„Miłej soboty”, „Dzień dobry soboto” – zobacz najlepsze życzenia na sobotę i wyślij je bliskim oraz przyjaciołom w ten weekend

Kto z nas nie cieszy na perspektywę weekendu? Sobotni poranek to dla wielu osób najlepszy dzień tygodnia. To on otwiera przed nami wrota do weekendu, w trakcie którego cieszymy się wolnym czasem w gronie rodziny czy przyjaciół. Miłe życzenia otrzymane w ten dzień np. podczas śniadania mogą sprawić, że bliska osoba do której je wyślemy poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Z jakich pomysłów można skorzystać? Przedstawiamy pomysłowe życzenia na sobotę!

Spis treści:

życzenia na sobotę

Pozdrowienia na sobotę – co napisać?

Chcesz sprawić, żeby bliska Ci osoba uśmiechnęła się w duchu na widok Twojego sms lub mms? Wyślij jej miłe życzenia na sobotę. Treść takich pozdrowień nie musi być długa, liczy się gest i pamięć. Zwyczajne „Miłej soboty” czy „Cudownej soboty” opatrzone odpowiednią emotką i skierowane w stronę osoby, która jest dla nas ważna mimo, że jest tylko hasłem może sprawić jej wiele radości. Zazwyczaj osoby, które otrzymują takie wiadomości nie omieszkają uczynić tego samego w stronę nadawcy, więc można powiedzieć, że dobro wraca. W kilku słowach tkwi wielka moc, bo mimo, że treść wiadomości jest krótka to sprawia, że dzień zaczynamy z jeszcze większym uśmiechem i radością w sercu, że bliska osoba o nas pamięta. Efekt przesłania wzmocnimy umieszczając taką treść życzeń na naszym zdjęciu i dodając do życzeń imię odbiorcy. W ten sposób zwykły sms staje się jeszcze bardziej spersonalizowany.

“Miłego wtorku życzę!”, “Dzień dobry we wtorek!” – poznaj najlepsze życzenia na wtorek i wyślij je najbliższym!

“Miłego wtorku życzę!”, “Dzień dobry we wtorek!” – poznaj najlepsze życzenia na wtorek i wyślij je najbliższym!

Za nami poniedziałek - podobno najtrudniejszy dzień w tygodniu. Do weekendu jeszcze daleko, a przed nami prawie cały tydzień zmagania się z wyzwaniami dnia codziennego. Miłe życzenia na wtorek dodadzą kopa do działania każdemu, kto zmaga się z chwilowym spadkiem energii. Wyślij smsa, maila lub skontaktuj się na Facebooku ze swoimi najbliższymi - daj im znać, że o nich pamiętasz i złóż życzenia na wtorek, które sprawią, że każdy się uśmiechnie.

„Miłej soboty życzę” – jak urozmaicić życzenia na sobotę?

Życzenia na sobotę odebrane w takiej formie owszem są miłe, ale brzmią dość sucho i sztampowo. Świadczą o dobrych intencjach nadawcy wiadomości, ale jednocześnie o jego braku kreatywności…albo czasu. Dlatego jeśli chcemy wysłać życzenia na sobotę bliskiej osobie czy znajomemu warto włożyć nieco więcej wysiłku w taką wiadomość. Odbiorca na pewno to doceni. Dlatego dziś pokażemy Wam, że życzenia na sobotę wysłane mogą być naprawdę wyjątkowe. Oto garść pomysłowych treści, jakie można wysłać osobie, której chcemy poprawić humor w pierwszy dzień weekendu!

Dzień dobry w sobotę, życzę relaksu wspaniałego i humoru wybornego!

Witaj w tej piękny poranek! Niech ten dzień będzie dla Ciebie wspaniały i pełen radosnego uśmiechu!

Dziś jest sobota! Odpocznij, nigdzie się nie spiesz, zjedz dobry posiłek, utnij sobie drzemkę, wyjdź na świeże powietrze i chwytaj ten piękny dzień!

Radosnej soboty! Niech ten dzień dostarczy Ci mnóstwa pozytywnej energii do działania!

Niech w tą piękną sobotę niejedna chwila cały dzień Ci dziś umila!  Miej radość z każdego momentu! Pozdrawiam ciepło!

Życzę Ci soboty obfitującej w momenty pełne śmiechu i radości! Niech będzie dziś wesoło! Pięknego dnia!

Dzień dobry soboto! Dziś zapowiada się cudny dzień! Wyciśnij go jak cytrynę!

Życzenia pełnej relaksu, leniwej niedzieli. Dziś rób tylko to co sprawia Ci radość!

Życzę Ci dziś słonecznego sobotniego poranka i pysznego śniadanka! Oby cały dzień był wyjątkowy!

Niech w ten sobotni dzionek radość i dobry humor Cię nie opuszcza! Śmiej się dziś dużo, pracuj mało! Miłego odpoczynku!

Miłej soboty, dużo radości i w domu miłych gości! Oby cały dzień był pełen powodów do uśmiechu!

Życzę udanej soboty. Ciepło pozdrawiam i moc buziaków zostawiam!

„Miłego czwartku” – złóż najbliższym życzenia na czwartek, kartki, obrazki

„Miłego czwartku” – złóż najbliższym życzenia na czwartek, kartki, obrazki

Czwartek to taki dzień, w którym już podświadomie czujemy upragniony weekend. Powoli włączamy się w tryb zwalniający, ale przed nami wciąż masa codziennych obowiązków. Jak umilić sobie ten dzień, gdy myślami już jesteśmy przy weekendzie, ale wciąż mamy do zrobienia wiele rzeczy? Złóż najbliższym życzenia na czwartek. Niech wiedzą, że o nich pamiętasz i że razem czekacie na tę lepszą część tygodnia. Ale czy wystarczy, gdy napiszesz "miłego czwartku"? Możesz złożyć tradycyjne życzenia na czwartek sms-em lub wiadomością na Facebooku, bądź mailową albo skorzystać z naszych gotowych kartek i obrazków, które z pewnością zaskoczą odbiorcę. Mamy dla Ciebie wiele propozycji!

Życzenia na sobotę – kartki i obrazki

Życzenia wysłane w formie obrazkowej często przemawiają do obdarowanego bardziej niż wiadomość bez grafiki. Grafika zwykle bardziej zapada w pamięć, a do tego można ją zapisać w telefonie i wracać do niej kiedy ma się na to ochotę lub zostawić na pamiątkę. Co więcej, taki obrazek z życzeniami można także wysłać kolejnej osobie, aby jej także sprawić radość w sobotni poranek! Takie kartki życzeniami na sobotę to zatem świetny pomysł. Oto naszej propozycje:

życzenia na sobotę kartki obrazki

 

 

życzenia na sobotę kartki obrazki

życzenia na sobotę kartki obrazki

życzenia na sobotę kartki obrazki

życzenia na sobotę kartki obrazki

 

życzenia na sobotę kartki obrazki

życzenia na sobotę kartki obrazki

życzenia na sobotę kartki obrazki

życzenia na sobotę kartki obrazki

Zatem wyślij życzenia na sobotę swoim najbliższym i spraw, że uśmiech zagości na ich twarzach od samego ranka! Koniecznie sprawdź nasze inne pomysły na fajne życzenia na inne dni tygodnia np. na środę:

“Miłej środy”, “Pięknej środy życzę” – kartki na środę, wierszyki na środę i pozdrowienia. Wyślij je swoim najbliższym!

“Miłej środy”, “Pięknej środy życzę” – kartki na środę, wierszyki na środę i pozdrowienia. Wyślij je swoim najbliższym!

Kartki na środę z napisami - wysyłanie takich internetowych kartek to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich miesięcy. Za pomocą takich kartek możesz wysyłać pozdrowienia na środę dla swoich bliskich, by umilić im dzień. Wysłanie komuś życzeń z pozdrowieniami jest bardzo miłym gestem. Osoba, która otrzyma taką kartkę z pewnością poczuje się doceniona. To także świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy z osobą, z którą dawno nie rozmawialiśmy lub do której chcemy niezobowiązująco “zagadać”.

Na koniec życzymy również Tobie – udanego dnia!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (18 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  5 listopada 2023 08:22

    najlepszy dzień w tygodniu 🙂

    Odpowiedz
  2. Jowita  6 listopada 2023 15:24

    Moja sobota była udana bo do Leszna się wybrałam żeby w tunelu aerodynamicznym polatać sobie. Takiej atrakcji było mi trzeba

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany