Jak dobrać strój kąpielowy: figura typu klepsydra

Figura zwana klepsydrą charakteryzuje się tym, że wymiary biustu są równe lub prawie równe wymiarom bioder. Biust jest pełny, krągły, talia zaś jest wąska, podkreślona. Przeczytaj, jak dobrać strój kąpielowy do takiej figury.

 

Jak dobrać strój kąpielowy: figura typu klepsydra

Panie które posiadają ten typ figury można nazwać szczęściarami – ich figura ma kobiece kształty. Przy wyborze stroju kąpielowego skupiamy się raczej na podkreśleniu tego co mamy kobiece, niż na ukrywaniu, nawet jeżeli ważymy trochę za dużo. Większość kostiumów kąpielowych będzie na nas leżała bardzo dobrze, możemy wybierać dowolnie: tak jednoczęściowe , jak i dwuczęściowe. Bikini stworzono dla ciebie! Przy większym rozmiarze biustu zwróć uwagę na biustonosze podtrzymujące piersi. Jeśli jesteś szczupłą właścicielką figury typu klepsydra, to możesz bez nosić klasyczne string bikini. Dla strojów jednoczęściowych staramy znaleźć takie fasony, które dodatkowo podkreślają talię – np. poprzeczny kontrastowy, poziomy pasek.

Podstawowa zasada dla tej figury to ekspozycja naszych atutów: biustu i bioder i podkreślanie talii. Uważajmy natomiast z łączeniem różnych kolorów i wzorów przy strojach dwuczęściowych. Jeśli jesteś bowiem właścicielką proporcjonalnie zbudowanego ciała, bikini typu „miszmasz” , może spowodować, że figura nie będzie wyglądała proporcjonalnie.

Oto przykłady propozycji kostiumów dwuczęściowych dla pań o figurze klepsydry.

Jak dobrać strój kąpielowy: figura typu klepsydra

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,19 z 5)
zapisuję głos...