Modne stroje kąpielowe 2017 - najnowsze trendy

Modne stroje kąpielowe 2017 – tutaj znajdziesz najnowsze kostiumy kąpielowe 2017 różnych marek. Zobacz najnowsze kolekcje: stroje kąpielowe Calzedonia, Reserved, Zara i wielu innych.

Jeśli martwisz się, że kostium kąpielowy, który kupiłaś sobie w zimie będzie już niemodny tego lata, jesteś w błędzie! Dziś wybór różnorakich kostiumów jest tak duży, że z pewnością wybierzesz coś idealnego dla siebie, jeśli jeszcze nie masz swojego znakomitego stroju w szafie. Bardzo modne są na przykład stroje jednolite, które świetnie kontrastują z opalenizną. Niezmiennie najmodniejsze jest bikini, ale nawet kobiety o bardziej pełnych kształtach odnajdą stroje kąpielowe 2017 dla siebie. W klasycznych bikini obecnie zamiast tradycyjnych sznureczków pojawiają się zalotne łańcuszki, albo bardziej stabilne koła. To świetna zmiana, gdyż dawniej każde bikini miało jedynie sznurek, natomiast dziś za pomocą indywidualnych dodatków, wszystkie stroje kąpielowe 2016 są zupełnie inne, mają ciekawy styl i można je dopasować do charakteru właścicielki.

Tym razem jednak do nas należy zadbanie o to, aby ustrzec się kiczu i tandety, których niestety w wielu strojach kąpielowych nie brakuje. Natomiast warto też pamiętać o tym, że to co pasuje jednej kobiecie, na drugiej wygląda bardzo kiepsko i cała sztuka polega na tym aby dobrać stroje kąpielowe 2016 do swojej figury. Cóż z tego, że założymy idealne bikini w bardzo modne wzory, skoro sylwetka będzie się wręcz wylewać z niego? Wszystko zależy od indywidualnych kształtów kobiety. Pamiętajmy o tym przy wyborze konkretnego modelu.