Wzorki na paznokcie - modne, ciekawe propozycje paznokci.

Nie masz pomysłu jak pomalować paznokcie, lub zastanawiasz się jakie wzorki są modne w tym roku, nieważne czy wiosna, lato, jesień, czy też zima? Tutaj znajdziesz bogate źródło inspiracji na różnego rodzaju wzory na paznokcie!

Przede wszystkim, powinnaś sprawdzić obecne trendy, które lansują najmodniejsi projektanci. Z ich pokazów możemy się dowiedzieć między innymi tego, że w sezonie jesień/zima do lamusa odchodzą dłuuugie paznokcie. W tym sezonie stawiamy na krótkie i ładnie opiłowane paznokcie. Jeśli nie wyobrażacie sobie dłoni bez długich paznokci – to postawcie na lekko migdałowy kształt.

Jednym z najbardziej gorących stylów będą wzorki na paznokcie oparte na kontraście błysku i matu, a także głębokiej czerni i granatu, oraz burgundu i żółtego. Jeśli lubicie manicure nude – wciąż możecie go nakładać, bez obawy o posądzenie Was o ignorancję dotyczącą najnowszych trendów. Wzory na paznokcie mogą być w każdym kształcie: brane jest pod uwagę tło metaliczne, także paski, naklejki i zestawienia dwóch kolorów. Niektóre kobiety gustują w kontrastowych połączeniach białego z czarnym. To dobrze! Takie wzorki na paznokcie wciąż będą bardzo modne w nadchodzącym sezonie. Obowiązują tu jednak nie w wersji pełnej, ale jako ażurowe, delikatne wzory. 

Sprawdź najnowsze wzorki na paznokcie, oraz modny manicure!