Wzorki na paznokcie - modne, łatwe i proste propozycje paznokci

Nie masz pomysłu jak pomalować paznokcie lub zastanawiasz się jakie wzorki na paznokcie są modne w tym roku? Nieważne czy to wiosna, lato, jesień, czy też zima – tutaj znajdziesz bogate źródło inspiracji na różnego rodzaju wzory na paznokcie – łatwe i proste, ale także takie wymagające kunsztu i umiejętności. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w sztuce zdobienia paznokci – to z pewnością spodoba Ci się wiele tutoriali przygotowanych przez naszą redakcję. Jeśli zaś szukasz inspiracji i umiesz wyczarować prawdziwe cudeńka na paznokciach – nasze poszukiwania oryginalnych pomysłów na manicure z pewnością przypadną Ci do gustu.

Wzorki na paznokcie – od czego zacząć?

Przede wszystkim, powinnaś sprawdzić obecne trendy, które lansują najmodniejsi projektanci. Z ich pokazów możemy się dowiedzieć między innymi tego, że w najbliższym sezonie do lamusa odchodzą dłuuugie paznokcie. W tym sezonie stawiamy na krótkie i ładnie opiłowane paznokcie. Jeśli nie wyobrażacie sobie dłoni bez długich paznokci – to postawcie na lekko migdałowy kształt.

Modne paznokcie

piękna kobieta i modne wzorki na paznokcie

Jednym z najbardziej gorących stylów będą wzory na paznokcie oparte na kontraście błysku i matu, a także głębokiej czerni i granatu, oraz burgundu i żółtego. Jeśli lubicie manicure nude – wciąż możecie go nakładać, bez obawy o posądzenie Was o ignorancję dotyczącą najnowszych trendów. Wzory na paznokcie mogą być w każdym kształcie: brane jest pod uwagę tło metaliczne, także paski, naklejki i zestawienia dwóch kolorów. Niektóre kobiety gustują w kontrastowych połączeniach białego z czarnym. To dobrze! Takie wzorki na paznokcie wciąż będą bardzo modne w nadchodzącym sezonie. Obowiązują tu jednak nie w wersji pełnej, ale jako ażurowe, delikatne wzory. 

Sprawdź najnowsze wzorki na paznokcie oraz modny manicure!