Kartki na Walentynki – galeria inspiracji!

Walentynki to jeden z najbardziej niezwykłych dni w roku. Możesz wtedy bez poczucia żenady okazać sympatię, a nawet uczucie osobie, do której czujesz coś już od bardzo dawna albo przypomnieć mężowi czy chłopakowi, w jaki sposób przed laty udało mu się zdobyć Twoje serce. To także świetna okazja do podbudowania długoletniego związku, dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. Zobacz naszą galerię z inspiracjami i wykonaj ręcznie robioną walentynkę, w której zamkniesz kilka słodkich, dowcipnych, a może nawet pikantnych słów…

Nie wiesz, co kupić chłopakowi na Walentynki? Może wystarczy zrobić dla niego specjalną, walentynkową kartkę? Taka Walentynka podarowana „od serca” powinna wyrażać emocje. Nie znaczy to jednak, że musi od razu być patetyczna i z daleka posyłać w kierunku adresata wielkie wyznanie. Jak zaraz się przekonacie, nie trzeba ani szczególnego talentu, ani okrągłych zdań, by wyrazić to, co najważniejsze. Możesz sięgnąć nawet po nasze gotowe teksty na podrywPrzedstawiamy pomysłowe kartki na Walentynki pełne humoru, kreatywności i indywidualizmu zdradzającego osobowość nadawców!

Naomi Irons Unsplash.com

Kartki na Walentynki – galeria inspiracji!

Kartki na Walentynki można potraktować jak jedno z noworocznych „wyzwań”. Wszystkie czytałyście pewnie o głośnej historię chłopca, który pracował całe lato, by w Walentynki obdarować każdą dziewczynę ze swojej szkoły kwiatkiem i upominkiem. Jeśli dysponujecie wolną sobotą i macie ochotę na coś kreatywnego, spróbujcie podobnej zabawy. Wykonajcie żartobliwe kartki dla wszystkich swoich przyjaciół albo pomóżcie w tym swoim dzieciom! Przypomnijcie sobie, jak w szkole marzyłyście o tym, by dostać liścik od tajemniczego wielbiciela. Albo o tym, jakim uczuciem było wreszcie naprawdę go dostać! Jesteśmy pewne, że uda się Wam znaleźć pomysł do odwzorowania pośród poniższych propozycji!

 

A oto najbardziej pomysłowe, ręcznie robione kartki na Walentynki:

 

Zamiast jednego listu – sześć

 

 

Pocałunki posyłane z wiatrem

 

„Król mojego serca”

 

Prosty lisek tulący czekoladkę w kształcie serca

 

Urocza żabia królewna dla żabiego królewicza

 

„Czas, który spędzam z Tobą – oto, co nazywam magią”

„Tak się cieszę, że Cię znalazłam”

 

„Mamy fantastyczną chemię”

 

Miłość jako lek na wszystko

 

Jesteś brakującą częścią…

 

Miłosny labirynt

 

„Ty i miłość” – jako idealnie pasujące do siebie klocki Scrabble

 

„Przeżyłeś ..x… dni, a ja kochałam Cię przez ..tyle… z nich”

 

Która z kartek skradła Wasze serce? Czy w tym roku wręczycie komuś własnoręcznie wykonaną walentynkę? Nie zapomnijcie pochwalić się swoim pomysłem w komentarzu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Skosa Sandra  4 lutego 2021 11:08

  Mojej miłości zawsze podarowuje jakiś wyjątkowy prezent od serca, ale nie są to laurki.

  Odpowiedz
 2. agasam9  4 lutego 2021 18:28

  przepiękne 🙂

  Odpowiedz
 3. do  5 lutego 2021 05:49

  Miłosny labirynt i puzzle serduszko

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany