Pomysły na skarpetki – zobacz co możesz wyczarować ze starych skarpetek

Różnego rodzaju rękodzieło bardzo często wpisuje się w ideę zero waste. Wykorzystując odpady zamykamy obieg i nadajemy zużytym rzeczom nowe życie. Pasję łączymy z ekologicznym podejściem i tworzymy nową jakość. Jeśli masz dryg w rękach, lubisz DIY to nasza propozycja być może przypadnie Ci do gustu!

Są takie osoby, które potrafią wyczarować cuda ze zwykłego sznurka czy włóczki. Są też takie, które widzą potencjał w starych rzeczach. Panie, które nie mają miliona monet, by wydawać je co rusz na nowe fatałaszki zawsze mogą przerobić niemodne, zapomniane ciuchy w hit sezonu. A czy wiesz co zrobić ze starą skarpetką? Tak, można nią wytrzeć kurz na meblach, ale oprócz tego? Pozwól, że pokażemy Ci pomysły na skarpetki, dzięki którym w Twoim domu zagości uśmiech!

pomysły na skarpetki

Źródło: www.pixabay.com

Pomysły na skarpetki – zobacz co możesz wyczarować ze starych skarpetek

Jesienno-zimowy sezon sprzyja szukaniu nowego hobby. Coraz mniej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a więcej w domowych pieleszach. Jeśli oglądanie seriali czy czytanie książek nieco już Cię nudzi, to może wykorzystasz czas na kreatywnej zabawie? Co powiesz, żeby nadać nowe życie starym przetartym bądź dziurawym skarpetkom? Albo takim, które straciły swoją parę?

Ale co takiego można zrobić z niepozornego skrawka materiału? Okazuje się, że całkiem sporo. Na przykład maskotkę dla Twojego dziecka. Albo pacynkę do zabawy w teatrzyk. Wystarczy odrobina fantazji, skarpetka, igła, nitka i troszkę wolnego czasu, a Twoje maleńkie dzieło na pewno wywoła niejeden uśmiech. Jeśli jednak nie bardzo masz pomysł, nie wiesz od czego zacząć, to przygotowaliśmy dla Ciebie garść inspiracji, których pełno w Internecie.

 

Zobacz, jak możesz wykorzystać stare skarpetki:

 

Czy któryś z pomysłów skradł Twoje serce? Zdradzisz nam który?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (94 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...