“Miłego wtorku życzę!”, “Dzień dobry we wtorek!” – poznaj najlepsze życzenia na wtorek i wyślij je najbliższym!

Za nami poniedziałek – podobno najtrudniejszy dzień w tygodniu. Do weekendu jeszcze daleko, a przed nami prawie cały tydzień zmagania się z wyzwaniami dnia codziennego. Miłe życzenia na wtorek dodadzą kopa do działania każdemu, kto zmaga się z chwilowym spadkiem energii. Wyślij smsa, maila lub skontaktuj się na Facebooku ze swoimi najbliższymi – daj im znać, że o nich pamiętasz i złóż życzenia na wtorek, które sprawią, że każdy się uśmiechnie.

Spis treści:

Życzenia na wtorek to również doskonała okazja do tego, żeby przypomnieć się długo niewidzianej osobie lub zainicjować kontakt z kimś, z kim chcesz porozmawiać, ale nie zawsze wiesz jak zacząć rozmowę. Takie życzenia są niezobowiązujące, a drugiej osobie na pewno będzie miło, gdy je otrzyma.

Życzenia na wtorek

Pozdrowienia na wtorek

Od jakiegoś czasu modne jest wysyłanie życzeń na każdy dzień tygodnia. Oczywiście, nie zachęcamy Cię do codziennego atakowania wiadomościami tej samej osoby, ale raz na jakiś czas warto wysłać bliskiej osobie lub osobie, którą jesteś zainteresowana miłe życzenia. Pozdrowienia na wtorek mogą być różne – uniwersalne, śmieszne, miłe, wprowadzające element bliskości. Zanim je wyślesz, zastanów się, czy na pewno ich kontekst jest odpowiedni. Tak, żeby osoba, która otrzyma pozdrowienia, nie czuła się niekomfortowo. “Miłego wtorku życzę” lub “Dzień dobry we wtorek” – to bardzo uniwersalne życzenia. Polecamy Wam wysłać coś bardziej wyszukanego – zobacz, jakie życzenia na wtorek dla Was przygotowaliśmy i wybierz coś, co wyślesz swoim bliskim.

“Miłego wtorku życzę!”

“Miłego wtorku życzę”, to bardzo popularny zwrot, który jest wysyłany w formie kartek, gifów lub obrazkach na Facebooku. Warto wiedzieć, że młodsze pokolenia traktują takie pozdrowienia na wtorek w sposób trochę humorystyczny. Jeśli więc nie chcesz zostać odebrana jak “dinozaur”, warto wysłać coś mniej popularnego. Mamy dla Ciebie propozycje wyjątkowych i oryginalnych życzeń. Takich, które pozwolą Ci pokazać drugiej osobie, że o niej myślisz, a jednocześnie będą to życzenia oryginalne na rozpoczęcie dnia. Pierwszy smsa z rana do bliskiej osoby może być nieco bardziej wysublimowany niż “Dzień dobry we wtorek”! Zobacz nasz przegląd fajnych życzeń na wtorek!

Życzenia na wtorek

Życzenia na wtorek – nasze propozycje

Poniżej zebraliśmy dla Ciebie fajne życzenia na wtorek. Będą to oryginalne i wyjątkowe pozdrowienia na wtorek. Znajdziesz wśród nich humorystyczne propozycje oraz takie, które możesz wysłać takim osobom, z którymi naprawdę jesteś blisko. Nie zabraknie też tych bardziej uniwersalnych, które mogą zainicjować dalszą rozmowę. Otrzymanie z rana wiadomości z życzeniami na wtorek, dodaje energii na cały dzień!

Życzenia na wtorek – nasz wybór:

Wtorkowe pozdrowionka z promykami słonka!

Szczęśliwego wtorku – od rana do wieczorku!

Ciesz się z każdej chwili, która wtorek Ci umili!

Na Dzień dobry, witam Cię buziaczkami i życzę miłego wtorku.

Dużo uśmiechu, jeszcze więcej słonka. Życzę Ci udanego wtorkowego dzionka.

Wtorku bardzo miłego, słońca uśmiechniętego!

Witam Cię pięknie w ten wtoreczek i życzę dużo smacznych kaweczek!

Życzę Ci wtorku miłego, bezstresowego, radością wypełnionego.

Radosnego wtorku, w dobrym humorku!

Kropelkę szczęścia dziś dla Ciebie mam. Miłego wtorku życzę!

Bądź dzisiaj lekka jak piórko i szczęśliwa jak anioł. Dzień dobry we wtorek!

Poczuj dotyk uśmiechu i miej piękny dzień. Wyjątkowego wtorku.

Radości na wtorek i kubek kawy na dobry humorek.

Wtorkowym porankiem, chętnie przyniosłabym Ci kawy filiżankę. Zamiast niej, życzenia ślę, by wszystko, co miłe dziś spotkało Cię.

Nie martw się, jutro już środa, zatem smacznej kawusi i miłego czwartku życzę.

Nieważne jaki dziś dzień. Ważne, by był udany. Miłego wtorku!

Życzenia na wtorek – kartki, obrazki, gify

Jeśli chcesz być jeszcze bardziej oryginalny, postaw na życzenia przedstawione w formie graficznej. Mamy dla Ciebie kartki z życzeniami na wtorek. Są naszego autorstwa, możesz je pobrać i wykorzystać – wysłać swoim bliskim w formie elektronicznej kartki z życzeniami na wtorek.

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

życzenia na wtorek kartki obrazki

Na koniec życzymy również Tobie – udanego dnia!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (50 głosów, średnia: 4,90 z 5)
zapisuję głos...