Talizmany na miłość dla singielek. Spotkaj swoją drugą połówkę przed Walentynkami

Talizmany oczyszczają aurę, chronią, a także przyciągają dobrych ludzi. Który wybrać, aby skupić się na tym ostatnim? Zbliżają się Walentynki, magiczny czas wypełniony miłością i emocjami. Warto więc, o ile jesteś singielką, zwłaszcza w tym gorącym okresie znaleźć kogoś, kto rozświetli twoje życie. Wróżka Fortunata podpowiada, które talizmany okażą się w tym poszukiwaniu pomocne.

Zbliżają się Walentynki, a to dobry czas na rozważania na temat miłości. Niektóre z pań dawno już uległy jej wpływom, inne się przed nią bronią, a jeszcze inne nie mają do niej szczęścia. Lecz nie o szczęście tu chodzi. Gdzieś na świecie na każdego czeka jego lepsza połowa, na którą jeszcze warto zaczekać. Aby jednak nieco pomóc losowi, singielki mogą skorzystać z odwiecznych sposobów znajdujących się na pograniczu magii, pradawnych wierzeń i natury. Otaczające nas siły, wibracje i emocje po części warunkują następstwa kolejnych życiowych zdarzeń. W pobudzeniu do działania nieznanych nam światów, a także w oczyszczeniu aury pomoże nam amulet. Lecz każdy z nich ma swoje odrębne zadanie, a więc są i talizmany na miłość. Wróżka Fortunata przedstawi wam kilka spośród tych, które warto mieć przy sobie, bo pomogą przyciągnąć twoją drugą połówkę pomarańczy.

Talizmany na miłość dla singielek

Talizmany na miłość dla singielek. Spotkaj swoją drugą połówkę przed Walentynkami

Wróżka Fortunata przedstawi wam kilka symboli, które warto, aby znalazły się na wisiorku, pierścionku czy bransoletce – będąc tym samym twoją codzienną ozdobą. Mogą też wylądować w torbie lub kieszeni – najważniejsze, abyś się z nim nie rozstawała. Tylko wówczas talizman ma największą szansę, aby zadziałać. Najlepiej zrób go sama, własnoręcznie, wtedy przekażesz prawdziwie swoje emocje i pragnienia, czyniąc go twoim wyjątkowym symbolem szczęścia. Możesz połączyć kilka amuletów lub skorzystać z jednego symbolu. Mówiąc o samodzielnym przygotowaniu mamy na myśli choćby samo zawieszenie kamyka na rzemyku. Postępuj tak, jak podpowiada ci serce. Powstał już artykuł, w którym wróżka Fortunata opisuje jeden ze sposobu przygotowania talizmanu ochronnego: TUTAJ. Będzie przydatny w czasie tworzenia twojego amuletu na miłość. Ale pamiętaj, że może go też zrobić bliska ci osoba, a jeżeli nie masz takiej możliwości – kup gotowy. Musisz jednak wówczas go odczarować oczyszczając w dymie lub wodzie, nazywając siebie na głos nowym właścicielem.

W twoim miłosnym amulecie powinien znaleźć się:

1) Kamienie

Kamienie szlachetne i minerały emitują energię, również tę miłosną. Możesz zdecydować się m.in. na rubin pobudzający zmysły i namiętność, karneol – pozwala otworzyć się na zmysłowość, ametyst – oczyści emocje i sprawi, że szybciej rozpoznasz intencje partnera, a także agat, który skieruje związek na właściwe tory. Ale przyciągniesz miłość wybierając również zwykły kamień, który kiedyś zrobił na tobie wrażenie i rozbudza w tobie pozytywne wspomnienia. Jeżeli emanuje dobrą energią, ta przeniesie się również na ciebie, rozpylając dobrą aurę. Dostrzeże ją mężczyzna, który w podobny do twojego sposobu cieszy się, a także uspokaja.

 

2) Słońce 

Słońce symbolizuje życie oraz wszystko to, co się z nim wiąże, a więc też zarówno miłość, jak i seksualność. Pod jego bacznym okiem ma się ono układać wzorcowo, a więc zgodnie z naszą naturą nie samotnie, a w związku, przy wsparciu drugiej osoby. Słońce będzie wspierało poszukiwanie partnera. Da też nowe spojrzenie na wiele kwestii, pozwalając je lepiej zrozumieć. Przeszkody mogą więc przestać być przeszkodami.

 

3) Amulet Izydy

Izyda to rzymska bogini płodności i opiekunka rodzin. To symbol kobiety pożądanej przez mężczyzn, ale nie tylko w sypialni, bo też w codziennym życiu. Noszenie jej symbolu ze sobą pomoże przyciągać właśnie tych panów, którzy będą chcieli wiązać z tobą dalekosiężne plany, myśleć o wspólnej przyszłości, domu i rodzinie. Amulet Izydy podnosi też poczucie własnej wartości, które pomoże ci w śmielszych kontaktach z płcią przeciwną.

 

4) Runy miłości

Wywodzące się z nordyckich wierzeń runy tworzą swoisty alfabet będący zapisem pełnym mocy i znaczeń. To temat do zagłębienia na osobny długi artykuł. Przy okazji talizmanów miłości jednak warto przytoczyć jedną z run miłosnych: GEBO. Przypomina znak „X”, a motta, które się z nim wiążą to: „Byś zawsze był kochany”, „Byś zawsze kochał”, „Obdarzając otrzymasz”. Wspiera miłość, przyjaźń i partnerstwo, m.in. poprzez wprowadzenie harmonii do relacji międzyludzkich.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (205 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Wusia  26 stycznia 2019 21:13

  Nie dla mnie -nie wierzę w ich moc.

  Odpowiedz
 2. janka1312  26 stycznia 2019 23:56

  e tam, nie wierzę 🙂

  Odpowiedz
 3. Jaworka  27 stycznia 2019 09:51

  Nigdy w talizmany nie wierzyłam jak i w kominiarza czy czarnego kota

  Odpowiedz
  • ewalub  28 stycznia 2019 12:24

   Jak miałam naście lat to wierzyłam 🙂

   Odpowiedz
 4. Luiza  7 lutego 2022 12:49

  ja w dzień singla umówiłam się z koleżankami że jedziemy latać do Leszna do symulatora lotów 🙂 Nie jesteśmy w związkach więc możemy sobie na to pozwolić, a talizmany i inne takie to nie nasza bajka.

  Odpowiedz
 5. Magdalena  8 lutego 2023 17:18

  Nie wierzę w talizmany

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany