Tatuaże dla mamy i córki – najciekawsze wzory

Więź między matką i córką potrafi być silna i głęboka. W niektórych przypadkach opiera się nie tylko na miłości – ów związek cementuje również szczera przyjaźń. To mama właśnie jest wierną powierniczką wszelkich trosk córki, wspiera ją w trudnych chwilach, doradza, kiedy trzeba podjąć ważną decyzję. Bywa, że matka i córka razem podróżują, bawią się, oddają pasji. Jeśli dzieli je dystans codziennie spędzają czas na długich, telefonicznych rozmowach. Taka więź zasługuje na szczególne upamiętnienie!

Dużą popularnością wśród rodziców cieszy się tatuaż na cześć dziecka. To dość nietypowy sposób na wyrażenie radości z narodzin potomka, ale również oddanie specyficznego hołdu maleńkiej istotce. Małe stópki, data urodzenia czy imię noworodka – to najpopularniejsze wzory tatuaży fundowanych sobie przez rodzicieli. Także pary, często w wyniku zawarcia związku małżeńskiego – decydują się na wytatuowanie fragmentu ciała, by uczcić ważne wydarzenie i podkreślić znaczenie łączącego je uczucia. Nie dziwi więc, że i tatuaże dla mamy i córki cieszą się dużą popularnością. W ten sposób dają potwierdzenie swojej głębokiej więzi i zawsze pamiętają o sobie gdziekolwiek są. Zobacz nasz redakcyjny przegląd najciekawszych propozycji na wspólny tatuaż dla mamy i jej córki!

Tatuaże dla mamy i córki

Źródło: www.pixabay.com

Tatuaże dla mamy i córki – ponad dwadzieścia najciekawszych wzorów

Jeśli mama i córka decydują się na wspólny tatuaż to znak, że mamy do czynienia z nietuzinkowymi osobowościami. Wspólny wzór nie musi zajmować dużej powierzchni, wystarczy subtelnie zaakcentować łączącą więź. Dlatego matka, która obawia się czy w jej wieku wypada się tatuować, może zrobić to w naprawdę subtelny sposób. Jednym z nich jest bardzo symboliczny, linearny tatuaż. Bez wypełnienia, wykonany w miejscu, które nie rzuca się od razu w oczy. Preferowana lokalizacja to spód nadgarstka.

Wiele pań decyduje się na wzór wzdłuż przedramienia. Bardzo często są one bliźniacze, czasem stanowią dopełnienie lub uzupełnienie – jak brakujący puzzel. Mile widziane są również różnego rodzaju sentencje, jak na przykład: „Kocham Cię Mamo” u córki i „Pokochałam Cię pierwsza” u mamy. Serce, kwiaty i motyle – to najczęściej przewijające się motywy.

Zobacz przegląd najciekawszych tatuaży dla mamy i córki:

 

Czy któraś z propozycji przypadła Ci do gustu? Co sądzisz o takim pomyśle na tatuaż? Podziel się koniecznie z nami w komentarzu – jak zwykle jesteśmy ciekawi Twojej opinii!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (140 głosów, średnia: 3,72 z 5)
zapisuję głos...