Ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione - świąteczne wnętrza

Dekorowanie domu na święta – najlepsze pomysły

Tutaj znajdziesz pomysły na ozdoby bożonarodzeniowe typu „zrób to sam”. Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym przygotowujemy specjalnie swój dom. Nie tylko przygotowujemy świąteczne potrawy, ale także stroimy mieszkanie ozdobami bożonarodzeniowymi. Jeśli mamy czas i lubimy DIY – wykonujemy ręcznie unikalne ozdoby świąteczne. Możemy wykonać ozdoby bożonarodzeniowe z szyszek (wieńce czy wręcz choinki), z papieru, drewna… Takie dekoracje stworzą prawdziwie świąteczną atmosferę.

Ozdoby bożonarodzeniowe na okno

Dużą wagę przywiązujemy także do ozdób bożonoarodzeniowych na okno. Mogą być najprostsze – na przykład bombki wiszące na długich wstążkach. Bardziej wymyślne to świetliste girlandy czy stojące, ozdobne figurki mikołaja, reniferów. Doskonale sprawdzają się także ozdobne bukiety z gałęzi świerka czy sosny. Ozdób je bombkami i świątecznymi figurkami pasującymi kolorystycznie do firan i zasłon.

Jeśli szukasz pomysłu jak ładnie ubrać choinkę lub jakie ozdoby świąteczne robić razem ze swoim dzieckiem – to tutaj znajdziesz dużo inspirujących pomysłów i tutoriali. Poczuj w sobie na nowo dziecko i baw się strojeniem domu na Święta Bożego Narodzenia.