Chipsy o smaku choinki bożonarodzeniowej! Możesz je kupić w Wielkiej Brytanii

Czego to ludzie nie wymyślą! Chodź do świąt jeszcze kawał czasu, w sklepach już pojawiają się bożonarodzeniowe produkty. Niezwykłą pomysłowością w tej kwestii wykazała się m.in. sieć sklepów w Wielkiej Brytanii. Wypuściła bowiem na rynek chipsy o smaku… świątecznego drzewka!

Z każdym rokiem coraz wcześniej producenci zaczynają nam przypominać o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia. Jeszcze do niedawna ozdoby bożonarodzeniowe i produkty pojawiały się zaraz po Wszystkich Świętych. Ta praktyka odchodzi jednak w zapomnienie, bo iście świąteczne produkty i co więcej, coraz bardziej oryginalne możemy znaleźć już teraz. Tymczasem do listopada dzieli nas jeszcze kawał czasu. Co powiecie na chipsy o smaku choinki bożonarodzeniowej? Aby spróbować musisz jednak pojechać do Anglii. Jesteście ciekawe smaku?

Chipsy o smaku choinki bożonarodzeniowej! Możesz je kupić w Wielkiej Brytanii

Te nietypowe chipsy pojawiły się w brytyjskiej sieci supermarketów. Sklepy Iceland w ten sposób zapowiadają zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Co prawda, jeszcze sporo czasu ale ich produkt i tak robi furorę i jest bardzo często wybierany przez konsumentów. I nie chodzi wcale o świąteczne przygotowania, a raczej o samą ciekawość. Bo czy wcześniej próbowaliście chipsów o smaku świątecznego drzewka? My nie!

Jak smakują choinkowe chipsy?

Smak świątecznych chipsów oddaje dodany do nich olej z igieł sosnowych. Pewnie nie raz będąc w lesie albo przywożąc do domu świąteczne drzewko czułyście ten zapach. Teraz posmakujecie go w ustach. Sceptyczni wobec pomysłu stwierdzili, że równie dobrze można pożuć kawałek gałązki. Chipsy, jak wiadomo, mają jednak inną konsystencję, a dodatkowe przyprawy sprawiają, że smak lasu jest jakby nieco łagodniejszy. O tym, że nie jemy igieł przypomina choćby dodana, charakterystyczna dla chipsów sól. https://www.instagram.com/p/BoYplUegOrg/ 

Ile kosztują świąteczne chipsy?

Ich kupno z pewnością nikogo nie uderzy po kieszeni, bowiem za paczkę o pojemności 180 gram trzeba zapłacić zaledwie 1 funta czyli w granicach 5 polskich złotych. To jednak nie jedyna nowość wypuszczona na rynek przez producenta, który jak widać bardzo lubi eksperymenty. Oprócz chipsów choinkowych na półkach w sklepach Iceland znajdziemy też takie o smaku homara czy też inspirowane… parówką w cieście francuskim! Póki co jednak wygrywa wersja świąteczna.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. MarciaMarcia  9 października 2018 11:24

  Nieeee, nie chciałabym ich zjeść

  Odpowiedz
 2. Aldona81  9 października 2018 13:14

  Chyba bym się raczej nie skusiła.

  Odpowiedz
 3. martucha180  9 października 2018 17:53

  Spróbowałabym.

  Odpowiedz
 4. macierzanka  9 października 2018 22:16

  Co to ludzie nie wymyślą.

  Odpowiedz
 5. as_sa  10 października 2018 18:55

  Hmmm….jestem ciekawa jaki to faktycznie ma smak

  Odpowiedz
 6. Jaworka  11 października 2018 20:42

  O smaku choinki ciekawy smak

  Odpowiedz
 7. wioleta Sekura  14 listopada 2018 11:41

  można? można !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany