Pomysł na Walentynki – aby Twój mężczyzna pokochał to święto!

Każda okazja jest dobra, by celebrować romantyzm i dodać związkowi nuty pikanterii. A Walentynki nadają się do tego po prostu idealnie! Jak zachęcić swojego faceta do obchodzenia tego święta?

Czy Wasz mężczyzna uważa, że Walentynki to fanaberia? Akceptuje je z trudem, argumentując, że to zachodni zwyczaj? Oto pomysł na Walentynki, a właściwie kilka trików, które sprawią, że Wasz facet nie będzie już narzekał na to Święto Zakochanych. Wszak każda okazja może być pretekstem do celebrowania Waszej miłości.

Co zrobić, aby mężczyzna pokochał Walentynki

Według amerykańskich badań mężczyźni lubią i chcą być rozpieszczani! Także w Walentynki. Wychodząc z tego założenia, proponujemy aby klasyczny pomysł na Walentynki – czyli romantyczny film, kolacja przy świecach czy seksowna bielizna  lekko zmodyfikować.

1. Pomysł na Walentynki  – wybierz idealny prezent

Pierwszy podstawowy błąd, który popełniają kobiety, to nieodpowiedni prezent. Romantyczne podarunki są dla Ciebie ważne, ale jak pokazują  badania 20% panów wolałoby dostać bilet na jakieś ważne wydarzenie sportowe, ale…. aż dla 70%….  seks jest wystarczającym prezentem.

2. Pomysł na Walentynki  – romantyczny film – ale według niego

Kolejny powód, dla którego mężczyźni nie znoszą Walentynek, to komedie romantyczne i kiczowate romanse. Jest na to prosty sposób – podzielcie się zadaniami – Ty wybierz restaurację, a jemu pozwól wybrać film. Oczywiście musisz być gotowa na to, że w Walentynki obejrzycie komedię z Willem Ferrellem.

Filmy do oglądania we dwoje: dzięki nim Twój mężczyzna stanie się bardziej romantyczny!

Filmy do oglądania we dwoje: dzięki nim Twój mężczyzna stanie się bardziej romantyczny!

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak wspólne oglądanie miłosnych filmów wpływa na Twojego mężczyznę? Warto wiedzieć, co osiągniesz dzięki wspólnemu oglądaniu komedii romantycznych a jaki będzie efekt, gdy razem obejrzycie film akcji. Oto filmy
Najlepsze filmy na walentynki

Najlepsze filmy na walentynki

Bez względu na to, czy Walentynki spędzać będziesz z ukochanym, czy samotnie, jest to dobry moment, by powrócić raz jeszcze do miłosnych hitów filmowych. W końcu kiedy, jak nie w Walentynki oddać się przeżywaniu miłosnych

3. Pomysł na Walentynki – klasycznie przez żołądek do serca

Najważniejszy (no może drugi w kolejności) powód, dla którego Twój mężczyzna pokocha Walentynki, to okazja do zjedzenia wyjątkowej kolacji. Jeśli nie chcesz specjalnie stać w ten dzień w kuchni i  chcesz połączyć prezent dla niego z prezentem dla siebie to wybierzcie się na sushi! Dlaczego? Bo sushi to nie tylko pyszny i zdrowy posiłek, ale również afrodyzjak.

4. Pomysł na Walentynki – uruchom zmysły!

Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy. Ubierz seksowną bieliznę, włącz muzykę i uwolnij wyobraźnię! Postaraj się, aby ta noc zapadła mu na długo w pamięci, a w przyszłym roku sam będzie odliczał dni do Walentynek.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (198 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. as_sa  6 stycznia 2015 13:38

  Walentynki już niedługo 🙂

  Odpowiedz
 2. Jaworka  5 lutego 2016 16:24

  Każda okazja jest dobra aby podgrzać atmosferę w małżeństwie nie tylko na walentynki

  Odpowiedz
 3. martucha180  5 lutego 2016 16:47

  Dwa punkty trzecie?

