Paznokcie w łaty – zabawny trend w manicure na przywitanie wiosny

Trendy w manicure potrafią zaskakiwać jak żadne inne. Raz w modzie jest klasyka i zachowawcze rozwiązania, takie jak czerwień i french manicure, innym razem Instagram rozświetlają neonowe lakiery do paznokci, kolorowe, transparentne tipsy nawiązujące do żelków i zwariowane desenie w rodzaju tie-dye. Tym razem Instagram zawojował naprawdę dziwny wzór. Nadchodzą… cow nails, czyli paznokcie w krowie łatki!

Wiosna kojarzy się ze spacerami na łonie natury, rozkwitaniem kwiatów na łąkach, w ogrodach i w parkach oraz pierwszymi podmuchami ciepłego wiatru. Wśród naturalnych skojarzeń rzadziej pojawia się chyba radosna krówka przechadzająca się po trawie z wystającą z pyska koniczyną. Najwyraźniej nie miało to jednak znaczenia dla rzeszy Instagramerek, które postanowiły, że paznokcie w łaty idealnie oddadzą atmosferę przedwiośnia. Tak narodził się nowy trend – ‚cow nails’. Pokochała go nawet Kylie Jenner! Zobaczcie, w jakich interpretacjach występuje w social mediach! Czy takie paznokcie na lato 2020 czy wiosnę 2019 przypadną i wam do gustu jako efektowne wzorki manicure?

Paznokcie w łaty – zabawny trend w manicure na przywitanie wiosny

Paznokcie w łaty to propozycja, która z pewnością nie przemówi do każdej z nas. Biało-czarny deseń ma w założeniu naśladować umaszczenie krów, ale tak naprawdę równie dobrze może być uznany za sierść dalmatyńczyka. Oczywiście oglądaną w dużym przybliżeniu. Wiele miłośniczek ozdabiania paznokci nie poprzestaje jednak na samym wzorze łatek. Jak zobaczycie poniżej, wiele z nich dodaje do swojego „projektu” żartobliwe wizerunki krów. Wesołe krasule prezentują się na nich w całej postaci lub wystawiają do patrzącego samą głowę.  Co więcej, obrazkom zwierząt towarzyszą brokatowe detale czy trójwymiarowe naklejki. Wiele paznokci w łatki przybiera także na przekór „kanonowi” nietypowe kolory. Część właścicielek cow nails decyduje się ponadto nosić je solo, w zestawieniu z paznokciami o innych odcieniach czy wzorach. Łatki uzupełnia zatem m. in. czarny french, czerwone, złote, białe i beżowe paznokcie, a nawet zupełnie niepowiązane tematycznie obrazki. Wśród tylu wariantów nietrudno znaleźć coś dla siebie. Mimo to, nie każda z nas mogłaby pozwolić sobie na to, by nosić cow nails na co dzień. Przekonajcie się, dlaczego!

 

Zobaczcie paznokcie w łaty w różnych odsłonach:

https://www.instagram.com/p/BuEou6tDeJv/ https://www.instagram.com/p/BuUTdjaj4oF/ https://www.instagram.com/p/BrFnmoxhhGb/ https://www.instagram.com/p/BrbmCLsl4pU/ https://www.instagram.com/p/Btp89yyFz8B/ https://www.instagram.com/p/Bt_4TDun25V/ https://www.instagram.com/p/Bt_vUFKFtsl/ https://www.instagram.com/p/Bt8aPRFBHXL/ https://www.instagram.com/p/Bt6rFHHAATy/ https://www.instagram.com/p/BtwQruWnRBB/ https://www.instagram.com/p/BtqYsGVB8R1/ https://www.instagram.com/p/BsQhD5hlRjO/
https://www.instagram.com/p/BrHthTIH00k/ https://www.instagram.com/p/Bo8zRDaAlRJ/ https://www.instagram.com/p/Bky23UtgZjI/ https://www.instagram.com/p/Bi7m4Itl0lX/ https://www.instagram.com/p/BihU1MNhBeI/ https://www.instagram.com/p/BgcldBRFG1E/ https://www.instagram.com/p/BZ4O0LBHRDE/ https://www.instagram.com/p/BReC4W2gfDM/ https://www.instagram.com/p/BQdfjJXhTT1/ https://www.instagram.com/p/BJEIt_-BM7r/ https://www.instagram.com/p/724yC2H0Nc/ https://www.instagram.com/p/6ktzIWGBVt/

A co Wy sądzicie o wiosennym trendzie na paznokcie w łaty? Czy stworzyłybyście podobną stylizację na własnych dłoniach lub poprosiły o to manikiurzystkę? Nie zapomnijcie zostawić komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (122 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  1 marca 2019 23:59

    Fajne 🙂

    Odpowiedz
  2. sylwiawes  3 marca 2019 11:37

    Niektóre bardzo fajne wzorki 😊

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany