Polecamy: „Kryształy które leczą ciało i duszę” – nowa zachwycająca książka o naturalnej mocy kamieni!

Przedstawiamy niezwykłą książkę dla kobiet, które pragną rozpocząć przygodę z naturalnymi kryształami i kamieniami, napisaną przez dwie entuzjastki litoterapii, medycyny naturalnej i ezoteryki – Catherine Mayet i Nathaëlh Remy! Rozwija ona i zgłębia temat mocy kryształów, jaki poruszaliśmy już wielokrotnie na łamach naszego portalu. Ukazuje, że minerały emanują delikatną mocą i uczy, jak wykorzystać ją na własny użytek na wiele różnych sposobów. Dowodzi, iż każdej z nas wystarczy trochę uważności – czułego przyjrzenia się samej sobie i odsuwanym z reguły na dalszy plan potrzebom emocjonalnym czy fizycznym – by poczuć się lepiej. Wreszcie, pokazuje jak to osiągnąć, pracując samodzielnie z kryształami. Koniecznie sprawdźcie tę nową fascynującą pozycję wydaną nakładem wydawnictwa RM, którą objęliśmy naszym patronatem! Zajrzyjcie do książki „Kryształy które leczą ciało i duszę” i otwórzcie drzwi do swojej wewnętrznej równowagi!

kryształy które leczą ciało i duszę

Kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.pixabay.com (branch-3626476_1280)

Polecamy: „Kryształy które leczą ciało i duszę” – nowa zachwycająca książka o naturalnej mocy kamieni!

Książka „Kryształy które leczą ciało i duszę” to inspirująca podróż do krainy 30 różnych kryształów. Dwadzieścia z nich stanowi remedium na kobiece dolegliwości fizyczne oraz najczęściej dotykające nas problemy emocjonalne. Pozostałe dziesięć to dodatkowe kamienie lecznicze, których naturalna siła również może okazać się pomocna.

Lektura książki dostarczy Wam konkretnych informacji dotyczących właściwego doboru kryształów i sposobów ich stosowania. Przekonacie się, jak znacząca jest ich lecznicza siła przy problemach z bezsennością, bólach menstruacyjnych u nastolatek, kłopotach z płodnością czy zmaganiach z menopauzą. Odkryjecie też, jak wykorzystać kryształy, by niwelować lęki i lepiej radzić sobie z wyzwaniami w pracy czy życiu uczuciowym. Przekonajcie się same!

kryształy które leczą ciało i duszę

Książka niebawem trafi do księgarń i sklepów internetowych w całej Polsce!

O Autorkach:

Catherine Mayet praktykowała leczenie za pomocą kryształów (litoterapię) w Paryżu, Brukseli i Londynie. Pracuje także jako grafolog, geobiolog i energoterapeutka.

Nathaëlh Remy jest litoterapeutką i terapeutką reiki, a ponadto zajmuje się stawianiem tarota. Kryształy są dla niej bramą do świata duchowego i kluczem do rozwoju osobowego.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 4,82 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Skosa Sandra  10 września 2020 06:12

  Leczenie kryształami wzbudza moją ciekawość i chętnie zgłębiłabym ten temat.

  Odpowiedz
 2. Biomedka  10 września 2020 15:41

  Dużo o tym słyszałam, ale powiem szczerze że nie dawałam temu wiary. Musiałabym bardziej zgłębić temat. Na pewno to ciekawa pozycja na relaks wieczorem przy książce, właśnie jesienią. 🙂

  Odpowiedz
 3. janka1312  13 września 2020 19:49

  może być ciekawe 🙂

  Odpowiedz
 4. Hidari11  19 września 2020 14:47

  Warto się douczyć i zapoznać z czymś nowym- mocą zdrowotną kryształów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany