Paznokcie z płomieniami – gorący instatrend w sam raz na piekielne upały

Paznokcie z płomieniami od jakiegoś czasu robią furorę na Instagramie. Złocisto-żółte, pomarańczowo-czerwone, wielokolorowe, a nawet czarne królują na dłoniach miłośniczek manicure z całego świata. Nie wiemy, czy zadecydowały o tym piekielne upały i gwałtowne atmosferyczne zjawiska, które zawładnęły czerwcem tego roku, czy też po prostu efekt niedawnego powrotu płomiennego motywu. Fakty są jednak takie, że paznokcie w ogniste wzory dołączyły do najmodniejszych stylów manicure tego sezonu!

Paznokcie z płomieniami mogą budzić różne skojarzenia. Najbardziej typowym jest powiązanie tego wzoru z dużą prędkością i wyścigami samochodowymi. Wiele z dziewczyn, które decydują się na ten motyw łączy go zresztą w innymi „wyścigowymi” elementami, takimi jak czarno-biała kratka z sędziowskich chorągiewek. Jak pokazują liczne przykłady, jakie za chwilę zobaczycie, płomienne wzorki na paznokciach lato 2021 mogą mieć naprawdę różny styl i wydźwięk. Każda z wielbicielek szalonego letniego manicure może znaleźć własną drogę do ich interpretacji, umieszczając płomyki na wszystkich, kilku lub tylko na jednym paznokciu!

paznokcie z płomieniami

kolaż własny redakcji, źródło zdjęć: www.pixabay.com (fire-3655196_640, people-2587157_640)

Paznokcie z płomieniami – gorący instatrend w sam raz na piekielne upały

Paznokcie nie muszą być monotonne. Nawet jeśli na co dzień nie możecie pozwolić sobie na odrobinę stylizacyjnego szaleństwa, latem powinnyście spróbować pokusić się o odstępstwo od normy, przynajmniej w weekendy. Paznokcie z płonącym, kolorowym wzorem to świetna propozycja małej odmiany. Pokażą otoczeniu, że macie ognisty temperament i diabelski pierwiastek (oczywiście w żartobliwym sensie). Sprawdzą się podczas muzycznych festiwali, wernisaży i artystycznych warsztatów. Dopełnią także sportowe outfity, dodając Wam energetycznego looku i sugerując, że płonie w Was potężna energia!

Paznokcie w płomienie wyglądają efektownie zarówno w krótkiej, jak i długiej wersji. Ich wyrazu nie zmienia także kształt płytki. Czy to okrągłe paznokcie, migdałki czy kwadraty, wszystkie mogą prezentować się dobrze, jeżeli tylko motyw jest odpowiednio namalowany. Flame nails mogą przypominać „french”, być neonowe czy fluorescencyjne, a siła ich oddziaływania na obserwatorów wcale się nie zmniejszy. A co najważniejsze, ich wykonanie jest stosunkowo łatwe i nie wymaga szczególnej precyzji! Wystarczy lakier o cienkim pędzelku, szpilka lub wykałaczka i dwa-trzy kontrastowe kolory, by na równo pomalowanej (w charakterze tła) płytce wzniecić prawdziwy pożar! Sprawdźcie same!

 

Zobaczcie najciekawsze paznokcie z płomieniami:

 

Jak podoba się Wam ten zwariowany letni motyw? Określiłybyście go jako hit, czy raczej jako kit? Nie zapomnijcie zostawić komentarza!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (169 głosów, średnia: 4,05 z 5)
zapisuję głos...