Horoskop według dnia miesiąca, w którym się urodziłaś- ta liczba mówi o Tobie bardzo wiele! Część I

Z pewnością słyszałaś już o tym, że dzień tygodnia, w którym przychodzimy na świat, podobnie jak konkretna godzina, mogą astrologicznie kształtować nasz charakter. Czy byłaś jednak świadoma, że podobną mocą napełnia Twój horoskop także sam dzień miesiąca? Oto nasz horoskop według dnia miesiąca, sporządzony przez wróżkę Fortunatę! Sprawdź, co mówi na Twój temat liczba, jaka przypadła na moment, w którym po raz pierwszy ujrzałaś świat!

Horoskop według dnia miesiąca

www.pixabay.com

Horoskop według dnia miesiąca, w którym się urodziłaś- ta liczba mówi o Tobie bardzo wiele! Część I

 

1.

Osoby urodzone pierwszego dnia miesiąca to zodiakalni przywódcy. Obdarzone charyzmą, odwagą, kreatywnością i dużą potrzebą niezależności, uwielbiają zajmować pierwszy plan. Cechuje je duża zdolność organizacji i ambicja, dzięki czemu świetnie radzą obie w wielu dziedzinach życia. Niestety zdarza im się przejawiać także narcystyczne skłonności, bo ich ego nieustannie daje o sobie znać.

 

2.

Tych, którzy przychodzą na świat drugiego dnia miesiąca charakteryzuje wrodzona łagodność. To delikatni wrażliwcy o dużej empatii i umiejętności partnerskiego działania. Takie osoby doskonale odnajdują się podczas pracy w zespole, są lojalne i towarzyskie. Chęć niesienia pomocy często popycha je w kierunku wolontariatu. Muszą jednak uważać, by nie dać się wykorzystać i częściej myśleć o własnych potrzebach.

3.

Trójki w horoskopie Apollińskim to osoby pełne animuszu i wyjątkowo komunikatywne. Z każdym znajdą wspólny język, zarażając go przy okazji entuzjazmem. Z natury są ciepłe, uprzejme, pełne optymizmu i artystycznego ducha. Ich fantazja i urok osobisty pomagają im dostosować się do każdej sytuacji. Cecha ta może jednak wiązać się także z brakiem wytrwałości, niestałością i rozpraszaniem się, dlatego Trójki muszą uważać, by trwać w swoich postanowieniach i postawach.

Horoskop według dnia miesiąca

giphy.com

4.

Czwarty dzień miesiąca przypada na urodziny osób solidnych, ambitnych i pracowitych, twardo stąpających po ziemi. Wytrwałość Czwórek często owocuje sukcesami na niwie zawodowej. Jednocześnie jednak uchodzą za introwertyczne. Są nieśmiałe i często wolą skrywać się w swej skorupie. Ich drobiazgowość i wysokie wymagania mogą też męczyć partnera, dlatego czasem powinny spojrzeć na świat łaskawszym okiem.

 

5.

Ci, którzy na moment urodzin wybrali sobie piąty dzień miesiąca są wolnymi duchami, najwyżej ceniącymi sobie wolność i zmianę. Łatwo nawiązują znajomości i wabią otoczenie swoim czarem. Są wyjątkowo szczere, ale też pełne polotu i fantazji. Aktywne i zwinne, nie potrafią skupić się na jednej rzeczy, bo potrzebują nieustannych zmian, wyzwań i nowości. Niestety te cechy wiążą się też z chimerycznością, huśtawkami nastroju i słomianym zapałem, dlatego Piątki muszą odpowiedzieć sobie jasno na pytanie, czego chcą od życia.

 

6.

Urodzeni szóstego dnia miesiąca to według zodiaku ludzie spokojni, dążący do harmonii, wewnętrznej równowagi i na pierwszym miejscu stawiający życie rodzinne. Są życzliwi, odpowiedzialni i opiekuńczy. Najwyżej cenią sobie trwanie w udanym związku, gdyż pragną obdarzać innych miłością. Dodatkowo trzeba pamiętać, że to prawdziwi esteci. Często przejawiają talent artystyczny, który nie zawsze jednak decydują się realizować.

 

7.

Siódmy dzień tygodnia przypada na urodziny osób głęboko refleksyjnych. Są one tajemnicze, powściągliwe w wyrażaniu swoich emocji i obdarzone wspaniałą intuicją. Są wielkimi analitykami o uzdolnieniach filozoficznych. Ich błyskotliwość i inteligencja nie idzie jednak w parze z towarzyskością, dlatego często są postrzegane jako oschłe. Temu wizerunkowi sprzyja także ich wrodzona nieufność, przez którą nie zawsze odnajdują szczęście w miłości.

 

8.

Apollińskie Ósemki to osoby niezwykle przedsiębiorcze i ambitne. Doskonale radzą sobie na ważnych stanowiskach, dlatego ich powołaniem jest praca w funkcji prezesa, dyrektora czy zarządcy. Trzeźwy umysł, zimna krew, wytrwałość , silna wola, zdolności przywódcze i zdolność mobilizacji w trudnych sytuacjach to cechy, które wyróżniają je na tle innych. Niekiedy jednak wpadają w pułapkę pracoholizmu, wywołanego nadmiarem ambicji.

giphy.com

9.

Osoby, które przyszły na świat dziewiątego dnia miesiąca to wielcy altruiści o nieskończonej wyobraźni. Kochają podróże i mają silną potrzebę niezależności. Dalekie od banału i wiecznie niespokojne, należą do największych numerologicznych indywidualistów. Często stawiają przede wszystkim na rozwój duchowy, nieustannie poszukując inspiracji i spełnienia. Niekiedy biorą jednak na siebie zbyt wiele, zapominając o podstawowych potrzebach w pogoni za nieuchwytnym.

 

10.

Apollińskie dziesiątki to wyjątkowo błyskotliwe umysły, które nie potrzebują szczególnego wysiłku, by zrealizować zamierzenia. Szybko się uczą, a wiedzę z łatwością przekuwają w praktykę. Wrodzona inteligencja sprawia, że mają wysokie ego, jednak przyzwyczajenie do osiągania sukcesu niewielkim kosztem sprawia, że w dorosłym życiu boją się wyzwań i brak im zdolności organizacyjnych. Samodzielność i bystrość łatwo przeradza się wtedy w arogancję i apodyktyczne skłonności.

 

11.

Jedenastki to wielcy humaniści, łatwo inspirujący otoczenie i zagrzewający innych do działania. Potrafią zarówno przewodzić, jak i służyć innym, gdyż mają wyjątkowo złożony charakter. Największe zasługi oddaje im ich moc twórcza, siła przebicia i szlachetność, dzięki którym mogą naprawdę wiele osiągnąć i pozytywnie wpłynąć na losy świata. Muszą jedynie uważać, by nie stać się zarozumiałymi egocentrykami, do których to zachowań mają pewną skłonność.

 

12.

Dobrotliwe, cierpliwe i radosne Apollińskie dwunastki to osoby powszechnie lubiane. Samodyscyplina i wytrwałość oddaje im znaczne zasługi, a skromność, jakby nie pasująca do dość wybujałego ego, sprawia, że nikt nie czuje wobec nich zawiści. Mają wspaniałą zdolność adaptacji do sytuacji i porozumiewania się z otoczeniem. Zdarza im się czuć niedocenianymi, ale w rzeczywistości jest to tylko niesłuszne wrażenie.

13.

Osoby, które przyszły na świat trzynastego dnia miesiąca są obciążone karmicznym długiem pracy. Oznacza to, że muszą ciężko pracować na swój sukces, a ich życie często jest podporządkowane pracy. Są ludźmi dokładnymi, sumiennymi i wytrwałymi w swych wysiłkach, ale muszą postarać się o większą siłę przebicia. Bliscy chętnie obdarzają je za to zaufaniem i wiedzą, że mogą na nich polegać. Silna psychika sprawia, że pomimo niedogodności, Trzynastki zawsze spadają na cztery łapy.

14.

Czternasty dzień miesiąca przypada osobom wyjątkowo ekspansywnym, niecierpliwym i ambitnym. Odważnie idą po swoje, nie oglądając się na okoliczności. Są energiczne, pomysłowe i odpowiedzialne. Wrodzona niecierpliwość w dążeniu do celu sprawia jednak także, że bywają chaotyczne, nazbyt rozproszone, nerwowe i wybuchowe, dlatego powinny postarać się trzymać nerwy na wodzy i skupiać tylko na jednej rzeczy naraz.

 

15.

Ci, którzy przyszli na świat piętnastego dnia miesiąca, mają pociąg do silnych wrażeń. Zmysłowi, ekspansywni, z dużą potrzebą przygód i zmian, odważnie rzucają się w wir życia. Skłonność do ryzyka i pragnienie szaleństw ściera się jednocześnie z chęcią założenia rodziny i trwania w bezpiecznym związku pełnym miłości, co w konsekwencji powoduje wewnętrzne rozdarcie, chwiejność i huśtawkę nastrojów.

 

giphy.com

Druga część horoskopu już za tydzień!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...