Znaki zodiaku które odchodzą bez ostrzeżenia. Są jak „Charlie, Charlie” ze starego przeboju Ani Dąbrowskiej

„Charlie, Charlie, na krótką chwilę wyszedł, przepadł do dziś, ukradł mi serce…” – znasz tę piosenkę? A może zdarzyło Ci się spotkać kogoś takiego w realnym życiu i tak jak jej bohaterka do dziś nie rozumiesz, co kierowało nim, gdy odchodził? Odpowiedź możesz znaleźć w gwiazdach. Istnieją bowiem 4 znaki zodiaku, dla których takie zwroty akcji nie są jedynie filmowym „twistem”. Poznaj je i dowiedz się, co przesądza o ich skłonności do podejmowania nieoczekiwanych decyzji o rozstaniu.

Znaki zodiaku które odchodzą bez ostrzeżenia to osoby, których nie powinno się z góry osądzać i podejrzewać o zły charakter. Ich decyzje wynikają bowiem z naturalnego dla nich zestawu cech i chaotycznych emocjami, z jakimi same muszą się zmagać. Mimo to warto wiedzieć po kim możemy spodziewać się takiego zwrotu akcji, żeby zawczasu przygotować się na ewentualną „niespodziankę”. Albo zapobiec tej sytuacji poprzez zniwelowanie sprzyjających jej okoliczności…

Znaki zodiaku które odchodzą bez ostrzeżenia. Są jak „Charlie, Charlie” ze starego przeboju Ani Dąbrowskiej

 

4 znaki zodiaku które odchodzą bez ostrzeżenia

 

Baran

Znaki zodiaku które odchodzą bez ostrzeżenia

giphy.com

Zodiakalne Barany to bardzo impulsywne i emocjonalne osoby, wrażliwe na swoim punkcie. Łatwo je urazić i wywołać u nich huśtawkę nastrojów, która potrafi przekształcić nawet najsilniejsze pozytywne uczucia w złość, a nawet nienawiść. Co gorsza, Barany nie są sentymentalne. Oceniają sytuację przede wszystkim pod kątem praktycznym, dlatego jeśli poczują, że ich dobro jest z jakiegoś powodu zagrożone, spakują się i odejdą bez pożegnania. Gdy stwierdzą, że już nie kochają, nie będą oglądać się na uczucia partnera czy wieloletni staż. Łatwość z jaką zakochują się w nowych osobach zmotywuje je wówczas do dalszych „poszukiwań”.

 

Bliźnięta

giphy.com

Bliźnięta to jeden z najbardziej zmiennych i chaotycznych znaków. Do tego stopnia, że często same mają problemy ze zrozumieniem dotykających je uczuć. W związkach potrzebują mocnych wrażeń, niespodzianek, wspólnych spontanicznych przygód, pięknych słów i dalekich wojaży. Gdy tego nie dostają ich uczucie po prostu zamiera. Płomienna miłość przeistacza się w obojętność i wkrótce potem zodiakalny Bliźniak dryfuje już w nowym kierunku. Nigdy nie można przewidzieć co zrobi, bo podąża za impulsami i głosem swojej intuicji. Gwiazdy przypięły Bliźniętom łatkę łamaczy serc… i trudno zaprzeczyć, że coś w tym jest.

 

Lew

Znaki zodiaku które odchodzą bez ostrzeżenia

giphy.com

Lwy wydają się partnerami idealnymi. Opiekuńcze, hojne i szczere, nie mają problemu z rozkochaniem w sobie partnera i założeniem rodziny. Jednocześnie cechuje je jednak odwaga, bezkompromisowość i skłonność do szybkiego podejmowania radykalnych decyzji. Jeśli więc coś w partnerze zacznie je uwierać, nie będą się poświęcać ani dawać drugich szans. Za bardzo szanują swój czas. Co więcej, jako osoby zabiegające o powszechną sympatię boją się porzucenia, przez co potrafią odejść pierwsze. Byle tylko nie zostać przez kogoś skrzywdzonym.

 

Koziorożec

giphy.com

Koziorożce to praktyczni indywidualiści, skupieni na realizacji swojej wizji życia. Najważniejsza jest dla nich niezależność i mają wysokie wymagania wobec partnera, dlatego potrafią szybko się rozmyślić i z dnia na dzień odejść do innego życia. Nawet w stałych związkach zostawiają sobie furtkę do podryfowania w nowym kierunku. Jeśli już jednak mają zaangażować się na poważnie, to tylko w sytuacji, gdy umieją wyobrazić sobie siebie z danym partnerem za następne kilkanaście lat.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,10 z 5)
zapisuję głos...