Najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Są tak przekonane o swojej nieomylności, że doprowadzają wszystkich do szału

Niektórzy ludzie uwielbiają prowadzić spory oraz brylować w towarzystwie, gdy tylko pojawia się okazja do popisania się wiedzą lub zdolnościami krasomówczymi. Nie zważają jednocześnie na to, że swoimi tyradami doprowadzają otoczenie do szału, a nierzadko są zmuszeni sami śmiać się ze swoich dowcipów. Które z zodiakalnych symboli szczególnie predysponują do takiego zachowania? Sprawdźcie, a znajdziecie odpowiedź, dlaczego czasami nie możecie ścierpieć swoich przyjaciół, członków rodziny lub partnerów!

Dobrze jest mieć swoje zdanie na różne tematy i nie bać się go wyrażać. Gorzej, gdy nie dopuszczamy do głosu nikogo innego i uważamy się za wszechwiedzące, nieomylne istoty. Niektórzy ludzie osiągnęli w tym taki stopień zaawansowania, że ich skłonność do intelektualnych szarż potrafi tymczasowo przemieniać ich w typ toksycznego przyjaciela. Oto 4 najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku, które powinny zastanowić się nad sposobem, w jaki zwykły prowadzić dyskusje!

zarozumiałe znaki zodiaku

www.unsplash.com

Najbardziej zarozumiałe znaki zodiaku. Są tak przekonane o swojej nieomylności, że doprowadzają wszystkich do szału

 

 

Baran

zarozumiałe znaki zodiaku

giphy.com

Zodiakalne Barany w dyskusji uwielbiają prowokować. Uważnie przysłuchują się rozmowom innych osób, by wkroczyć w najmniej oczekiwanym momencie, stawiając kontrowersyjną tezę. Później zacięcie wykłócają się o swoje racje i wyśmiewają argumenty przeciwnika. A potrafią robić to celnie, jak mało kto. Nawet jeśli jednocześnie odczuwają zdenerwowanie i presję toczącej się dysputy, odczuwają satysfakcję z temperatury zdarzenia, które zainicjowali.

 

Bliźnięta

zarozumiałe znaki zodiaku

giphy.com

Bliźnięta są bardzo oczytane i posiadają szeroką wiedzę ogólną. W dodatku doskonale sprawdzają się w roli mówców, co pozwala im sprawnie dzielić się zdobytymi informacjami z tymi, którzy zechcą ich słuchać. Nic więc dziwnego, że uwielbiają zajmować stanowisko w każdej sprawie i rozwiewać głośno wyrażane wątpliwości innych. Swoją opinię wypowiadają w wyrafinowany i profesjonalnie brzmiący sposób, trafnie dobierając odpowiednie sformułowania, przez co tworzą iluzję bycia ekspertami na dowolnym gruncie. Niestety za barwną fasadą nie zawsze skrywa się pogłębiona, wartościowa wiedza. Bliźniętom to jednak nie przeszkadza, gdyż często ważniejsze jest dla nich to, jak wypadną w oczach innych.

Strzelec

giphy.com

Strzelce uważają się za osoby bystrzejsze od innych. Często jest w tym ziarenko prawdy, szczególnie jeśli chodzi o umiejętność logicznego myślenia i zdolności językowe. Uwielbiają przy tym intelektualne starcia i zawsze próbują je wygrać niezależnie od ceny, którą trzeba ponieść. By dowieść komuś, że się myli, są w stanie wymyślać niestworzone historie i opowiadać je w bardzo przekonujący sposób. Niektóre spory prowadzą je aż do zadrażnienia stosunków z rozmówcami i mogą skończyć się kłótnią, po której obie strony całkowicie przestaną się z sobą komunikować. Pewność siebie bije od Strzelców niczym promienie jasno świecącej gwiazdy, co wyjątkowo drażni całe ich otoczenie.

 

Ryby

zarozumiałe znaki zodiaku

giphy.com

Ryby to osoby, które uwielbiają grać pierwsze skrzypce na spotkaniach towarzyskich. W grupie promienieją, starając się rozbawić i zainteresować przyjaciół swoimi anegdotami czy spostrzeżeniami. Jako ludzie wszechstronni i o szerokich horyzontach, czują się jednak także w obowiązku nieustannie doradzać innym, co często przeradza się w nieelegancki nawyk pouczania. Nie jest on wprawdzie podszyty złymi intencjami, ale w praktyce sprawia, że Ryby są postrzegane jako wyjątkowo zarozumiałe osoby. Co gorsza w swoich pouczankach i wykładach dla innych nie potrafią odnosić złotych rad do… własnego postępowania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (98 głosów, średnia: 4,09 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. karmelek87  21 marca 2020 11:51

  Jako Bliźnięta muszę przyznać, że to niestety prawda. Ale się staram 😉

  Odpowiedz
  • ewalub  21 marca 2020 22:35

   🙂 🙂 🙂

   Odpowiedz
  • janka1312  22 marca 2020 09:21

   mam bliźniaka w najbliższej rodzinie i faktycznie troszkę zadziera nosa, ale i tak go kocham 🙂

   Odpowiedz
 2. Szarlotte  22 marca 2020 19:21

  Oj zgadza się zgadza… Moja mama jest Bliźniakiem – z nią jakakolwiek dyskusja nie wchodzi w grę. Jest najmądrzejsza.

  Odpowiedz
 3. arunia  22 marca 2020 23:50

  Ja uważam, że Bliźniaki to najlepszy znak. Z tymi osobami najlepiej się dogaduję i wcale nie uważam, że to osoby zarozumiałe…

  Odpowiedz
 4. Aneta  23 marca 2020 11:44

  Na szczęście ja i mój znak zodiaku nie znaleźliśmy się w tym zestawieniu 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany