„Miłej niedzieli”, „Pięknego dnia w niedzielę” – wyślij życzenia dla bliskich na niedzielę, by poprawić im humor

Niedziela to ostatni dzień weekendu, dlatego kiedy nastaje ten dzień wielu z nas powoli zaczyna myśleć o nowym tygodniu i związanymi z nim obowiązkami. Niektórzy na samą myśl o nich dostają gęsiej skórki. Są jednak i tacy, którzy cieszą się niedzielą i starają się wycisnąć z tego dnia jak z cytryny jak najwięcej przyjemności. Niezależnie od sposobu myślenia o zakończeniu weekendu bliskim czy przyjaciołom warto wysłać tego dnia życzenia, by wywołać uśmiech na ich twarzy.

Spis treści:

kobieta patrzy na telefon z uśmiechem

Pozdrowienia na niedzielę – co napisać w wiadomości sms?

Życzenia na niedzielę w formie krótkiej wiadomości tekstowej zawsze są miłe. Nie ślemy ich do bliskich czy znajomych w każdym tygodniu, jednak raz na jakiś czas warto taką prostą formą komunikacji zapewnić kogoś kto jest dla nas ważny, że jesteśmy i pamiętamy. Poza tym to doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy, odświeżenia kontaktu czy zakopania „toporu wojennego” jeśli z którymś z bliskich poróżniła nas w ostatnim czasie jakaś sprzeczka. Wystarczy zwykłe „Miłej niedzieli” opatrzone odpowiednią emotką, żeby sprawić komuś przyjemność i poprawić humor. Sposób się sprawdza, ale nie niesie ze sobą większego przesłania. Nie da się jednak ukryć, że życzenia w takiej formie są dość szablonowe. Oczywiście proste życzenia zawsze są miłe, ale warto mieć na uwadze, że nie przez każdego odbierane są w ten sam sposób. Bo co jeśli od kilku osób dostały danego dnia sms o tej samej treści? Dlatego dla tych jednak, którzy wolą bardziej pomysłowe wiadomości z dłuższymi życzeniami przygotowaliśmy kilka „gotowców”:

 Miłej niedzieli, niech moc będzie z Tobą! Korzystaj z każdej chwili!

 Dziś niedziela. Postaraj się, aby koniec weekendu był wyjątkowy!

Samych pozytywnych i radosnych chwil w ten niedzielny poranek! Pozdrawiam ciepło!

Niedziela to nie tylko koniec weekendu, ale także początek nowego tygodnia. Oby był wolny od pośpiechu i stresu, a pełen radości, uśmiechu i chwil odpoczynku.

W ten niedzielny poranek życzę Ci, abyś dobrze naładował akumulatory przed nadchodzącym tygodniem. Rób dziś to co sprawia Ci przyjemność, odpoczywaj i ciesz się każdą chwilą!

Dziś niedziela, niech zły humor Ci nie doskwiera. Doceniaj każdą chwilę i spędź ten dzień niezwykle mile.

“Miłej środy”, “Pięknej środy życzę” – kartki na środę, wierszyki na środę i pozdrowienia. Wyślij je swoim najbliższym!

“Miłej środy”, “Pięknej środy życzę” – kartki na środę, wierszyki na środę i pozdrowienia. Wyślij je swoim najbliższym!

Kartki na środę z napisami - wysyłanie takich internetowych kartek to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich miesięcy. Za pomocą takich kartek możesz wysyłać pozdrowienia na środę dla swoich bliskich, by umilić im dzień. Wysłanie komuś życzeń z pozdrowieniami jest bardzo miłym gestem. Osoba, która otrzyma taką kartkę z pewnością poczuje się doceniona. To także świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy z osobą, z którą dawno nie rozmawialiśmy lub do której chcemy niezobowiązująco “zagadać”.

Czego jeszcze można życzyć na niedzielę przyjaciołom i bliskim?

Planując napisać wiadomość osobom bliskim czy przyjaciołom na niedzielę warto pomyśleć nad tym jak wyjść poza ramy zwykłych życzeń i wprowadzić w nie bardziej personalny akcent. Być może wiemy o jakimś wydarzeniu, na który się wybierają osoby tego dnia lub chcemy słownie wesprzeć przed trudnym egzaminem, który czeka ich w zbliżającym się tygodniu? Jeśli odpowiedź brzmi tak – warto wpleść te akcenty w naszą wiadomość. Pokaże to odbiorcy, że jest on w naszych myślach i pamiętamy o jego planach. W taki sposób życzenia przestaną więc być tylko utartym frazesem, a staną się bardziej „od serca”. Zwyczajne „miłej niedzieli” nabierze więc innego znaczenia, jeśli dodamy do tego „…dziś dużo się relaksuj, bo jutro przed Tobą ważny dzień” czy „….dobrej zabawy jutro na koncercie, czekam na relację”.

Dzień dobry w piątek! Miłego piątku! Co napisać zamiast “dzień dobry” swoim bliskim? Powitanie na piątek – obrazki i życzenia

Dzień dobry w piątek! Miłego piątku! Co napisać zamiast “dzień dobry” swoim bliskim? Powitanie na piątek – obrazki i życzenia

Piątek - tygodnia koniec i początek. Kto z nas nie lubi tego dnia? Nawet jeśli na co dzień kochamy swoją pracę, szkołę, czy uczelnię, to i tak wizja weekendowego lenistwa jest bardzo przyjemna. Jeśli myślisz o kimś ciepło i chcesz jeszcze bardziej umilić mu piątek, wyślij mu rano powitanie na piątek w formie obrazków lub miłych życzeń. Dzień dobry piątku lub miłego piątku to na pewno życzliwa wiadomość, ale może warto się nieco bardziej postarać i wysłać coś mniej opatrzonego? Mamy dla Was kilka propozycji!

Ciekawe życzenia na niedzielę w formie obrazków

Wiele osób nie jest zwolennikami życzeń opatrzonych emotkami. To najprostsze rozwiązanie i najszybsze w wykonaniu…ale też często powielane. Zwykle treści takiego sms nie pamiętamy zbyt długo. Co innego, jeśli odbiorca wiadomości dostanie życzenia w formie graficznej. Odpowiednio dobrany obrazek wraz z spersonalizowanym tekstem są jak mały podarunek wręczony w formie elektronicznej. Poniżej przedstawiamy Wam kilka propozycji jak mogą wyglądać życzenia na niedzielę w formie grafiki wysłanej mms:

życzenia na niedzielę kartki obrazki

 

życzenia na niedzielę kartki obrazkiżyczenia na niedzielę kartki obrazki

życzenia na niedzielę kartki obrazki

życzenia na niedzielę kartki obrazki

 

życzenia na niedzielę kartki obrazki

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (14 głosów, średnia: 4,79 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  18 listopada 2023 17:54

    szczerze mówiąc nie lubię jak ktoś przesyła mi takie pierdoły

    Odpowiedz
  2. Emotikonka  18 listopada 2023 18:48

    Kojarzy mi się ze starymi babami i życzeniami smacznej kawusi

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany