zdrowiu długie lata.

Wśród słonecznej pogody życia,
niech rozkosz Was splata,
wśród miłości, wiary, zgody
w zdrowiu bądźcie długie lata.

Róże są piękne, bo kwiaty mają. Lecz są nietrwałe, bo przekwitają.
A Wasza miłość niech się rozwija, niech trwa na wieki i nie przemija.

Czy znasz wszystkie nazwy rocznic ślubu? Jeśli nie możesz szybko nadrobić zaległości sięgając do lektury tego artykułu:

Rocznica Ślubu to piękna chwila 
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć serdeczne życzenia: 
miłości, zdrowia i powodzenia. 
A każdy rok razem spędzony, 
niech będzie piękny, wymarzony.

Jak to życie szybko leci,
Życzymy Wam gromadki dzieci!
Niech wasze życie będzie
pełne miłości i wspaniałości.
Bądźcie nadal tak szczęśliwi,
tak kochani i prawdziwi.

Niech Wam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie,
niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej.

Tak niedawno – Państwo Młodzi! 
A dziś para ta obchodzi; 
papierową już rocznicę, 
więc z całego serca życzę: 
niechaj związek trwa w miłości 
a w nim zawsze radość gości. 
Droga życia będzie prosta 
i ominie każda troska. 

zakochana para

Życzenia w formie rymowanek to dobry pomysł/Fot. halayalex, Freepik

Graficzne życzenia na pierwszą rocznicę ślubu w formie – idealne do wysłania MM czy maila

Obrazkowe życzenia to coś w sam raz dla tych, którzy lubią otrzymywać oprócz ciepłych słów także obrazek, który nawiązuje do okazji. Taka elektroniczna kartka powinna spodobać się osobom, które lubią wracać do MMS zapisanych w telefonie. Taką wiadomość po otrzymaniu można nawet ustawić jako tło w telefonie, by codziennie przypominała o tym wyjątkowym jubileuszu. Zobacz jak mogą wyglądać graficzne wiadomości dla świętujących pierwszą rocznicę ślubu małżonków.

życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

Jak w ciekawy i nietuzinkowy sposób można spędzić rocznicę ślubu ze swoją drugą połówkę? Sprawdźcie w tym artykule:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
zapisuję głos...