Co mówi o Tobie długość palców? Prawda ukryta w Twoich dłoniach!

Wiedziałaś, że długość palców mówi o cechach Twojego charakteru? Zdarza się nawet, że w obu dłoniach ich długości różnią się między sobą. To oznacza, że masz skomplikowaną osobowość i mówiąc o twoim charakterze, wyróżnimy kilka dominujących cech. Przedstawiamy prawdę płynącą z palców według wróżki Fortunaty.

Jednymi z najpopularniejszych wróżb jest czytanie z wewnętrznych linii dłoni. Jest ich tam całe mnóstwo, które splatają się i rozstają, wytyczając koleje losu, które przygotowało dla Ciebie życie. Niewiele z was wie jednak, że wpływ na nie ma również długość waszych palców, one to bowiem odzwierciedlają wiele cech waszego charakteru. A te z kolei przekładają się na determinację w dążeniu do określonego celu, słabe i mocne strony, sympatie i pasje. Przyglądałaś się kiedyś dokładnie swoim dłoniom? Jeśli nie, wróżka Fortunata przygotowała dla Was kilka prawd dotyczących długości palców.

kolaż własny redakcji: źródło: www.pixabay.com

Co mówi o tobie długość palców? Prawda ukryta w Twoich dłoniach!

Dowiedz się czegoś więcej o sobie i porównaj palce:

1) Palec serdeczny i wskazujący takiej samej długości

źródło: www.pixabay.com

Właścicielami takich palców są osoby spokojne, stabilne i pełne pogody ducha. Nie denerwują się zbyt szybko, a momentami są jedyną ostoją spokoju w towarzystwie. To osoby lubiane, bowiem zawsze pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie podejmują bowiem decyzji na gorąco, a dopiero po rzeczowej analizie. Są też świetnymi obserwatorami, co jeszcze bardziej sprawdza się przy stawianych poradach. Ich towarzystwo oczyszcza aurę, dlatego dobrze oddziałują na osoby mające problem z odnalezieniem spokoju wewnętrznego ducha. To nie typy imprezowiczów, jednak znajomym nigdy im nie brakuje. Nic dziwnego, ich zdrowa troska, ale nigdy nadgorliwość, często jest najlepszym ukojeniem. Te wszystkie cechy czasem mogą jednak obrócić się przeciwko nim, bowiem zaufanie do ludzi może być często wykorzystywane.

2) Palec wskazujący dłuższy od serdecznego

źródło: www.pixabay.com

Właścicielki tych palców charakteryzuje przede wszystkim samodzielność. Dlatego też zbyt nie wychylają się w towarzystwie, bo przede wszystkim chcą liczyć na siebie. Nie jest to jednak żaden problem w nawiązywaniu kontaktów. Co więcej, zaradność jest doceniana wśród innych osób, które często proszą o poradę. To racjonalistki, których rady są o wiele bardziej cenne niż podejmowane na gorąco decyzje. Interesuje je nauka, ciekawostki ze świata. Wiele posiadaczek tego typu palców nieustannie pogłębia wiedzę, która ma również wpływ na stabilność w ich życiu. Wady? To z pewnością częste podważanie autorytetu innych. Każda udzielona im porada jest dokładnie analizowana, od każdej strony, tak, aby doszukać się jakiś nieścisłości. Zbyt nachalny perfekcjonizm w wielu kwestiach denerwuje twoich bliskich i przyjaciół.

 

3) Palec serdeczny dłuższy od wskazującego

źródło: www.pixabay.com

Masz takie palce? Jesteś pewna siebie, niestrudzenie dążysz do swojego celu i… lubisz flirtować. To wszystko związane jest z wysokim poczucie własnych wartości, sporą determinacją i motywacją. Dzięki temu na co dzień udaje ci się wiele osiągnąć. A co za tym idzie – odnosisz sukcesy na niezliczonych płaszczyznach, zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Czy w związku, czy jako singielka czujesz się królową, która zdecydowanie panuje nad światem męskim, który z resztą nie potrafi się oprzeć twoim urokom. Poza intensywnym i sukcesywnym życiem, zdarza się, że pewne kwestie wymkną się spod kontroli. Wówczas, nawet najmniejsze niepowodzenie wywołuje w tobie wściekłość, a nawet agresję. Twoja największa wada? Nie umiesz przegrywać

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (76 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  16 lutego 2019 14:27

    Chyba mam standardowe palce 😀

    Odpowiedz
  2. macierzanka  17 lutego 2019 17:52

    Ciekawe informacje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany