Znaki zodiaku a pieniądze. 5 znaków, które mają największą szansę się wzbogacić

Marzysz o dostatnim życiu? Drogich ubraniach, dalekich podróżach i domach w różnych zakątkach świata? Sprawdź, czy urodziłaś się pod gwiazdą brzęczącej monety! Oto 5 znaków zodiaku, które mają największą szansę na zbudowanie imponujących majątków!

Mówi się, że niektórzy ludzie są „w czepku urodzeni”. Wydaje nam się, że nie różnią się od nas żadnymi szczególnymi cechami, a jednak podejmują lepsze decyzje, dokonują trafnych inwestycji i w końcu bogacą się na naszych oczach, podczas gdy my wciąż zostajemy w tyle. Sprawdź, czy za ich finansowym sukcesem nie stoją gwiazdy! Astrolodzy twierdzą, że zależność: znaki zodiaku a pieniądze jest jak najbardziej realna. Oto 5 znaków, które mają największą szansę się wzbogacić!

znaki zodiaku a pieniądze

źródło: www.pixabay.com

Znaki zodiaku a pieniądze. 5 znaków, które mają największą szansę się wzbogacić

 

Znaki zodiaku a pieniądze

Lew

www.pixabay.com

Lew to astrologiczny znak wielu miliarderów. Zodiakalnymi Lwami są na przykład współzałożyciel Google, Sergey Brin i François Pinault – właściciel domów mody Gucci, Balenciaga i Yves Saint-Laurent. Nic dziwnego, ten symbol jest przypisywany osobom wyróżniającym się zdolnościami przywódczymi oraz wrodzonym talentem do kierowania ludźmi. Można powiedzieć, że Lwy to wymarzeni dyrektorzy i menadżerzy. Poprowadzenie firmy na sam szczyt przychodzi im zwykle bez większego trudu. Co więcej, Lwy uwielbiają luksus i życie na pokaz. Drogie zegarki, wielkie domy i szybkie samochody mają zapewnić im podziw otoczenia, dlatego będą uparcie dążyć do ich zdobycia.

 

Znaki zodiaku a pieniądze

Panna

www.pixabay.com

Na liście miliarderów znajdziemy ponadto kilka zodiakalnych Panien. Są to choćby brazylijski przedsiębiorca Jorge Paulo Lemann czy Warren Buffet – amerykański ekonomista i inwestor giełdowy. Jeśli przyjrzymy się bliżej cechom charakteru przypisywanym Pannom wydaje się to zupełnie zrozumiałe. Są to bowiem osoby precyzyjne i wytrwałe, które wyznaczają sobie plan działania i cały czas się go trzymają. Ciężką pracę łączą ze zdolnością do analizy i wyciągania wniosków. Bogacenie się w ich przypadku trwa dość długo, jednak upór w dążeniu do celu w końcu doprowadza ich na koniec ścieżki, którą kroczą.

 

Znaki zodiaku a pieniądze

Skorpion

www.pixabay.com

Bill Gates jest zodiakalnym Skorpionem i najwyraźniej potrafi świetnie wykorzystać umiejętności drzemiące właśnie w tym znaku. Uważa się, że Skorpiony posiadają wrodzoną żyłkę do biznesu i są mistrzami w dokonywaniu inwestycji. Stale się też rozwijają, ucząc się nowych rzeczy i motywując się do działania. Bodźcami zachęcającymi do pracy są dla nich różne przedmioty pożądania, dla których są w stanie ciężko pracować.

 

Znaki zodiaku a pieniądze

Byk

www.pixabay.com

Zastanawiałyście się pod jakim znakiem przyszedł na świat Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka? Otóż jest on zodiakalnym Bykiem, podobnie jak David Koch (wiceprezes Koch Industries). Z astrologicznego punktu widzenia Byki posiadają wrodzone predyspozycje do pomnażania majątku. Cechuje je praktyczne podejście do życia, cierpliwość i silne poczucie odpowiedzialności. Jednocześnie kochają luksus, finansową stabilność i bezpieczne, dostatnie życie. Z całych sił będą zatem dążyć do ich zdobycia, zarówno poprzez oszczędzanie, jak i mądre inwestowanie.

 

Znaki zodiaku a pieniądze

Rak

www.pixabay.com

Rak to ostatni znak na naszej liście, ponieważ pomimo zdolności do bogacenia się rzadko trafia na listy milionerów. Są oczywiście wyjątki (wśród sławnych Raków można wyróżnić na przykład Elona Muska – właściciela Tesla Motors), ale z reguły ludzie spod tego znaku poprzestają na dostatnim życiu i finansowej stabilizacji. Mimo to należy podkreślić ich wytrwałość i ciężką pracę, dzięki którym rodziny Raków nigdy nie muszą bać się o swoją ekonomiczną sytuację. Poza wartościami rodzinnymi Raki cenią wykształcenie i marzą o dobrym życiu, a dążenia te starają się realizować każdego dnia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 3,95 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. MarciaMarcia  15 października 2018 07:34

  No proszę, cała moja rodzina ma tą szansę, co za brednie

  Odpowiedz
 2. ewalub  15 października 2018 10:19

  Zupełnie się nie zgadza.

  Odpowiedz
 3. Magdalena  15 października 2018 18:24

  Lubię takie tematy.

  Odpowiedz
 4. malgosia  23 października 2018 09:48

  coś w tym jest 🙂

  Odpowiedz
 5. as_sa  3 marca 2019 19:32

  Hehe jedni „trafią” inni nie 😉

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany