Polecamy: „Korean Lifestyle Book…” – pięknie ilustrowany poradnik, dzięki któremu wprowadzisz elementy K-culture do swojego stylu życia

Polecamy Waszej uwadze przepięknie wydany, bogato ilustrowany poradnik Abi Smith „Korean Lifestyle Book. Jak wprowadzić elementy K-culture
do swojego domu i stylu życia”, który ukazał się nakładem wydawnictwa Burda Książki i miał przed kilkoma dniami swoją premierę w polskich księgarniach! Jest on odpowiedzią na poszukiwania wielu osób zafascynowanych koreańską kulturą w rozmaitych jej aspektach oraz przewodnikiem po – nieznanych naszemu europejskiemu kręgowi kulturowemu – ścieżkach rzeczywistości. Zajrzyjcie do niego po pakiet praktycznych wskazówek i informacji na temat aktualnych trendów z Korei Południowej!

Korean Lifestyle Book

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia w tle: www.unsplash.com; Timothy Ries

Polecamy: „Korean Lifestyle Book…” – pięknie ilustrowany poradnik, dzięki któremu wprowadzisz elementy K-culture do swojego stylu życia

Koreańska kultura fascynuje, inspiruje i kusi obietnicą czegoś odległego, tak bardzo innego od naszych przyzwyczajeń i tradycji. Z punktu widzenia Europejczyka wydaje się bardzo urozmaicona i ciekawa, a obecnie również modna jak nigdy wcześniej. „Korean Lifestyle Book” to wszechstronne źródło wiedzy o koreańskim stylu życia, które każdej zafascynowanej nią osobie pomoże uporządkować wiedzę na interesujące ją tematy.

Zajrzyj do środka i dowiedz się, w jaki sposób odmienić codzienną rutynę pielęgnacyjną, kierując się koreańską filozofią piękna. Poznaj najciekawsze trendy modowe i makijażowe, zaczerpnięte wprost z wybiegów i ulic Seulu. Zachwyć się koreańską architekturą, jej kolorystyką i designerskimi niuansami. Dowiedz się, jak przeobrazić swój dom w pełną zieleni i ciepłego światła, minimalistyczną oazę, nie wydając majątku! Odkryj swój nowy ulubiony koreański serial i śmiej się do rozpuku, śledząc perypetie jego bohaterów! Skompletuj całą K-popową playlistę, która napełni Ciebie i Twoich przyjaciół nową energią i stanie się gotowym muzycznym tłem najlepszych domówek. Sprawdź, co sprawia, że koreańskie jedzenie jest takie pyszne i z czego wynikają jego dobroczynne, prozdrowotne właściwości. Na odkrycie czeka wiele tajemnic!

 

Korean Lifestyle Book

Fakt, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej takich przewodników dowodzi, że choć kochamy i cenimy własną kulturę, chcemy dowiadywać się coraz więcej o innych wizjach świata i sposobach na życie. Ich lektura może być cennym, ubogacającym i wielowymiarowym doświadczeniem, po które warto sięgnąć zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Nie wiemy przecież, kiedy znów będziemy mieć okazję udać się osobiście w egzotyczną podróż. Zwiedzajmy więc świat i dzielmy zachwyt nad jego szerokim kolorytem, zaczytując się w książkach takich, jak „Korean Lifestyle Book…”! Niech staną się dla nas jednym z lekarstw dla ducha w chwili, gdy brak leku dla ciała.

 

koreańska kultura

www.unsplash.com; Kseniya Petukhova

 

A gdy już zapoznacie się z książką, nie zapomnijcie wrócić do nas i pochwalić się, jakie inspiracje przyniosło Wam zderzenie z magicznym koreańskim światem!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (102 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...