Znaki zodiaku a wiek. Sprawdź czy należysz do szczęśliwej grupy, która pięknie się zestarzeje

Pewne cechy charakteru pozwalają nam na dłużej zachować korzystny wygląd. To proste. Niektórzy mają więcej zapału, co przekłada się na treningi na siłowni, inni są narcyzami, a więc wizyty w salonie kosmetycznym to dla nich norma. Sprawdź czy atrybuty twojego znaku zodiaku przekładają się na piękne starzenie. Patrząc w gwiazdy, wiemy na pewno, że trzy z nich będą miały o wiele łatwiej.

Każdy znak zodiaku to wielki bogaty zbiór unikatowych cech, które określają ich przedstawicieli. Jedni będą więc bardziej porywczy, inni narcystycznie skupieni na sobie, a jeszcze inni żyć w pełnym poświęceniu dla ludzi i świata. Wszystkie cechy mogą się łączyć i przenikać, tworząc twój własny charakter, a co za tym idzie – kształtować styl życia. On to właśnie wpłynie na to jak długo będziesz cieszyła się obecnością na ziemskim padole i w jakiej kondycji. Znaki zodiaku a czas – warto dowiedzieć komu będzie on sprzyjał.

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku a wiek. Sprawdź czy należysz do szczęśliwej grupy, która pięknie się zestarzeje

To spod jakiego jesteś znaku zodiaku ma ogromne znaczenie dla twojej przyszłości. Nie wyrzekniesz się przypisanych ci w gwiazdach cech, które charakteryzują osoby urodzone w poszczególnych miesiącach. I kolejna istotna kwestia – twoje życie warunkuje twoją starość. Tempo w jakim upływa ci kolejny dzień, spojrzenie na swoją fizyczność czy chęć do jakichkolwiek aktywności, to wszystko decyduje o twojej przyszłości, również zewnętrznej. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty można wytypować trzy znaki zodiaku, dla których upływające lata będą bardziej przychylne.

Te znaki zodiaku najwolniej się starzeją:

1) Skorpion

źródło: www.pixabay.com

Osoby spod znaku Skorpiona charakteryzuje przede wszystkim silny charakter i zawziętość w niestrudzonym dążeniu do wyznaczonych celów. Ma to również przełożenie na aktywność fizyczną, gdzie chcą zbierać najwyższe laury i dążyć do perfekcji. Skorpiony mają dużo energii, którą chętnie przeznaczają na treningi. Są bowiem świadome swojego ciała i żyją w przeświadczeniu, że powinni o siebie dbać. Zwracają więc uwagę na swój wygląd, co niekiedy wpędza ich w delikatną próżność. Ta jednak zaprocentuje w starszym wieku. Co więcej Skorpiony raczej nie okazują emocji, co sprawia, że panie spod tego znaku raczej rzadko cierpią na zmarszczki mimiczne.

 

2) Koziorożec

źródło: www.pixabay.com

Koziorożec również jest znakiem dążącym do perfekcji, co podobnież może przekładać się na aktywność fizyczną. Ale to osoby żądne sukcesu również na innych polach, m.in. w pracy. Mają świadomość, że w jego osiągnięciu dziś niezwykle ważny jest dobry wygląd, a więc poświęcają wiele czasu, aby tak właśnie było. Co więcej wszystko chcą zawdzięczać sobie, bo w pomocy innych nierzadko dostrzegają podstęp. Tym samym mają jeszcze więcej hartu ducha. To urodzeni idealiści, dzięki której to cesze potrafią znaleźć umiar w swoich dążeniach. Nie rzucą się więc w wir niepotrzebnej pracy, a selekcjonują zadania, tak aby nie przypłacić tego swoim zdrowiem.

 

3) Strzelec

źródło: www.pixabay.com

Strzelce to osoby radosne i pełne życia. Są bardzo aktywne i to na każdej płaszczyźnie, a zamiast przysłowiowego „słomianego zapału” skrupulatnie realizują wyznaczone zadania. Ciągle są w ruchu, obcują z ludźmi, co tylko przekłada się na produkcję hormonów szczęścia. A jak wiadomo te przekładają się z kolei na długość życia, znacząco ją wydłużając. Kobiety spod tego znaku chętnie chodzą na plotki, fitness, zakupy czy urządzają wspólne domowe SPA, bo każda aktywność jest dla nich lepsza niż bezproduktywne siedzenie w domu. Energia i obcowanie w towarzystwie, co kochają odejmuje im lat. A obeznanie w świecie sprawia, że podążają za wszelkimi nowinkami związanymi również z imponującym wyglądem.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Ewcia  17 listopada 2018 18:16

  Koziorożec! wszystko się zgadza 🙂

  Odpowiedz
  • agata20  18 listopada 2018 10:49

   W moim przypadku też:)

   Odpowiedz
 2. justi912  17 listopada 2018 21:07

  Strzelec 🙂 tylko żeby jeszcze z tym „słomianym zapałem” się zgadzało 😉

  Odpowiedz
  • martucha180  19 listopada 2018 11:14

   🙂

   Odpowiedz
 3. Klaudia  17 listopada 2018 23:42

  Strzelec <3

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany