Co mówi o Tobie godzina urodzenia? Sprawdź, co wskazują wskazówki zegara! Cz. I

Godzina urodzenia to jedna z najcenniejszych informacji, jakie od swojego rozmówcy może pozyskać astrolog bądź wróżka. Jest bowiem rodzajem zdjęcia układów gwiazd, jakie kreśliły ścieżkę naszego losu dokładnie w momencie, gdy przyszliśmy na świat. Pomaga wyznaczyć dokładny kosmograf z ascendentem w roli głównej i określa, w jaki sposób na naszą osobowość wpłynęły konkretne, wschodzące na niebie planety. To jedyny w swoim rodzaju autograf odciśniętym na nas przez czas. Dzięki naszej wróżce Fortunacie, masz teraz szansę poznać jej znaczenie!

Znaczenie godzin urodzenia w astrologii jest większe niż można by przypuszczać. Wielu astrologicznych doradców bez tej informacji nie podejmuje się w ogóle tworzenia kosmogramów dla swoich klientów. Dopiero precyzyjna data, połączona z godziną i miejscem przyjścia na świat, pozwala skonstruować precyzyjną mapę losu, wskazującą nie tylko na ogólne cechy osobowości danej osoby, ale także na niuanse dotyczące jej stylu bycia, preferencji czy przyszłych życiowych decyzji. Jeśli więc udało Ci się poznać godzinę, w której po raz pierwszy ujrzałaś nasz świat i wzięłaś samodzielny oddech, sprawdź, co jest Ci pisane. Przedstawiamy I część horoskopu!

godzina urodzenia

źródło: www.pixabay.com

Co mówi o Tobie godzina urodzenia? Sprawdź, co wskazują wskazówki zegara! Cz. I

 

Godzina 24:00-2:00

giphy.com

Komuś, kto nie miał okazji, by bliżej Cię poznać możesz wydawać się nieśmiała, zamknięta w sobie i wycofana. Nie do końca jest to jednak prawda. Po prostu preferujesz towarzystwo osób, które dobrze znasz, jako że cenisz sobie stabilizację na wielu płaszczyznach życia. Jesteś rodzinna i stała w swoich przyjaźniach czy sympatiach. Dodatkowo masz w sobie wrodzony optymizm, którym potrafisz zarażać innych. Wraz z najbliższymi cieszysz się nawet drobnymi przyjemnościami codzienności, nie snując niepotrzebnych narzekań.

 

Godzina 2:00-4:00

giphy.com

Jesteś prawdziwym niespokojnym duchem. Kreatywną artystką, podróżniczką, dziennikarką, aktorką, wynalazczynią albo szaloną aktywistką. Nigdy nie siedzisz w miejscu i najchętniej w ogóle byś nie sypiała. Nieustannie angażujesz się w nowe projekty, czytasz kolejne książki i odpływasz w kierunku następnych znajomości, a nawet miejsc. Nie przerażają Cię wizje zmian i przeprowadzek. Nie znosisz za to bezproduktywnych zajęć i ćwiczeń fizycznych, wykonywanych tylko dla poprawy wyglądu.

 

Godzina 4:00-6:00

giphy.com

W tych godzinach rodzą się prawdziwi altruiści. Jeśli i Ty przyszłaś na świat w tym właśnie czasie, jesteś osobą, która pragnie pomagać innym w sposób bezpośredni lub pośredni (m.in. poprzez edukację czy porady). Martwisz się o dobro najbliższych i przyjaciół, wspierasz zwierzęta w schroniskach albo domy dziecka. Niewiele uwagi poświęcasz jednak sobie samej, co wcale Ci nie służy. Pamiętaj, że nie da się pomóc całemu światu i staraj się znaleźć jakieś granice dla swojej wrażliwości. Pozwól sobie na troskę także o własne sprawy i znajdź chwilę na relaks czy zapomnienie.

 

Godzina 6:00-8:00

giphy.com

Jesteś osobą pełną charyzmy i twórczej ekspresji. Lubisz piastować kierownicze stanowiska, bo wiesz, że doskonale się na nich sprawdzasz. Najlepiej czujesz się jednak w sytuacji, gdy Twoja praca idzie w parze z pasjami. Potrzebujesz bowiem możliwości artystycznego wyrazu, a gdy masz ich zbyt mało, czujesz się nieszczęśliwa. Twoją wadą jest natomiast pragnienie poklasku i powszechnej sympatii. Może nie zawsze warto oglądać się na to, co myślą inni?

 

Godzina 8:00-10:00

giphy.com

Jesteś ostoją spokoju zarówno dla siebie, jak i otoczenia. Nie lubisz głośnych, masowych imprez i towarzyskich spotkań. Dużo lepiej czujesz się w samotności, gdyż masz wtedy czas, żeby poczytać, pomedytować i w pełni oddać się innym pasjom. Nie dotyka Cię nuda, a wolny czas spędzasz ciekawie i produktywnie. Poproszona o pomoc czy spotkanie, nigdy jednak nie odmówisz. Nie interesuje Cię za to chwała, huczne podziękowania czy wyróżnienia. Twoje działania wypływają bowiem ze szczerych chęci, a nie z potrzeby stania na piedestale.

 

Godzina 10:00-12:00

giphy.com

Wszędzie Cię pełno i zawsze za mało Ci wrażeń. Czego się nie chwycisz, osiągasz dobre wyniki. Doskonale radzisz sobie zarówno w pracy w zespole, jak i solo. Łatwo nawiązujesz bowiem znajomości i zapadasz innym w pamięć, choć jednocześnie posiadasz charyzmę typową dla indywidualistów. Uwielbiasz podróże, ciekawe wydarzenia i wypady w stylu city break. Często przejawiasz dodatkowo jakiś artystyczny talent i jesteś elokwentna. Twoją wadą jest natomiast ciągły wewnętrzny niepokój, związany z odczuciem, że powinnaś być gdzieś indziej, niż jesteś. Tyle, że nie masz pewności, gdzie jest to przeznaczone Ci miejsce.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...