Najlepiej dobrane znaki zodiaku. Sprawdź, czy stworzycie trwały związek!

Stworzenie trwałego związku to nie lada wyzwanie, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy relacje między ludźmi wydają się coraz bardziej ulotne. Sprawdź, jakie znaki zodiaku mają dziś największe szansę na przetrwanie!

Zastanawiasz się, czy Ty i Twój partner macie szansę stworzyć naprawdę trwałą relację? Sprawdź, jakie są wskazania astrologii. Oto horoskop partnerski i najlepiej dobrane znaki zodiaku, budujące związki na całe życie!

najlepiej dobrane znaki zodiaku

źródło: www.pixabay.com

Najlepiej dobrane znaki zodiaku. Sprawdź, czy stworzycie trwały związek!

 

Baran i Wodnik

To para, której z pewnością nie grozi nuda! Baran i Wodnik utrzymują związek na wysokim poziomie wzajemnej ekscytacji i zainteresowania. Jako śmiałe osoby, chętnie eksperymentują. Z drugiej strony, gdy obie tego potrzebują, potrafią też dać sobie nawzajem chwilę wytchnienia i prywatnej przestrzeni, by w samotności oddawać się swoim sprawom, co gwarantuje równowagę!

 

Byk i Rak

Związek Byka z Rakiem opiera się na wzajemnym szacunku, marzeniu o ustatkowaniu się podzielanym przez obie strony oraz umiejętności odgadywania pragnień i potrzeb partnera. Tę zodiakalną parę cechuje porozumienie zarówno na gruncie fizycznym, jak i duchowym. Dodatkowo partnerzy rekompensują sobie nawzajem własne słabsze strony, gdyż doskonale się uzupełniają!

 

Bliźnięta i Wodnik

To para, którą łączy nić porozumienia w rodzaju telepatii. Partnerzy odgadują swoje uczucia i myśli nawet z odległości. Wystarczy im jedno spotkanie, by wiedzieć, że to co ich połączyło, jest prawdziwe i silne. Dodatkowym spoidłem jest towarzysząca obojgu kreatywność i otwartość na przygody, dzięki którym nigdy się sobą nie znudzą.

 

 

Najlepiej dobrane znaki zodiaku

Rak i Ryby

Dwa wodne znaki z łatwością się dogadują i chętnie dzielą przemyśleniami na każdy temat. Wrażliwe Ryby doceniają opiekuńczość i troskę, jaką naturalnie okazuje Rak. Oboje czuli i przyjacielscy, zbudują relację, z której będą naprawdę dumni!

 

Lew i Strzelec

To para doskonale dopasowana pod względem seksualnego temperamentu. Ogniste Lwy i Strzelce chętnie cieszą się życiem i wspólnymi przeżyciami, a jednocześnie okazują sobie wiele wsparcia podczas realizacji trudnych wyzwań i zmagania z życiowymi problemami. Mocno wierzą w siebie nawzajem i stoją za sobą murem, dzięki czemu ich związek ma szansę przetrwać największe nawet burze.

 

Panna i Byk

To zestawienie praktycznych i spokojnych znaków z żywiołu ziemi, które nadają na tych samych falach. Oboje szczerzy, wierni i oddani sobie, okazują partnerowi wiele czułości, choć nie ma tu raczej mowy o szalonym, namiętnym romansie. Za to ich serca biją w jednym, spokojnym tempie, dzięki czemu mają szansę przetrwać w statecznym związku do końca swoich dni.

 

Najlepiej dobrane znaki zodiaku

Bliźnięta i Waga

To kolejna zodiakalna para, którą łączy wspólny żywioł – w tym przypadku: powietrze. Ten związek jest jednak oparty na wyższej formie komunikacji, partnerzy rozumieją się bowiem praktycznie bez słów. Obie strony łączy przy tym skłonność do romantyzmu i twórczy charakter. Potrafią dostrzec piękno nawet w codzienności, dzięki czemu razem celebrują małe szczęścia, nie zastanawiając się, jak czuliby się w związku z kimś innym.

 

Skorpion i Rak

Połączenie tych znaków to gwarancja płomiennego, a jednocześnie długotrwałego romansu. Co więcej, oba znaki wzajemnie się motywują, zachęcając do rozwoju. Spoiwem cementującym związek Skorpiona i Raka jest lojalność. Jeżeli partnerzy spod tych znaków postanowią być razem, żadna siła nie będzie w stanie ich rozdzielić.

 

Strzelec i Baran

To połączenie na pozór ryzykowne, ponieważ obie strony są wymagające, stanowcze i wybuchowe. Jako partnerzy sprawdzają się jednak dzięki swojej energii i spontaniczności. Niespodzianki, nieoczekiwane zwroty wydarzeń, przygody, a niekiedy nawet szalone pomysły – to domena tego związku, która w zaskakujący sposób zatrzymuje partnerów przy sobie.

 

Najlepiej dobrane znaki zodiaku

Koziorożec i Byk

Zodiakalne Byki i Koziorożce dosłownie uwielbiają się nawzajem. Są sobą szczerze zachwyceni, łączy ich nieprzemijająca chemia i doskonałe dopasowanie w życiu seksualnym. Takie połączenie nie może skończyć się inaczej, jak tylko ślubem!

 

Wodnik i Waga

Spokojne, harmonijne Wagi działają kojąco na nieprzewidywalnych Wodników, które z kolei ubogacają życie statecznych Wag. Oboje partnerzy starają się czerpać z życia całymi garściami i dążą do osiągnięcia wspólnego szczęścia. Ten związek jest też w stanie przetrwać nawet najgorsze życiowe niepowodzenia.

 

Ryby i Skorpion

To para pragmatyków o podobnym sposobie myślenia i priorytetach. Łączy ją silna intuicja, dzięki której wyczuwają nawzajem swoje emocje i potrafią stronić od kłótni czy nieporozumień. Są otwarci na potrzeby partnera i namiętni, lecz jednocześnie nie rezygnują z własnych marzeń. Z łatwością pokazują się sobie nawzajem od najlepszej strony, dzięki czemu nie narażają swojej relacji na burze.

 

Zobacz także inne horoskopy przygotowane przez naszą wróżkę, Fortunatę:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (214 głosów, średnia: 4,12 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  10 marca 2018 07:34

  bo ja wiem…

  Odpowiedz
 2. Tara  10 marca 2018 18:26

  Dupa… 24 lata po ślubie i chyba pora się rozstać,,,według tych znaków.. :/

  Odpowiedz
 3. arunia  24 maja 2020 23:16

  Chyba się nie zgadza. Mój tata był Koziorożcem, mama Bykiem i się rozstali po wielu latach…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany