Życzenia na Walentynki – wierszyki, wyznania miłosne, proste wiadomości

Dzień Zakochanych to idealna okazja do wyrażenia swoich uczuć swojej drugiej połówce. Co więcej – celebrowanie miłości 14 lutego to także doskonały pretekst do powiedzenia osobom nam bliskim, że są dla nas ważni. Dziś podpowiemy Wam po jakie życzenia na Walentynki warto sięgnąć.

Spis treści:

romantyczna para w pokoju w Walentynki

Życzenia na Walentynki dla ukochanego

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że najlepsze życzenia na Walentynki te pisane prosto z serca. Takie wyznania miłości z pewnością wzruszą osobę do której są skierowane. Pisząc je warto dodać kilka osobistych akcentów, które „pobiją” wzniosłość słów. Mogą to być np. nawiązania do jakiegoś wspólnego ważnego momentu w życiu, wers z piosenki o miłości, którą oboje lubicie czy cytat z filmu.

życzenia na Walentynki

Jak mawiał Forrest Gump „pasujemy do siebie jak marchewka z groszkiem”. Chyba nie ma lepszego połączenia! W Dniu Walentynek chcę Ci życzyć, aby nasza miłość zawsze była tak mocna jak jest teraz. Kocham Cię!

Jesteś jak ulubiona piosenka, która nigdy mi się nie znudzi. Chcę, aby grała ona dla mojego serca już zawsze. Jesteś dla mnie wszystkim o czym marzyłam!

życzenia na Walentynki

Jesteś brakującym elementem mojej układanki. Bez Ciebie moje życie jest niekompletne. Cudownych Walentynek kochanie!

W Dniu Zakochanych chcę Ci życzyć, abyś już zawsze spoglądał w moje oczy z taką pasją i miłością. Jesteś dla mnie wszystkim, a każda chwila spędzona z Tobą utwierdza mnie w przekonaniu, że szukałam całe życie szukałam właśnie Ciebie.

Kocham Cię jak do księżyca i z powrotem! Niech każda chwila spędzona razem, nie tylko w walentynki, przynosi nam radość i zbliża nasze serca.

słowa na Walentynki

„Jesteś moim oczami kiedy nie widzę, jesteś moim głosem kiedy braknie mi słów” – nie wyobrażam sobie mojego życia bez Ciebie. Przy Tobie zawsze czuję się bezpiecznie. Dziękuję Ci, że jesteś!

tekst na Walentynki

kartka na Dzień Zakochanych

Niech nasza miłość będzie jak niebo pełne gwiazd – niech lśni i błyszczy na zawsze. Szczęśliwych Walentynek!

Miłość jest czasem jak wyboista droga, z Tobą jest ona piękną ścieżką z cudnymi widokami. Chcę nią podążać już zawsze! Szczęśliwych Walentynek!

życzenia na Walentynki

kartka na Dzień Zakochanych

Sprawiasz, że nawet najpochmurniejszy dzień zyskuje kolory. Dziękuję Ci za to, że wnosisz w moje życie tyle pięknych barw i odganiasz wszystkie chmury. Kocham Cię!

Chcę, abyś wiedział, że Twoja miłość to mój najcenniejszy skarb. Niech nasza miłość rośnie w siłę każdego dnia!

Krótkie życzenia na walentynki dla rodziców i przyjaciółki

Od czasu kiedy Walentynki pojawiły się w Polsce nieco ewoluowały. Polacy kochają składać życzenia, więc Dzień Zakochanych stał się świetnym pretekstem do złożenia ich nie tylko swojej drugiej połówce, ale także rodzicom czy przyjaciołom. W końcu to Święto Miłości!

Życzenia dla przyjaciółki

Przyjaciółka to ktoś bliski naszemu sercu. W dzień, w którym celebrowana jest miłość warto jej o tym przypomnieć.

Życzę Ci, aby miłość zapukała do twoich drzwi i została z Tobą już na zawsze. Jestem pewna, że stoi tuż za rogiem i już na Ciebie czeka.

Życzę Ci, aby ten dzień był pełen uśmiechów, ciepła i wszystkiego, co sprawia, że Twoje serce bije najmocniej.

Droga Przyjaciółko, życzę Ci dziś abyś odnalazła swoje szczęście przy boku osoby, która będzie z Tobą już na zawsze. Zasługujesz na to!

Niech każdy Twój dzień wypełnia miłość, radość i wdzięczność.  Bądź szczęśliwa!

Miłość to najpiękniejszy kwiat. W walentynki życzę Ci, aby ogród Twojego życia zawsze był pełen kwitnącej miłości!

dziewczyny z balonowym sercem

Życzenia na Dzień Miłości dla rodziców

Co napisać rodzicom na Walentynki? Można im złożyć zarówno życzenia miłości, tak jak robi się to na rocznicę ich ślubu lub podziękować za miłość jaką dają nam i ich poświęcenie. Oto kilka przykładów:

Twoja miłość to mój najcenniejszy skarb. W walentynki życzę Ci szczęścia, zdrowia i siły każdego dnia.

Rozświetlacie mój świat miłością i uśmiechem. Obdarzajcie się każdego dnia ciepłym słowem, przytuleniem i troską i kochajcie tak mocno jak dziś! Wszystkiego najlepszego w Walentynki!

W tym dniu pełnym miłości chcę Ci podziękować za Twoją. Jesteś dla mnie ostoją spokoju i schronem, w którym czuje się bezpiecznie. Dziękuję, że zawsze we mnie wierzysz i dajesz mi siłę do działania! Kocham Cię!

Dziś Dzień Miłości, chcę Ci zatem podziękować za Twoje dobre kochające serce, wparcie i poświęcenie. Jesteś moim całym światem! Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.

Nie mogę wyobrazić sobie wspanialszych rodziców. Jestem prawdziwą szczęściarą, że Was mam! W walentynki życzę Wam samych radości, szczęścia i miłości. Niech otacza Was każdego dnia!

panie trzymają serce

Życzenia na Walentynki w formie wierszyków

Wierszykowa forma życzeń to pomysł dla tych, którzy lubią gotowe rozwiązania. Jeśli nie odpowiada nam forma rymowanek zawsze możemy sięgnąć po dzieło autorstwa jakiegoś poety na temat miłości. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się romantycznym duszom. Jeśli jednak wolicie życzenia na Walentynki w formie rymowanek oto kilka z nich:

W dniu świętego Walentego, nie może się dziać nic złego. Nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości.

Słońce nauczyło mnie marzyć, gwiazdy miłością darzyć, deszcz nauczył mnie szlochać, a Ty nauczyłeś mnie kochać!

Czułości garść dziś przyniosę,
rozłąki z Tobą nie zniosę.
Jesteś całą moją radością,
pozwól utulić się miłością.

wierszyk na Walentynki

Moja mama jest jak dobra wróżka, więc w walentynki szepczę jej do uszka, że jest cudowna, dobra i kochana, niech o tym pamięta od samego rana!

Przyjaciółko kochana! Dzisiaj piękny dzień mamy od rana! Święty Walenty dziś święto ma, dużo miłości niech Ci da! Szczęścia niech też Ci nie pożałuje, no i ogromem radości obdaruje!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (21 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...