Pomysły na tatuaże dla par – wzory o miłości. Zdjęcia, które musisz obejrzeć!

Miłość można wyznać na wiele sposobów. Jednym z nich są wspólne tatuaże dla par, które robią sobie zakochani. Wiele z Was marzy o takim minimalistycznym – a może nawet większym – wspólnym tatuażu. Poniżej znajdziecie pomysły na tatuaże, które dopiero przy wspólnym oglądaniu damskich tatuaży i ich męskich wersji nabierają prawdziwego znaczenia. Oczywiście tatuowanie imienia naszej miłości jest zbyt trywialne – zaś subtelny czy wymyślny tatuaż może wiele powiedzieć o samej parze i charakterze związku, który ją łączy. 

tatuaże dla par

Tatuaże dla par zakochanych – na co zwracać uwagę?

Tatuaże dla par mogą okazać się świetnym pomysłem albo kompletną klapą, jeśli są zrobione na „chybił trafił”. Widzieliście z pewnością tatuaże na połowę pleców czy tułowia z olbrzymim sercem i do tego z imieniem drugiej połowy. Kompletna porażka! Zgadzacie się?

Czy możecie sobie wyobrazić, co się będzie działo podczas laserowego usuwania takiego tatuażu, jeśli para się rozpadnie?  Aby uniknąć przykrej wpadki – zamiast imienia zawsze wybierajcie  uniwersalne wzory, które będą się wzajemnie uzupełniać u kobiety i mężczyzny. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie.

Minimalistyczne tatuaże damskie – pomysły i ich symbolika

Minimalistyczne tatuaże damskie – pomysły i ich symbolika

Poznaj najciekawsze i oryginalne tatuaże damskie wybrane przez redakcję. Oto najnowsze pomysły na najpiękniejsze subtelne i minimalistyczne ozdabianie kobiecego ciała! Od delikatnych tatuaży dla dziewczyn - po wysmakowane w formie kobiece tatuaże z przysłowiowym pazurem. Opisujemy także symbolikę najpopularniejszych wzorów oraz miejsca na ciele, które są najchętniej ozdabiane przez kobiety. Zainspiruj się galerią zdjęć z tatuażami oraz pomysłami Lady Gagi, Agnieszki Chylińskiej!

Niektóre pary mają świetne pomysły, które dowodzą, że miłość można wyrazić zawsze i na wiele sposobów. Można odwołać się w nich do wspólnego hobby, anegdot czy intymnych szczegółów, które zrozumie tylko ta druga osoba. Często są one zresztą umiejscowione w miejscach ukrytych dla innych – są więc deklaracją przeznaczoną tylko dla wybranej drugiej połowy. Właśnie takie tatuaże są naszym zdaniem najpiękniejsze. 

Oczywiście robiąc tatuaż i znosząc ból z tego powodu jesteśmy pewni, że nasza miłość będzie wieczna, a ból tatuowania jest tego wart. Trzymajmy się tego założenia!

Zobaczcie najbardziej inspirujące pomysły na tatuaże dla par – z pewnością kilka z nich wpadnie Wam w oko. Teraz pozostaje znaleźć tylko dobrego artystę i się odważyć…

Pomysły na tatuaże dla par – galeria zdjęć:

tatuaże dla par

fot. Lauren Mitchell on Unsplash

https://www.instagram.com/p/BlYJmIPnMPP/ https://www.instagram.com/p/BscCNLuBBjM/ https://www.instagram.com/p/BwPy90GH0jZ/ https://www.instagram.com/p/BcvUfAVHsaJ/ https://www.instagram.com/p/BvcYp0fBG5o/
tatuaże dla par

fot. Elizabeth Tsung on Unsplash

https://www.instagram.com/p/BxhITJzo9sC/ https://www.instagram.com/p/BxlHIzZHjKB/ https://www.instagram.com/p/BlP0HQbnahB/ https://www.instagram.com/p/BkETa4FHVx9/ https://www.instagram.com/p/Bi7iGuYlbSs/
https://www.instagram.com/p/BKygXRBAyeI/ https://www.instagram.com/p/BJhwYWghqLq/ https://www.instagram.com/p/BEbxSQihfas/ https://www.instagram.com/p/BCnPLBDnNIu/

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (321 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany