Monika Miller pokazała fotkę z wakacji – miłośnicy tatuaży są zachwyceni

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. Od lat przyciąga uwagę swoimi licznymi tatuażami, które pokrywają większość jej ciała. Monika ostatnio spędziła czas na wakacjach w Turcji, gdzie chętnie prezentowała swoje tatuaże i sylwetkę. Podróże Moniki to nie tylko chwile relaksu i przyjemności, ale również okazja do dzielenia się swoimi doświadczeniami z fanami poprzez media społecznościowe. Jej konta na platformach social media są pełne zdjęć i opisów z jej podróży, które zawsze przyciągają uwagę wielu osób. W Turcji Monika miała okazję do odpoczynku i pokazania swojego niepowtarzalnego stylu.

Monika Miller tatuaże

Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Miller i jej fotka z wakacji

Monika Miller, wnuczka byłego premiera RP Leszka Millera, podzieliła się na Instagramie serią zdjęć z wakacji spędzonych w Turcji. Na zdjęciach dumnie prezentuje swoje tatuaże, które zdobią jej ciało. Reakcja obserwatorów na zdjęcia z wakacji Miller była bardzo pozytywna. Fani i obserwatorzy na Instagramie wyrażali swoje wsparcie i komplementy dla jej wyglądu, w tym dla tatuaży.

Księżna Kate zachwyciła w różowej sukience. Ten model kosztuje majątek, ale znalazłyśmy podobne

Księżna Kate zachwyciła w różowej sukience. Ten model kosztuje majątek, ale znalazłyśmy podobne

Księżna Kate jest niewątpliwą ikoną stylu, której estetyka przyciąga uwagę na całym świecie. Jako część rodziny królewskiej, Kate jest zawsze w centrum uwagi i jej ubiór na każdym wydarzeniu jest nie tylko doceniany, ale często staje się wzorem do naśladowania. Jej styl jest unikalny i zdecydowanie wyróżniający się, ale jednocześnie jest elegancki, klasyczny i dostępny.

Tatuaże Moniki Miller

Dłonie Moniki Millera są jednym z najbardziej obficie zdobionych części jej ciała. Mimo ograniczonej przestrzeni, udało jej się na nich pomieścić mnóstwo różnorodnych tatuaży! Najbardziej uderzającym jest czerwona róża z zielonymi liśćmi na jej lewej dłoni oraz księżyc na prawej. Wzrokiem przesuwającym się w stronę opuszków palców, można dostrzec wyryte na nich litery. Im bliżej opuszków palców, tym bardziej rozbudowana jest mozaika drobnych symboli, takich jak serca, gwiazda czy fragmenty tatuażu o charakterze ornamentu.

Zasługującym na uznanie jest również duży tatuaż, który Monika Miller ma na szyi – miejsce to jest bowiem znane z intensywnego bólu podczas tatuowania. Znajdują się tam złożone wzory ornamentu, przypominającego biżuterię. Składa się on z dużej liczby drobnych elementów, co zwiększa czas tatuowania i tym samym czas bólu. Na klatce piersiowej Miller można zauważyć duże czerwone serce z mieczem, różą i skrzydłami po obu stronach – co jest tylko jednym z wielu elementów jej osobistej galerii tatuaży. Na dłoniach Moniki znajduje się wiele artystycznych wzorów, w tym różowy diament z mieczem, różnorodne wizerunki kota o zróżnicowanych rozmiarach oraz wiele drobnych detali, które razem tworzą harmonijną kompozycję. Dodatkowo, zarówno nad, jak i pod piersiami Monika ma elementy ornamentu, a w okolicy brzucha znajduje się większy obraz kota. Nieprzypadkowo jest to kolejny kot – ten motyw powtarza się również na boku ciała Moniki. Na plecach artystki można zauważyć kolejny tatuaż z różą, tym razem dodatkowo z kolcami. Co więcej, na prawym udzie Moniki widnieje czerwona róża z zielonymi liśćmi. Na tym samym udzie znajduje się również wzruszający tatuaż przedstawiający anioła z datami urodzenia i śmierci jej ojca. Natomiast na lewym udzie Monika ma tatuaż z konturem czarnego węża.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (26 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  13 lipca 2023 20:57

    co za dużo to niezdrowo

    Odpowiedz
  2. arunia  15 lipca 2023 00:13

    Niech każdy robi ze swoim cialem co uważa… ale co to kogo obchodzi jakie wnuczka Mullera ma tatuaże. Dla mnie ona jest wlaściwie nikim…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany