Pomysł na manicure inspirowany butami marki Nike – inspiracja jest wszędzie!

Wypróbowałaś już wszystkie możliwe pomysły na ozdobienie paznokci i szukasz czegoś nowego? Nie znajdujesz już nic ciekawego w katalogach, pismach i Internecie? A może po prostu rozejrzyj się dookoła siebie. Czasem niepozorna rzecz, która nie ma żadnego związku ze zdobieniem paznokci może stać się natchnieniem i inspiracją. Tak właśnie zrobiła Jessica Washick, która robi manicure wzorowany na butach firmy Nike.

Inspiracja istnieje, ale musi zastać cię przy pracy – jak mawiał Pablo Picasso, sławny malarz kubistyczny. I to prawda, nie zawsze wystarczy się tylko rozglądać. Wie o tym wielu kreatywnych ludzi, którzy nigdy nie odpoczywają i nieustannie mają szeroko otwarte oczy, gotowi przyjąć inspirację z otwartymi rękoma. Tak też jest w świecie stylizacji i wzorków na paznokcie. Manikiurzyści z całego świata nie spoczywają na laurach i wciąż szukają sposobu, by zadziwić swoją publikę. Coraz częściej czerpią ze świata, który traktujemy użytkowo i przez myśl by nam nie przeszło, że może stać się artystyczną inspiracją. Tak było w przypadku znanym wszystkim drażetkom Skittles, które stały się jesiennym hitem w dziedzinie zdobienia paznokci w stylu Skittles manicure. Tym razem chcemy Wam pokazać pomysł na manicure, dla którego inspiracją stały się buty marki Nike.

pomysł na manicure

Źródło: www.pixabay.com

Pomysł na manicure inspirowany butami marki Nike – inspiracja jest wszędzie!

Jessica Washick to manikiurzystka, której miniaturowe dzieła można podziwiać na Instagramie. Wśród nich wiodą prym wzory zainspirowane butami marki Nike. Czasem inspirację stanowią sznurowadła. Innym razem jest to  symbol brandu o międzynarodowym zasięgu, który znają wszyscy na każdej możliwej szerokości geograficznej. Czasem na paznokciach występują subtelne gradienty, a czasem feria żywych barw – zależy do jakiego modelu buta nawiązuje artystka. Z całą pewnością jest to ciekawy pomysł – ale czy ma szansę zostać hitem instagramowego świata i wyznaczyć nowy trend?

 

Zobacz pomysł na manicure, dla którego inspiracją są buty firmy Nike:

https://www.instagram.com/p/B1ctxyEH3kU/ https://www.instagram.com/p/B1ZE3zeHyeB/ https://www.instagram.com/p/Br5i6FRl2mB/ https://www.instagram.com/p/Bnq9OJYFh9_/ https://www.instagram.com/p/BlDpd2BFe3U/ https://www.instagram.com/p/BhhcDN8ltrp/ https://www.instagram.com/p/Bfvxzh0FYmp/ https://www.instagram.com/p/BeWqIyAFkEM/ https://www.instagram.com/p/BeEC9PnlSHZ/ https://www.instagram.com/p/BcQzTPdAh1G/ https://www.instagram.com/p/BYJFJwZAO4H/ https://www.instagram.com/p/BV44cecgIq4/ https://www.instagram.com/p/-MNze6kLRm/

 

Jak Wam się podoba taki pomysł na ozdobienie paznokci? Dasz nam znać?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 3,73 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. agasam9  26 października 2019 22:56

  mega fajne 🙂

  Odpowiedz
 2. macierzanka  27 października 2019 10:03

  Oryginalne te manicure.

  Odpowiedz
 3. A. czy  27 października 2019 10:29

  Pomysł może nie jest taki zły ale wykonanie i wzory co niektórych straszne..

  Odpowiedz
 4. kosovitz  28 października 2019 21:46

  Jak ktoś lubi być chodzącą reklamą…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany