Tatuaż muzyka. Inspirujące wzory muzycznych tatuaży dla tych z Was, które nie wyobrażają sobie życia bez dźwięków!

Osoby rozkochane z muzyce bądź zajmujące się nią zawodowo są w stanie zrobić bardzo wiele, by poświęcić jej znaczną część swojego życia. Chętnie uczestniczą w wielkich koncertach i festiwalach muzycznych, kupują sprzęt do jej odtwarzania „z epoki”, kolekcjonują instrumenty, winyle i autografy muzycznych idoli. Wiele z nich decyduje się ponadto zamanifestować swoją pasję poprzez permanentną ozdobę ciała. Jakie wzory wybierają najchętniej? Które z nich są wyjątkowo inspirujące? Sprawdzamy!

Tatuaż muzyka lub innej osoby, która nie potrafi żyć bez towarzystwa ulubionych piosenek może przybrać rozmaite formy. To w końcu abstrakcyjne pojęcie, kojarzące się każdemu w nieco inny sposób. Wykazując się odpowiednią dozą kreatywności, wraz z tatuażystą możemy stworzyć niepowtarzalny motyw, który stanie się czytelny dla obserwatorów, a jednocześnie nabierze indywidualnych rysów. Zobaczcie, jakie muzyczne tatuaże są uznawane za najbardziej inspirujące!

tatuaż muzyka

Fot. Depositphotos_74563675_xl-2015

Tatuaż muzyka. Inspirujące wzory muzycznych tatuaży dla tych z Was, które nie wyobrażają sobie życia bez dźwięków!

„Tatuaż muzyka” to hasło, które nieustannie przewija się w salonach zdobienia ciała na całym świecie. Jakie propozycje wskazują pytającym tatuażyści? Do tych najbardziej popularnych należą oczywiście fragmenty partytur, pojedyncze nuty, klucz wiolinowy i basowy. Miłośnicy muzyki nie stronią także od tatuowania sobie rozmaitych instrumentów, tekstów piosenek, a nawet twarzy swoich idoli. W dalszej kolejności proszą o kolaże, złożone z różnych tematycznych elementów, takich jak mikrofon, słuchawki, kasety, płyty winylowe, magnetofony, gramofony czy słuchawki. Na topie są partnerskie i siostrzane tatuaże z dopasowanymi do siebie muzycznymi symbolami, metaforyczne obrazy w obrazie i delikatne napisy, nawiązujące do muzycznej pasji. Niekiedy widuje się również symbole przycisków z klawiatury magnetofonu czy wieży stereo. Rzadziej – logo zespołów czy odwzorowania okładek ulubionych albumów, choć i one bywają dla tatuażystów ciekawym wyzwaniem.

Szukasz pomysłu na własny tatuaż inspirowany muzyką? Może zainteresuje Cię któryś ze znalezionych przez nas obrazów!

 

Tatuaż muzyka – najciekawsze pomysły:

Klucz wiolinowy na plecach

tatuaż muzyka

www.pixabay.com

 

Klucz wiolinowy na przedramieniu

tatuaż muzyka

www.pexels.com; Ingrid Santana

Partnerski lub przyjacielski tatuaż z kluczem i nutą

tatuaż

Fot. Depositphotos

 

Subtelny napis „muzyka”

tatuaż muzyka

www.unsplash.com; Antonino Visalli

Kolaż z kasetą magnetofonową, gitarą i tekstem

tatuaż muzyka

www.unsplash.com

Kolaż z mikrofonem, słuchawkami i nutami

tatuaże

www.unsplash.com; Christian Buehner

Tatuaż z trąbką

tatuaż muzyka

www.unsplash.com; Kevin Turcios

Przyciski do sprzętu muzycznego

tatuaż muzyka

www.unsplash.com; Larry George

 

Tatuaż z patefonem

 

Tatuaż muzyka – krajobraz ukryty w gitarze

 

Tatuaż z muzycznym idolem

 

Muzyka wpisana w linię życia

 

Klawisze pianina

 

Która z naszych propozycji podoba się Wam najbardziej? Nie zapomnijcie napisać, jak Wy wyobrażacie sobie idealny muzyczny tatuaż!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (47 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...