Jak poprawić sobie nastrój? Poproś Asystenta Google o dobre wiadomości!

Bywają dni kiedy naprawdę trudno zdobyć się na uśmiech i pozytywne nastawienie. Co gorsza, złe wiadomości i stresujące informacje, jakimi wręcz osaczają nas media jeszcze wzmagają nasz zły nastrój, kreśląc nam w głowach ponure wizje rzeczywistości. Na szczęście ten stan rzeczy ma teraz szansę odejść do przeszłości, bo wyszukiwarka Google wprowadziła nową, rewolucyjną funkcję do wirtualnego asystenta. Sprawdź, jak poprawić sobie nastrój za jej pośrednictwem!

jak poprawić sobie nastrój

źródło: www.pixabay.com

Jak poprawić sobie nastrój? Poproś Asystenta Google o dobre wiadomości!

Wchodzicie na dowolnie wybrany portal informacyjny, a tam… wieści o grożących nam konfliktach zbrojnych, doniesienia o świeżo dokonanych morderstwach, rozbojach i oszustwach z całego świata. Aż odechciewa się wychodzić z domu, prawda? A przecież na świecie każdego dnia dzieje się także mnóstwo dobrych rzeczy, o których chciałoby się przeczytać! Dzięki członkom grupy medialnej Outride.rs, która na co dzień zajmuje się tworzeniem reportaży multimedialnych i prezentowaniem relacji z najciekawszych wydarzeń na świecie wyszukanie dobrych, budujących wiadomości będzie teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Połączyli oni bowiem swoje siły z Google, biorąc na siebie obowiązek wyszukiwania pozytywnych informacji dla Asystenta Google, a Polska jest już trzecim krajem, w którym można skorzystać z ich pracy!

 

Jak poprawić sobie nastrój z Asystentem Gogle?

www.pixabay.com

Obsługa nowej funkcji jest niezwykle łatwa. Wystarczy, że uruchomicie na swoim telefonie reagującego na głos Asystenta Google i wypowiecie komendę: „OK Google, powiedz mi coś dobrego”. W odpowiedzi usłyszycie same dobre i inspirujące wiadomości zebrane na całym świecie. Odczyta je dla Was Jakub Górnicki – współzałożyciel Outride.rs, a po odtworzeniu jego zapowiedzi aplikacja umożliwi Wam przejście do oryginalnego artykułu, z którego pochodzi dany news. Informacje będą dodawane systematycznie – kilka razy w tygodniu i zawsze będą pochodzić wyłącznie z rzetelnych, zweryfikowanych źródeł.

Wygląda więc na to, że zamiast powtarzać znaną z filmów i bajek frazę „poproszę najpierw tę złą wiadomość”, będziemy mogli nastawić się wyłącznie na dobre wieści. Czyż taka „prasówka” do kawy nie brzmi jak idealny początek dobrego dnia?

 

giphy.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. janka1312  9 czerwca 2020 20:29

  życie jest takie krótkie, więc po co wiecznie się zamartwiać 🙂

  Odpowiedz
 2. Biomedka  29 czerwca 2020 12:27

  Wow, takie proste a jakie skuteczne. 😀 Wspaniały pomysł, chyba będę korzystac. 😉

  Odpowiedz
 3. nilkaa3  29 czerwca 2020 20:48

  Polecam odłożyć telefon i spotkać się z bliskimi, poprawić humor sobie i tej drugiej osobie… Mogą być lody albo czekolada ! 😉

  Odpowiedz
 4. Elwira  13 lipca 2020 19:57

  Mnie humor poprawia mój narzeczony… Wie kiedy jest mi źle. Raz jak miałam doła i wszystko się waliło to wysłał mi bukiet róż pocztą kwiatową i napisał liścik… To było coś, on umie mnie pocieszyć w kazdej sytuacji, Dobrze mieć oparcie w drugiej osobie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany