Horoskop według dnia miesiąca urodzenia – ta liczba mówi o Tobie bardzo wiele. Część II

Horoskop według dnia miesiąca urodzenia, nazywany też Apollińskim to wspaniałe narzędzie do astrologicznego określania wrodzonych cech osobowości i naturalnych skłonności. Jeśli jesteś ciekawa, jakie talenty i mechanizmy w pewnym stopniu zostały Ci narzucone przez mapę nieba i datę, jaką kalendarz pokazał w dniu Twego przyjścia na świat, sprawdź, co ma do powiedzenia na ten temat nasza astrologiczna konsultantka, Fortunata! Przedstawiamy drugą część liczbowego horoskopu miesięcznego.

Horoskop według dnia miesiąca urodzenia

źródło: www.pixabay.com

Horoskop według dnia miesiąca urodzenia – ta liczba mówi o Tobie bardzo wiele. Część II

 

Horoskop według dnia miesiąca urodzenia – część II

 

16.

Osoby, które przyszły na świat szesnastego dnia miesiąca posiadają wyjątkowo rozwiniętą intuicję. Cechuje je również bogate życie wewnętrzne i skłonność do refleksyjności, przez którą stale czują się trochę niespokojne. Nieustannie analizują swoje dokonania i weryfikują, czy mogły zrobić więcej. Pragną nieustannie się rozwijać i robić rzeczy wielkie. Mechanizm ten napędza ich karmiczny dług zaciągnięty w poprzednich wcieleniach, a wynikający ze zmarnowanego wtedy potencjału. Dodatkowo zdarza im się niewłaściwie lokować uczucia, obdarzając miłością lub przyjaźnią ludzi, którzy zdecydowanie na to nie zasłużyli. Wysoce inteligentne i świadome szesnastki potrafią na szczęście zdystansować się do spraw i osób, które sprawiają im zawód.

 

17.

Apollińskie siedemnastki to urodzeni perfekcjoniści. Doskonale zorganizowani, przedsiębiorczy, pracowici, dysponujący dużą zdolnością koncentracji i analitycznym umysłem, mają wszelkie predyspozycje by zrobić spektakularną karierę. Co więcej, liczba ta przyciąga także spełnienie osobiste, dlatego siedemnastki mogą mówić o prawdziwym astrologicznym szczęściu. Ich witalność, duży wewnętrzny spokój, nerwy trzymane zawsze na wodzy i zdolność do twardego stąpania po ziemi oddają im znaczne zasługi. Muszą tylko uważać, by nie popaść w pracoholizm i nie ucierpieć z powodu wielkich ambicji, a także, by nie zaniedbać życia rodzinnego na rzecz zawodowych osiągnięć.

 

18.

Osoby urodzone osiemnastego dnia miesiąca mają bardzo rozwinięte ego i naturalną charyzmę. Bardzo często stają się popularne, gdyż posiadają wrodzony talent do przewodzenia innym i głęboką samoświadomość. Wiodą niespokojne życie, pełne podróży, zmian, przeprowadzek i przechodzenia do kolejnych nowych etapów. Jednocześnie odczuwają silną potrzebę niezależności i bywają samowolne, łamiąc niekiedy zarówno przepisy prawa, jak i zasady moralne, dlatego powinny pracować nad swoim temperamentem i impulsywnością. Przydałoby im się też więcej realizmu w ocenie codziennych sytuacji.

 

19.

Dziewiętnasty dzień miesiąca przypadł wielkim idealistom. Dążą do wybujałych, a częstokroć wręcz nierealnych celów, gdyż są wyjątkowo ambitni. Niestety ich droga nie jest łatwa i nieustannie spotykają się z lekceważeniem ze strony innych osób. Jeśli mimo to uda im się zajść daleko i objąć wysokie stanowisko, dziewiętnastki powinny pamiętać, by wystrzegać się zarozumiałości i nadużyć, a zamiast nich okazywać innym ludziom wsparcie, uprzejmość i tolerancję. Są bowiem obciążone długiem karmicznym, zaciągniętym w poprzednich wcieleniach, przez który noszą w sobie skłonność do tyranii.

 

Horoskop według dnia miesiąca urodzenia

giphy.com

 

20.

Apollińskie dwudziestko to osoby pełne ciepła i naturalnej dobroci. Są empatyczne, wrażliwe i opiekuńcze, a dodatkowo taktowne i dyplomatyczne. Niestety wszystkie te pozytywne cechy idą u nich w parze z dużą dozą nieśmiałości, przez którą brak im siły przebicia czy pewności siebie. Brak asertywności grozi nie tylko roztrwonieniem talentów i możliwości, ale też byciem wykorzystanym przez silniejsze osoby, potrafiące zręcznie manipulować. Dwudziestki powinny więc pracować nad podniesieniem ego i nauczyć się walczyć o swoje.

 

21.

Ci, którzy przyszli na świat dwudziestego pierwszego dnia miesiąca są bardzo zdyscyplinowani i wytrwali. Świetnie adaptują się do zróżnicowanych warunków i potrafią dobrze współpracować nawet z dużymi zespołami ludzi. Cechuje ich łagodność i naturalna wrażliwość, przez którą jednak potrafią przeżywać także nieprzyjemne wahania nastroju. Muszą więc uważać, by nie stać się nazbyt drażliwi i nie wyładowywać swoich emocji na otoczeniu. Ponadto w ich życiu ważne jest obranie jednego konkretnego celu, najlepiej już w młodych latach, gdyż mają tendencję do łapania kilku srok za ogon, co w rezultacie roztrwania ich wysiłki.

 

Horoskop według dnia miesiąca urodzenia – część II

22.

Apollińskie dwudziestki dwójki to osoby obdarzone twórczym geniuszem i wielką siłą w pokonywaniu przeszkód. Kierują się w życiu szczytnymi ideałami i wkładają wiele wysiłku w pomoc potrzebującym. Duża charyzma i zdolność do wpływania na otoczenie mogą zaprowadzić je na szczyt, przynosząc powszechne uznanie i pieniądze. Fakt, że nieustannie zajmują swoje myśli zawodowymi dążeniami, pasjami i służbą na rzecz społeczeństwa może jednak utrudniać im szczęśliwe życie osobiste. Muszą zatem uważać, by sprawy te nie zniszczyły im rodzinnych relacji i nie rozbiły wartościowych związków.

 

23.

Ci, którzy przyszli na świat 23. dnia miesiąca są bardzo elokwentni, a do tego posiadają bystry umysł, wielką energię i niepowtarzalny osobisty urok. Mogą więc odnieść sukces w dziedzinach opartych na komunikacji, występowaniu na scenie czy umiejętnościach erystycznych. Zrównoważeni i serdeczni, łatwo zyskują powszechną sympatię. Niestety ich niezdecydowanie i zmienność często rujnują powzięte plany czy długo budowane przedsięwzięcia. Mają także skłonność do nadmiernej zazdrości, podejrzliwości i zaborczości w stosunku do partnera, nad czym powinny popracować zanim zaprzepaszczą udane związki i stracą ważne dla nich osoby.

 

24.

Dwudziestki czwórki to osoby niezwykle rodzinne, wrażliwe i uczuciowe. Żyją przede wszystkim dla swoich bliskich, dążąc do stworzenia ciepłego domowego ogniska i niesienia radości dzieciom oraz ukochanemu. W życiu kierują się zdrowym rozsądkiem, stroniąc od ryzykownych przedsięwzięć, szaleństw i zmian. Zależy im na osiągnięciu harmonii i spokojnym, ustabilizowanym życiu. Cechuje je odpowiedzialność, dbałość o porządek, lojalność i bezinteresowność. Najlepiej czują się w bezpiecznym domowym zaciszu.

giphy.com

25.

Apollińskie dwudziestki piątki to ludzie o niezwykle bogatym życiu wewnętrznym. Kieruje nimi nieustanna potrzeba samodoskonalenia, pogłębiania wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Jednocześnie wobec otoczenia pozostają bardzo powściągliwi. Dystansują się, są ostrożni i podejrzliwi, szczególnie jeśli jest to poparte jakimiś złymi doświadczeniami z przeszłości. Cechuje je za to bogata wyobraźnia i wielka refleksyjność. Muszą tylko uważać, by nie poddać się skłonności do melancholii i nie popadać w depresyjne stany czy pesymizm. Dobrze byłoby także, gdyby choć trochę obniżyły sobie samym poprzeczkę dotyczącą ich ambicji i wymagań.

 

26.

Osoby, który przyszły na świat dwudziestego szóstego dnia miesiąca cechuje wielki temperament, emocjonalność i skłonność do popadania w skrajne emocje, dlatego muszą uważać, by nie zniechęcić otoczenia ciągłymi huśtawkami nastroju. Duże znaczenie mają dla nich sprawy materialne i wysoka pozycja społeczna i zwykle wkładają wiele wysiłku i zaangażowania w osiągnięcie zadowalających rezultatów na tym gruncie. Jeśli wykażą się cierpliwością i pracowitością, plan ten z pewnością się powiedzie. Muszą tylko dążyć do tego, by ich niespokojny oi drażliwy umysł zapanował nad porywczym ciałem.

 

27.

Apollińskie dwudziestki siódemki to złożone osobowości, o bogatej wyobraźni i szeroko rozwiniętych talentach artystycznych. Charakteryzuje je wielka wrażliwość, refleksyjność i introwertyzm, a także chwiejność nastrojów. Naturalna kreatywność, pracowitość, determinacja i siła potrafią jednak przynieść im znaczne sukcesy. Do pełni życiowego zadowolenia potrzebują tylko większej otwartości na ludzi i otoczenie oraz dzielenia się z nimi swoimi przemyśleniami czy uczuciami. Będzie im wówczas znacznie łatwiej niż w ciasnej skorupce, w której cisną się z całym bagażem doświadczeń.

28.

Ci, którzy przychodzą na świat 28 dnia miesiąca są bardzo energiczni, szeroko utalentowani i zaradni. Dysponują dużą siłą perswazji i niezależnością, dzięki którym samorealizacja nie jest dla nich szczególnym wyzwaniem. Niestety ugodowość i umiejętność współpracy nie zawsze odnosi im przy tym zasługi. Zdarza się, że pomysły i kreatywność dwudziestek ósemek zostają wykorzystane przez pracujące z nimi silniejsze jednostki, dlatego powinny bardzo uważać, komu opowiadają o swoich projektach i realizować plany, zanim przedstawią je całemu swojemu otoczeniu.

29.

Apollińskie dwudziestki dziewiątki to skomplikowane osobowości o wysokich aspiracjach popartych licznymi talentami. Ich wysoka wrażliwość i intuicja, indywidualizm i moc ekspresji pomagają osiągnąć twórczy wyraz i brnąć przed siebie, osiągając zaszczyty. Jednocześnie jednak cechuje je rozkojarzenie, skłonność do łatwego poddawania się i problem z koncentracją, dlatego nie zawsze udaje im się zdobyć to, o co walczą. Powinny popracować nad wytrwałością, obierając jeden konkretny cel i zapominając na chwilę o naturalnej dla nich wszechstronności.

 

30.

Osoby urodzone trzydziestego dnia miesiąca są bardzo energiczne, towarzyskie, życzliwe i powszechnie lubiane. Posiadają rozbudowaną wyobraźnię i przenikliwy umysł, dzięki któremu udaje im się wyciągać słuszne wnioski na temat otoczenia oraz doskonale z nim komunikować. Niestety nie znoszą rutyny i mają ciągłą potrzebę zmian, poszukiwania oraz przygód. Z tego powodu budowanie udanych relacji uczuciowych przychodzi im z trudem. Podobnie rzecz ma się z wyrabianiem sobie pożądanej pozycji zawodowej, przy której niekiedy nie pomaga nawet ich naturalna witalność i błyskotliwość.

 

31.

Ostatni dzień miesiąca należy do osób odpowiedzialnych, systematycznych i sumiennych. Pomimo pewnego introwertyzmu, jaki je cechuje, można na nich polegać, gdyż są wobec siebie wymagające i potrafią być nieugięte. Obowiązkowość nierzadko sprawia im wręcz pewien kłopot, owocując skłonnością po pracoholizmu. Powinny zatem pamiętać, że w życiu nie wszystko musi skupiać się dookoła realizacji zawodowego planu i dać sobie więcej swobody. Aspiracje zawodowe warto połączyć także z poszukiwaniem osobistego szczęścia, by poczuć spełnienie na wielu polach jednocześnie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (129 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  25 lipca 2020 06:20

  ja jestem z 26 i absolutnie nie zgadzam się z opisem – ja jestem oazą spokoju 🙂

  Odpowiedz
 2. Skosa Sandra  25 lipca 2020 10:15

  29 – trudno mi określić czy mam wiele talentów, ale napewno zgadza się to, że łatwo odpuszczam i jestem nadwrażliwa.

  Odpowiedz
 3. Biomedka  25 lipca 2020 12:06

  Moja mama jest 27 i nie do końca zgodzę się z tym opisem. 😉 W niektórych kwestiach jest wręcz zupełnie odwrotnie.

  Odpowiedz
 4. xjasiax  26 lipca 2020 18:06

  Lubię czytać horoskopy. Podchodzę do tego z dużym przymrużeniem oka

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany