Najwięksi indywidualiści zodiaku. Te trzy znaki to urodzeni buntownicy, którym nie da się niczego narzucić

Niektórzy ludzie przychodzą na świat z niepokorną duszą. Od dziecka robią wszystko po swojemu i nie zamierzają poddawać się ogólnie przyjętym zasadom. Nie przejmują się trendami i konwenansami, bo na pierwszym miejscu stawiają zawsze własne upodobania i pragnienia. Skąd bierze się taka ich postawa? Oczywiście ze wskazań układów gwiazd, pod którymi przyszli na świat. Poznajcie 3 znaki zodiaku najbardziej predystynowane do podążania własną ścieżką!

Uważa się, że trzy znaki to najwięksi indywidualiści zodiaku. Trudno za nimi nadążyć, a jeszcze trudniej przewidzieć ich kolejny ruch. Nawet, gdy znamy ich od urodzenia, potrafią nas zaskoczyć. Nie słuchają rad czy krytyki ze strony otoczenia, co nierzadko prowadzi do ich skonfliktowania z całym światem. Pozostają za to wierni sobie i swoim ideałom, co zwykle wychodzi im na dobre. Przynajmniej nie mogą powiedzieć, że nie siedzieli za sterami własnego statku. Sprawdźcie, kto jest urodzonym buntownikiem!

indywidualiści

źródło: www.unsplash.com; Robert McGowan

Najwięksi indywidualiści zodiaku. Te trzy znaki to urodzeni buntownicy, którym nie da się niczego narzucić

 

3 najwięksi indywidualiści zodiaku:

Baran

indywidualiści

giphy.com

Barany to osoby, w których buzuje niegasnący ogień. Są porywcze i wybuchowe. Potrafią być prawdziwymi despotami, przewrażliwionymi na swoim punkcie. Trudno znaleźć z nimi wspólny język, tym bardziej, że brak im cierpliwości na szczegółowe tłumaczenia. Uparte jak osły, Barany są w dodatku przekonane o swojej nieomylności i gdy coś sobie postanowią, nie sposób wybić im to z głowy. Często ignorują innych, bez krzty zażenowania. Nie zamierzają też wykazywać się „dobrymi manierami” tylko dlatego, że wymaga tego sytuacja. Robią co chcą, kiedy im się podoba. Zwykle są za to obdarzone niezwykłymi zdolnościami i jeśli dołączą do nich pracowitość będą w stanie zwojować świat. Wielka wewnętrzna siła, determinacja i kreatywność w myśleniu gwarantują im sukces na tym polu.

 

Bliźnięta

indywidualiści

www.giphy.com

Bliźnięta to niepokorne dusze, które mają sto pomysłów na minutę. Niebywale twórcze i niespokojne, przypominają Yennefer, z netflixowej wersji „Wiedźmina”, gdyż „chcą wszystkiego naraz”. Uwielbiają podróżować, próbować nowych rzeczy, eksperymentować z modą i ekscentrycznymi hobby. Odważnie łamią zasady, ryzykując i rzucając sobie kolejne wyzwania. Z obrzydzeniem patrzą na tłum ulegający stadnym odruchom, bo im samym takie zachowania są całkowicie obce. Nie przejmują się tym, co myślą o nich inni i nie rozumieją, dlaczego dla ich przyjaciół ma to tak duże znaczenie. Wiecznie nienasycone, nie potrafią usiedzieć na miejscu i są wiecznie nieusatysfakcjonowane swoimi osiągnięciami. W głębi duszy to małe dzieci, traktujące lekko sprawy, którymi powinny się przejąć trochę bardziej. Towarzyszy im myśl, że wszyscy jesteśmy na świecie tylko przez krótką chwilę, dlatego trzeba ten czas wykorzystać jak najbardziej kolorowo.

 

Wodnik

indywidualiści

giphy.com

W przeciwieństwie do Baranów i Bliźniąt, które nie kryją się ze swoimi temperamentami, Wodnik jest prawdziwą oazą spokoju. Opanowany i zrównoważony, nie ulega impulsom ani nie daje się łatwo sprowokować. Fakt, że nie miotają nim wewnętrzne ogniki nie wpływa jednak na jego indywidualizm. Jest to bowiem indywidualizm innego typu. Objawia się poprzez skłonności do pustelnictwa i introwertyzmu. Wodniki najlepiej czują się we własnym towarzystwie. Nie potrzebują innych ludzi, pod warunkiem, że ci nie są im akurat niezbędni do osiągnięcia jakiegoś celu. Do szczęścia wystarczy im najbliższa rodzina, gdyż są skupione przede wszystkim na dążeniu do obranego przez siebie założenia. Liczy się dla nich jedynie to marzenie, które widzą na horyzoncie i w pewnym sensie żyją we własnym świecie. Dbają tylko o swoje dobro i wygodę, przez co niekiedy można odnieść wrażenie, że są pozbawione empatii. Chętnie wybierają samotne zawody, a prywatnie mogą spełniać się nawet jako wieloletni single.

 

Czy i Ty należysz do grona największych indywidualistów?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (75 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  20 marca 2021 07:34

  Według horoskopu należę do grona indywidualistów jako Wodnik. Wychodzi na to, że moja mama jako Baran i brat jako Bliźnięta również. Jednakże nawet odmienne zdania na jakiś temat nie psują relacji między nami, dobrze się dogadujemy, a dyskusje bywają ciekawe i konstruktywne, gdy każdy doda do nich swój unikalny punkt widzenia :).

  Odpowiedz
 2. Tara  20 marca 2021 17:50

  Wodnik w punkt 😉

  Odpowiedz
 3. janka1312  20 marca 2021 18:37

  mój przyjaciel bliźniak – opis idealny 🙂

  Odpowiedz
 4. arunia  21 marca 2021 00:03

  A ja myślałam że Panna jest największym indywidualistą, bo mój syn taki właśnie jest

  Odpowiedz
 5. macierzanka  21 marca 2021 19:29

  Jestem wodnik i zgadza się opis.

  Odpowiedz
 6. maminek  22 marca 2021 11:24

  klasyczny bliźniak

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany