Znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie. Na szczęście zyskują przy bliższym poznaniu

Niektórym ludziom wystarczy zaledwie kilka chwil, by zauroczyć otoczenie i ściągnąć na siebie uwagę wszystkich. Istnieją jednak znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie za każdym razem i nic nie mogą na to poradzić. Na szczęście, odczucia jakie wywołują wtedy u innych są chwilowe i da się je szybko zweryfikować pod warunkiem, że nadarzy się okazja, by bliżej te znaki poznać. O których zodiakalnych symbolach mowa? Sprawdź i przekonaj się, czy przypadkiem nie oceniłaś ich za szybko!

Znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie

www.unsplash.com

Znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie. Na szczęście zyskują przy bliższym poznaniu

 

Baran

Znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie

giphy.com

Barany to prawdziwe wulkany energii. Mają zawsze głowy pełne planów i nowych projektów, które tylko czekają na wdrożenie, a ich entuzjazm nigdy nie gaśnie. Do tego lubią pozostawać w centrum uwagi, a gdy da się im pierwszy plan, bywają głośne. I choć nie są to wcale wady, cechy te wystarczą, by Barany zniechęcały do siebie świeżo poznane osoby. Wydają się bowiem przemądrzałe i dominujące, a rozmówcy często nie nadążają za ich tokiem myślenia. Po bliższym poznaniu pozory te pękają jednak jak mydlana bańka, a nowi znajomi zaczynają doceniać oddanie Baranów, ich szczerość i wyjątkowe poczucie humoru. Pracowitość i kreatywność osób urodzonych pod tym znakiem szybko staje się przy tym dla innych inspiracją do działania.

Bliźnięta

znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie

giphy.com

Bliźnięta są bardzo bystre, nonszalanckie i chętnie posługują się ironią. Lubią zabierać głos, odważnie żartując i potrafią zagadywać do każdego, niezależnie od jego wieku, płci czy wykształcenia. Z tego powodu często są początkowo odbierane jako złośliwe i zarozumiałe. Nie pomaga im ekscentryczny sposób ubierania, który zdaje się tylko potwierdzać negatywne pierwsze wrażenie. Na szczęście bliższe poznanie Bliźniąt szybko zmienia pierwotną perspektywę. Łatwo bowiem zafascynują nas szerokimi horyzontami, opowieściami o swoich podróżach, lekturach, filmach czy pasjonujących przygodach. Ich kreatywność, otwartość i poczucie humoru skradną zaś serce każdego, kto wcześniej przyglądał się im nieufnie.

 

Lew

znak zodiaku

giphy.com

Lwy są naturalnie pewne siebie. Oczywiście znają swoje kompleksy, ale starają się nigdy nie okazywać słabości. Na spotkania czy imprezy wchodzą zawsze z dumną postawą i podniesioną głową. Wyglądają spektakularnie, bo wkładają wiele wysiłku w swój zewnętrzny wizerunek. Takie połączenie cech peszy każdego, kto dobrze nie zna Lwa. Łatwo uznać, że osoba spod tego znaku zwyczajnie się wywyższa i z góry stwierdzić, że nie wpisze się w krąg naszych znajomych. Gdy jednak poznajemy go lepiej, szybko okazuje się, że Lew ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Przyjaźń, lojalność, wsparcie i pozytywne nastawienie do życia – to zestaw, którym będzie Cię raczyć każdego dnia.

 

Strzelec

strzelec

giphy.com

Wymieniając znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie, nie można z pewnością pominąć Strzelca. Na oko sympatyczny i towarzyski budzi nieufność nieznajomych, bo nie mówi prawie niczego o sobie. Nadmiernie interesuje się za to sprawami innych, gdyż ma bardzo ciekawską naturę, choć nie jest plotkarzem. Żeby przełamać ten negatywny wizerunek Strzelec powinien bardziej się otworzyć i powstrzymać pytania, które cisną mu się na usta, przynajmniej na początku znajomości. Ci, którzy dopiero go poznają, mogą natomiast być spokojni – ich prywatne sprawy nie zostaną rozpowiedziane wszem i wobec, a w Strzelcu szybko odnajdą koleżeńską, pomocną osobę, z którą będą mogły wyruszyć na wymarzoną wielką wyprawę w nieznane.

 

Ryby

Znaki zodiaku które robią złe pierwsze wrażenie

giphy.com

Ryby wydają się idealnym kompanem na każdą okazję. Wyjątkowo towarzyskie, roześmiane, empatyczne i pomocne, już przy pierwszym spotkaniu będą starały się przychylić Ci nieba i wesprzeć w jakiejkolwiek dziedzinie. „Nachalna” pomoc i daleko idące zaangażowanie osoby, której nawet się nie zna, wielu ludzi odbierze z miejsca jako coś nienaturalnego i podejrzanego. Podobnie zareagują na serdeczność i słodycz, którą Ryby dosłownie ich zaleją. By uniknąć takiego odbioru, Ryby powinny nieco pohamować swe zapędy i ostudzić entuzjazm. Ich przyszli znajomi mogą za to liczyć na trwałą przyjaźń i wiele radosnych chwil, gdyż Ryby z czasem zaszczepią im całe pokłady pozytywnej energii.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (126 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...