  Odpowiedz
  • Żanett  5 lutego 2016 17:15

   I chyba kilka słów gdzieś się zapodziało 🙂

   Odpowiedz
 4. sylwiawes  5 lutego 2016 18:53

  Walentynki powinny trwać cały rok 😉

  Odpowiedz
 5. martus2833  5 lutego 2016 20:46

  Strasznie stereotypowe te walentynki. Nienawidzę komedii romantycznych, w tym dniu wolę obejrzeć z mężem ulubiony serial (np 6 sezon Shameless). Prezentów też sobie nie wręczymy, wolę kwiaty bez okazji. Nie mam co liczyć na romantyczną kolację, raczej dojemy resztki po dzieciach. No ale po 20.30, kiedy pociechy już będą w swoich łóżkach… wtedy zaczną się nasze walentynki – już po raz10 spędzone razem.

  Odpowiedz
 6. scrabble  6 lutego 2016 12:13

  Nie lubię tego święta, takie to naciągane.

  Odpowiedz
 7. bbo  6 lutego 2016 13:50

  Bielizna całkowicie mojego przekonuje!

  Odpowiedz
 8. lilkawodna  7 lutego 2016 09:19

  Każdy ma inny pomysł i pogląd na Walentynki, ale każdemu jest miło gdy drugą połowa zaskoczy go czymś miłym w tym dniu.

  Odpowiedz
 9. Anna  8 lutego 2016 11:50

  A ja lubię Walentynki. Dla osób zalatanych, zabieganych i zapracowanych. Robimy wtedy cały wolny dzień i dajemy z siebie 300 % 😉 Nie powiecie dziewczyny, że codziennie znajdujecie kilka godzin na spędzenie takich chwil.

  Odpowiedz
 10. Aneta  8 lutego 2016 15:26

  Nic nowego 😉

  Odpowiedz
 11. Uśmiechnij się :)  8 lutego 2016 18:53

  Zawsze byłam i będę zdania, że seksowna damska bielizna jest idealnym prezentem dla obojga 😉 Kobieta będzie czuć się seksowna, pewna siebie, do tego ma piękny prezent. A mężczyzna będzie zachwycony, kiedy będzie mógł swoją kobietę odrzeć z ubrania wierzchniego i podziwiać ją w podkreślającym kształty komplecie. Wbrew pozorom, facetom całkiem niewiele potrzeba, by im dogodzić 😉

  Odpowiedz
 12. Ewelina  8 lutego 2016 21:36

  Nie obchodzę za bardzo walentynek 14 lutego, ja mam walentynki cały rok 🙂

  Odpowiedz
 13. Dorota Dziubdziela  10 lutego 2016 16:15

  sexowna bielizna i kolacja to jest to!

  Odpowiedz
 14. Anna  13 lutego 2016 12:43

  A u mnie jednak romantyczne Walentynki spędzę w pracy… Podając kawę, herbatę i ciasto zakochanym.. Mam nadzieje, że mój kochany chociaż odwiedzi mnie w pracy, bo mogę nie wytrzymać całego dnia 😉

  Odpowiedz
 15. Anita  15 lutego 2016 20:38

  ee tam, ja się jakoś specjalnie nie staram w to święto 😉

  Odpowiedz
 16. marzenie2  1 marca 2016 14:14

  Dwójeczka odpada ale reszta nawet nawet extra pomysłów nigdy dość i troszkę coś jeszcze od siebie a do tego nie koniecznie przy okazji .Podtrzymywanie romantyzmu i vav to super sprawa w związku.

  Odpowiedz
 17. Patriszia  27 marca 2016 23:18

  Według mnie w walentynki najważniejsze jest bycie po prostu ze sobą 🙂 Pójście na spacer, wspólna kolacja itp. Oczywiście nie tylko walentynki są dobrą okazją do wspólnie spędzonych chwil.

  Odpowiedz
 18. Skosa Sandra  14 lutego 2021 11:51

  Uważam że warto celebrować takie święta, choć miłość powinno się okazywać cały czas.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany