Paznokcie na Halloween – inspirujące propozycje

Paznokcie na Halloween  – to wyzwanie dla każdej z nas, która chce wystąpić w perfekcyjnym przebraniu. Jak wiemy, nie tylko przebranie na Halloween czy make-up ale, takie detale jak przerażające paznokcie, biżuteria czy fryzura zadecydują o naszym looku.

paznokcie na Halloween

źródło: www.pixabay.com

Co powinno zdobić nasze paznokcie na Halloween? Szalona i mroczna impreza ma swoje wymagania

Najprostszy manicure to po prostu czarny lakier nałożony starannie na paznokcie – tak modny kolor bez względu na okazję i bez   wzorków na paznokcie . Jeśli chcesz – możesz przełamać taki gotycki manicure jednym lub dwoma paznokciami pomalowanym na kolor czerwony. Jeśli taki minimalizm nie przemawia jednak do Ciebie – trzeba sięgnąć po typowe dla tego święta elementy.

Stosunkowo prostym pomysłem jest wymalowanie pajęczyny na paznokciach. Możesz namalować ją bezpośrednio na paznokciach i zakończyć lakierem bezbarwnym lub misternie wymalować na wcześniej przygotowanych i pomalowanych paznokciach:

Kolejnym pomysłem są postacie kojarzone z tym świętem: szkielety, nietoperze, pająki czy czaszki

Kolejnym pomysłem, który będzie wyglądał inaczej u paznokciach każdej z nas są wariacje na temat ociekających kropli krwi. Od misternie zrobionych końcówek paznokci – po prawie całe „unurzane”w krwi

 

Na Halloween nie zapominajmy o dyni – także na paznokciach

Jeśli kolory czerni i czerwieni nie pociągają  cię zbytnio, możesz wybrać odcienie koloru pomarańczowego, nawiązującego do dyni – królowej Halloween. Wszelkie nawiązania do dyni będą tutaj jak najbardziej na miejscu

Paznokcie na Halloween – trochę nowych inspiracji

Dla tych dziewczyn, które nie mają pomysłu na paznokcie na szaloną Halloweenową imprezę mamy inspirujące podpowiedzi. Zebrałyśmy z sieci ciekawe propozycje zdjęć pazurków. Poniżej znajdziecie 45 zdjęć wzorków na paznokcie. Który wzór przypadł Wam do gustu?

 

Jeśli dojdziecie jednak do wniosku, że nie dacie rady, by wykonać taki misterny manicure na Halloween – nie martwcie się. W drogeriach znajdziecie wiele gotowych naklejek przygotowanych z okazji tego święta. Z pewnością jest to lepszy pomysł na dopełnienie swojego przerażającego looku niż na przykład codzienny frencz. Jeśli zdecydowałyśmy się na przebranie, upiorny makijaż, to warto zainwestować trochę czasu także w wygląd naszych dłoni. Zgadzacie się?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (295 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...