Tatuaże dla mamy i córki – najciekawsze wzory

Więź między matką i córką potrafi być silna i głęboka. W niektórych przypadkach opiera się nie tylko na miłości – ów związek cementuje również szczera przyjaźń. To mama właśnie jest wierną powierniczką wszelkich trosk córki, wspiera ją w trudnych chwilach, doradza, kiedy trzeba podjąć ważną decyzję. Bywa, że matka i córka razem podróżują, bawią się, oddają pasji. Jeśli dzieli je dystans codziennie spędzają czas na długich, telefonicznych rozmowach. Taka więź zasługuje na szczególne upamiętnienie!

Dużą popularnością wśród rodziców cieszy się tatuaż na cześć dziecka. To dość nietypowy sposób na wyrażenie radości z narodzin potomka, ale również oddanie specyficznego hołdu maleńkiej istotce. Małe stópki, data urodzenia czy imię noworodka – to najpopularniejsze wzory tatuaży fundowanych sobie przez rodzicieli. Także pary, często w wyniku zawarcia związku małżeńskiego – decydują się na wytatuowanie fragmentu ciała, by uczcić ważne wydarzenie i podkreślić znaczenie łączącego je uczucia. Nie dziwi więc, że i tatuaże dla mamy i córki cieszą się dużą popularnością. W ten sposób dają potwierdzenie swojej głębokiej więzi i zawsze pamiętają o sobie gdziekolwiek są. Zobacz nasz redakcyjny przegląd najciekawszych propozycji na wspólny tatuaż dla mamy i jej córki!

Tatuaże dla mamy i córki

Źródło: www.pixabay.com

Tatuaże dla mamy i córki – ponad dwadzieścia najciekawszych wzorów

Jeśli mama i córka decydują się na wspólny tatuaż to znak, że mamy do czynienia z nietuzinkowymi osobowościami. Wspólny wzór nie musi zajmować dużej powierzchni, wystarczy subtelnie zaakcentować łączącą więź. Dlatego matka, która obawia się czy w jej wieku wypada się tatuować, może zrobić to w naprawdę subtelny sposób. Jednym z nich jest bardzo symboliczny, linearny tatuaż. Bez wypełnienia, wykonany w miejscu, które nie rzuca się od razu w oczy. Preferowana lokalizacja to spód nadgarstka.

Wiele pań decyduje się na wzór wzdłuż przedramienia. Bardzo często są one bliźniacze, czasem stanowią dopełnienie lub uzupełnienie – jak brakujący puzzel. Mile widziane są również różnego rodzaju sentencje, jak na przykład: „Kocham Cię Mamo” u córki i „Pokochałam Cię pierwsza” u mamy. Serce, kwiaty i motyle – to najczęściej przewijające się motywy.

Zobacz przegląd najciekawszych tatuaży dla mamy i córki:

 

Czy któraś z propozycji przypadła Ci do gustu? Co sądzisz o takim pomyśle na tatuaż? Podziel się koniecznie z nami w komentarzu – jak zwykle jesteśmy ciekawi Twojej opinii!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (138 głosów, średnia: 3,71 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  31 grudnia 2019 08:50

  Przepiękne <3 ale nie wiem czy zdecydowałybysmy się kiedyś z mama na taki tatuaż

  Odpowiedz
 2. Wusia  31 grudnia 2019 09:10

  Jestem przeciwniczką wszelkich tatuaży.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  31 grudnia 2019 15:05

  Najbardziej podobał mi się ten delikatny pierwszy.

  Odpowiedz
 4. Neon  31 grudnia 2019 19:51

  My z Mamą raczej podziękujemy 😛 nie należymy do zwolenniczek tatuaży

  Odpowiedz
 5. agasam9  3 stycznia 2020 05:52

  fajne, ale nie dla mnie

  Odpowiedz
 6. andros  3 stycznia 2020 23:34

  Nie wszystkie przypadły mi do gustu. Jedynie może ze dwa, trzy z nich mi się spodobały. Reszta odpada, bo są albo infantylne. albo zupełnie nie w moim guście i stylu. Każdy ma swój gust i tym powinien się kierować.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany