Co mówi o Tobie godzina urodzenia? Sprawdź, co wskazują wskazówki zegara! Cz. II

W zeszłym tygodniu opublikowaliśmy pierwszą część godzinowego horoskopu stworzonego przez naszą astrologiczną konsultantkę, Fortunatę. Z uwagi na wysokie zainteresowanie, z jakim spotkał się ten artykuł, nie każemy już czekać dłużej tym z Was, którym nie udało się dotąd znaleźć objaśnienia dla swojej godziny. Prezentujemy drugą część!

Jak wyjaśnialiśmy poprzednio, znaczenie godziny urodzenia jest niebagatelne dla prywatnej, astrologicznej siatki jaką los przyporządkowuje nam w momencie naszego przyjścia na świat. Na jej podstawie można wyznaczyć ascendenta, czyli tzw. drugi znak zodiaku oraz poznać dokładne układy gwiazd i planet, towarzyszące narodzinom, a co za tym idzie poznać ogólne rysy charakterologiczne poszczególnych osób. Prezentujemy drugą część horoskopu skonstruowanego wyłącznie na podstawie wzmiankowanych czasowych przedziałów. Tym razem skierowanych do osób urodzonych pomiędzy godz. 12 w południe a 24!

Co mówi o Tobie godzina urodzenia? Sprawdź, co wskazują wskazówki zegara! Cz. II

 

Godzina 12:00-14:00

co mówi o tobie godzina urodzenia

giphy.com

Osoby urodzone między godziną 12 a 14 to szablonowi prymusi. Zawsze punktualni, dopinający na czas wszystkie zadania, uczciwi, słowni i pełni energii. Posiadają rodzaj charyzmy, który sprawia, że świetnie radzą sobie w kierowaniu zespołem. Jednocześnie są ciekawe świata i żądne podziwu ze strony otoczenia. Często owocuje to sukcesami na niwie zawodowej lub artystycznej. Wrodzony perfekcjonizm może jednak przy nadmiernych ambicjach zamienić się w chorobliwe natręctwo, dlatego czasem powinny sobie odpuścić i dać się ponieść fantazji.

 

Godzina 14:00-16:00

co mówi o Tobie godzina urodzenia

giphy.com

Urodzeni w tym przedziale czasowym to prawdziwe niespokojne duchy. Wieczni podróżnicy, buntownicy i odkrywcy. Wszędzie ich pełno, a wokół nich kręcą się tłumy znajomych. Są spontaniczni i uwielbiają nowe wyzwania oraz intrygujące zagadki. Nieustannie poszerzają horyzonty, ucząc się i szukając nowych miejsc, smaków czy zapachów. Nurtuje ich pytanie o sens życia i zrobią wiele, by samodzielnie na nie odpowiedzieć.

 

Godzina 16:00-18:00

Co mówi o Tobie godzina urodzenia

giphy.com

Te godziny to pora towarzyskich wyjadaczy, którzy zarażają otoczenie pozytywną energią i siłą do działania. Jednocześnie, są to jednak osoby nieufne i pełne obaw przed otwartym mówieniem o swoich uczuciach czy przemyśleniach. Wśród ludzi uchodzą za kolorowe ptaki, ale głęboko w sobie skrywają blokady, które trudno im pokonać. Nie dowierzają nawet swojemu partnerowi, posądzając go o skłonność do zdrad.

 

Godzina 18:00-20:00

Co mówi o Tobie godzina urodzenia

giphy.com

Ci, którzy przyszli na świat między godziną 18 a 20 cechują się wysoką inteligencją emocjonalną.  Instynktownie wyczuwają, jaki nastrój towarzyszy osobom w ich otoczeniu i wykazują zrozumienie dla ich słabości. Nie lubią sporów i konfliktowych sytuacji. Nie mają też zwykle wielkich ambicji. Cenią sobie proste życie, toczące się ustabilizowanym torem.

 

Godzina 20:00-22:00

giphy.com

Lubisz pomagać innym i na tym polu sprawdzasz się najlepiej jak to możliwe. To dlatego, że daleko Ci do egocentryzmu. Poświęcasz samej sobie naprawdę mało uwagi. Zadowalasz się faktem, że jesteś doceniana za swoje wysiłki na rzecz potrzebujących lub rodziny. Wszelkie pochwały w pełni Ci się zresztą należą. Zaliczasz się bowiem do słownym perfekcjonistek. Zastanów się jednak, czy warto przez całe życie oddawać innym pierwszy plan. W końcu i Tobie coś się należy!

 

Godzina 22:00-24:00

giphy.com

Ostatnie dwie godziny przed północą należą do osób kreatywnych, radosnych i pełnych życia. Lubią one stawiać sobie nowe cele i coraz wyżej podnosić poprzeczkę. Od dziecka wiedzą czego chcą i dążą w wyznaczonym sobie kierunku z uśmiechem na ustach. Mają dominującą naturę, podkręcaną przed duże pokłady pewności siebie. Niektórzy odbierają je przez to jako zarozumiałe, choć wśród przyjaciół i rodziny cieszą się autorytetem. Chętnie zgłębiają filozofię i sięgają po literaturę wysoką.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (137 głosów, średnia: 3,96 z 5)
zapisuję głos...