Co niszczy związek każdego ze znaków zodiaku? Sprawdź, co Twój partner uznaje za niedopuszczalne!

Szukasz odpowiedzi na pytanie o to, co niszczy związek dwojga zakochanych ludzi? Internet jest pełen psychologicznych artykułów, wskazujących przyczyny, takie jak rutyna, zbyt duże skupienie na sobie czy brak wspólnych zainteresowań. W rzeczywistości jednak dla każdego znaku zodiaku powodem może być coś innego. Sprawdź, jakie cechy i zachowania nie są akceptowane przez osoby, którym patronują poszczególne astrologiczne symbole!

co niszczy związek

www.unsplash.com

Co niszczy związek każdego ze znaków zodiaku? Sprawdź, co Twój partner uznaje za niedopuszczalne!

 

Baran

co niszczy związek

giphy.com

Zodiakalne Barany to bardzo niezależne, samodzielne i ambitne osoby. Lubią dominować, ale nie znaczy to, że nie cenią pracowitości, siły przebicia i pasji u swoich partnerów. Wręcz przeciwnie, nie mogłyby długo być z kimś, kto nie ma własnego życia i osobnych zainteresowań. Uwieś się ramienia Barana, żyj jego sprawami, ograniczaj swobodę i odbieraj życiową przestrzeń, a zobaczysz, że zrobi on wiele, by jak najszybciej wymiksować się z tego związku.

 

Byk

co niszczy związek

giphy.com

Byki to bardzo dumne osoby o mocno rozbudowanym ego. U partnera, poza uczuciami, szukają też uznania i należytej dozy szacunku. Jeśli więc zostaną przez niego zlekceważone, skrytykowane lub obrażone – nawet w żartach – zapamiętają to na zawsze. Kilka podobnych „wystąpień” wobec Byka zagwarantuje Ci związkowy wilczy bilet.

 

Bliźnięta

co niszczy związek

giphy.com

Bliźnięta to dusze towarzystwa i wyjątkowo otwarte osoby, które łakną międzyludzkiego przepływu energii. Gdy nie doświadczają go przez dłuższy czas, pogrążają się w ponurych nastrojach i więdną jak kwiaty bez wody. Nie wytrzymają więc długo z nudnym domatorem. Tym, co niszczy związek w ich przypadku w największej mierze jest jednak gburowaty charakter partnera, odstraszający przyjaciół i zniechęcający gości do wizyt w domu Bliźniaka.

Rak

znak zodiaku

giphy.com

Dla Raków podstawą dobrego związku jest szczere dzielenie się odczuciami i przemyśleniami. Chcą rozmawiać z partnerem, dawać i otrzymywać wsparcie, a także wspólnie stawiać czoła wszelkim wyzwaniom. Jeśli nie czują tej wzajemności, a ich życie z drugą osobą przypomina dwie osobne egzystencje samodzielnych jednostek, związek traci dla nich rację bytu.

 

Lew

co niszczy związek

giphy.com

Lwy uwielbiają błyszczeć i grać pierwsze skrzypce. Tym co niszczy związek w ich przypadku może być albo partner, który sam zajmuje pierwszy plan, odbierając im całą zabawę, albo ktoś kto nie wyobraża sobie życia na świeczniku. Nieśmiała i spokojna osoba nie zagrzeje zbyt długo miejsca u boku energicznego, towarzyskiego Lwa.

 

Panna

panna

giphy.com

Panny są bardzo ambitne i chcą przez całe życie piąć się po szczeblach kariery. Tego samego oczekują jednak także od swoich partnerów. Pragną świętować naprzemiennie sukcesy swoje i drugiej połówki, biorąc od życia coraz więcej. Nie będą więc trwać w związku z kimś, kto nie zamierza się rozwijać. Zwłaszcza, jeśli intelektualnie nie dorasta do ich poziomu.

 

Waga

waga

giphy.com

Wagi są bardzo optymistyczne i pozytywnie nastawione do codziennej rzeczywistości. Patrzą w przyszłość z nadzieją i entuzjazmem, dlatego tym, co niszczy związek w ich przypadku jest nadmierny pesymizm partnera. Na pewno nie będą trwać przy kimś, kto rozsiewa wokół siebie wyłącznie czarne myśli i nieustannie na wszystko narzeka. Gdy wyczują, że druga połówka ciągnie je w dół, zaczną rozglądać się za bardziej pogodnym towarzyszem życia.

 

Skorpion

co niszczy związek

giphy.com

Skropiony mają złożoną osobowość i nigdy nie wiadomo, jak zareagują na sytuacje, w których ktoś im się narazi. Jednego jednak można być pewnym – nie znoszą kłamstwa i jest to coś, czego nigdy nie są w stanie wybaczyć. Lepiej wyznaj więc Skorpionowi nawet najgorszą prawdę i postaraj się działać tak, by go nie oszukiwać. W przeciwnym razie będzie to ostatnie oszustwo, jakiego się przy nim dopuścisz.

 

Strzelec

co niszczy związek

giphy.com

Strzelce to osoby o wielkiej potrzebie niezależności. Potrafią wchodzić w stałe związki, ale wyłącznie wtedy, gdy mają pewność, że będą one przebiegać na ich zasadach. Jednocześnie są pełne życia i energii, pragnąc nieustannie przeżywać przygody i wieść egzystencję pełną pasji oraz zaskoczeń. Tym, co niszczy związek w przypadku Strzelca jest więc zazwyczaj zbyt mocne ograniczanie przez partnera ich wolności, idące w parze z rutyną.

 

Koziorożec

koziorożec

giphy.com

Koziorożce to osoby praktyczne i mądre życiowo. Na partnerów wybierając więc osoby zdecydowane, odpowiedzialne, pracowite i dotrzymujące słowa. Jeśli zauważą, że ich partner nie radzi sobie z wykonywaniem podstawowych obowiązków, jest niedojrzały i niesamodzielny, nie dostanie on od nich drugiej szansy. Koziorożcom żal będzie czasu na taki związek.

 

Wodnik

co niszczy związek

giphy.com

Zodiakalne Wodniki to urodzeni filozofowie. Uwielbiają dumać nad ważkimi sprawami świata i dyskutować o swoich ideałach. By zniechęcić je do siebie i oddalić się od ich serca nie trzeba więc wiele. Wystarczy pokazać, że jest się osobą do bólu praktyczną i zaaferowaną doczesnością. Zero romantyzmu i skłonności do refleksji szybko zniechęci Wodniki do kontynuowania związku.

 

Ryby

znaki zodiaku

giphy.com

Ryby to bardzo empatyczne osoby, które uwielbiają pomagać innym i zawsze chętnie wyciągną pomocną dłoń, także do obcych. Nie mogłyby trwać przy partnerze, który nie podziela ich współczucia i nie potrafi wyrażać uczuć. Oschła osoba o surowym usposobieniu nie będzie mieć u nich szans.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Skosa Sandra  12 września 2020 06:56

  Uważam, że każda relację niszczy najczęściej zdrada, brak starania się o drugą osobę i nuda.

  Odpowiedz
 2. janka1312  12 września 2020 21:31

  ciekawe, ale do mnie opis mojego znaku absolutnie nie pasuje…

  Odpowiedz
 3. arunia  12 września 2020 23:59

  Nie wszystko się zgadza niestety…

  Odpowiedz
 4. Biomedka  14 września 2020 10:02

  Ja jestem trochę takim przeciwieństwem typowego lwa, ponieważ nie bardzo lubię błyszczeć w towarzystwie. Chociaż prawda jest, że przy zbyt cichej osobie długo bym nie wytrzymała. ☺

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany