Jak spędzić rocznicę ślubu – 8 pomysłów, by uczynić ten dzień wyjątkowym

Każda rocznica ślubu umacnia więzi i zawartą przysięgę. Jest to wydarzenie, które pary małżeńskie chętnie celebrują. I z każdym kolejnym rokiem chcą ją spędzać w wyjątkowy sposób. Pomysły na ten szczególny dzień stają się coraz bardziej wyrafinowane i szalone – stąd na rynku pojawia się wiele ciekawych ofert.

Małżeństwa, które chcą w oryginalny sposób świętować kolejny wspólny rok razem są idealnym targetem dla różnego rodzaju usługodawców. Jeśli zadajesz sobie pytanie: jak spędzić rocznicę ślubu, to zapewniamy – pomysłów jest bez liku. Możesz skorzystać z gotowych pakietów, a możesz też zorganizować coś na własną rękę. My, w tajemnicy przed Twoją połówką, podpowiadamy jak uczynić ten dzień wyjątkowym.

Jak spędzić rocznicę ślubu

Źródło: www.pixabay.com

Jak spędzić rocznicę ślubu – 8 pomysłów, by uczynić ten dzień wyjątkowym

Ekscytujący lot balonem

 

Rocznica to świetna okazja, żeby zrobić coś nowego, czego na co dzień nie robimy. Może to być na przykład lot balonem. Taka podniebna wycieczka na pewno dostarczy całej palety emocji, ale i odpowiednią oprawę. Kłębiaste chmury i promienie słońca, które próbują prześwietlić je na wylot. Zapierające dech w piersi krajobrazy widziane z lotu ptaka. Taka scenografia uskrzydli Wasze serca i spotęguje podniosłość chwili.

Romantyczny weekend w Paryżu

 

Paryż to nie tylko stolica mody i szyku – mówi się, że to także miasto zakochanych. Idealne na romantyczny wypad we dwoje! Spacer nad Sekwaną, piknik z Wieżą Eiffla w tle, poranna kawa i croissant w przytulnej kafejce…Atmosfera miłości z całą pewnością Wam się udzieli, rozgrzewając Wasze serca i nie tylko…

Odrobina relaksu w formie masażu

 

Bywają dni, kiedy jesteśmy wyjątkowo przemęczeni, a nasze ciało woła: „RATUNKU!” Po cichu liczymy, że nasz partner/partnerka weźmie sprawy w swoje ręce i przyniesie ukojenie zbolałym mięśniom. A może na rocznicę ślubu zafundować sobie pobyt w spa? Albo jakiś relaksujący masaż dla dwojga?

 

Odnowienie przysięgi małżeńskiej

 

Dla tych, co są już długo po ślubie proponujemy odnowienie przysięgi małżeńskiej! Można ją zorganizować w  bardzo kameralnym gronie, ale i nieco bardziej hucznie. Możecie złożyć przysięgę stojąc boso w nadmorskim piasku lub we własnym ogródku rozświetlonym milionem lampek. Może przygrywać Wam skrzypek bądź nagrana wcześniej kompilacja ulubionych kawałków. Inwencja jest po Waszej stronie!

 

Stwórzcie album ze wspólnych zdjęć

 

Co powiecie na podróż w czasie? Nie potrzebujecie wcale specjalnej machiny – wyciągnijcie po prostu zdjęcia, stare listy i pamiątki. Powspominajcie stare dobre czasy i wybierzcie fotografie, z których stworzycie foto książkę lub galerię na ścianę w Waszym domu. Niech Wam przypomina jak bardzo się kochacie!

 

Wspólna sesja zdjęciowa

 

Wspólna sesja zdjęciowa może się okazać świetną zabawą. Wybór scenerii należy do Was – to nie musi być studio fotograficzne. Możecie się jakoś  przebrać, ucharakteryzować, wszystko zależy jaki motyw przewodni przyjmiecie. Wszelkie chwyty dozwolone, wszak chodzi o dobrą atmosferę i miłe wspomnienia, które dodatkowo zostaną utrwalone na cyfrowym nośniku.

 

Wspólny tatuaż

 

Pomysł może wydawać się kontrowersyjny, ale jeżeli jesteście miłośnikami atramentowych malunków to może to być strzał w dziesiątkę. Możecie zrobić dwa niezależne tatuaże albo takie, które razem coś znaczą. Musicie tylko zdecydować czy będzie to data, czy na przykład jakiś symbol, który dla Was wiele znaczy.

 

Wspólne wyzwanie

 

Tutaj wszystko zależy od Was. To może być cokolwiek. Jeśli jesteście miłośnikami gór, wyzwaniem może być wspólne zdobycie szczytu. Jesteście zapalonymi kolarzami? Wybierzcie długą trasę, obfitującą w malownicze widoki. Pole manewru macie tutaj nieograniczone. Wszystko zależy od Waszych chęci, zainteresowań i od tego, na jakim etapie życiowym jesteście. Wspólnie podjęte wyzwanie może Was jeszcze bardziej scalić.

 

Oczywiście rocznicę ślubu możecie spędzić w domowych pieleszach lub na wyjściu do kina – to w końcu Wasz wieczór, i to Wy decydujecie!

 

Czy któryś z naszych pomysłów wydaje Ci się interesujący? Który? Podziel się z nami w komentarzu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (127 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...