„Miłej niedzieli”, „Pięknego dnia w niedzielę” – wyślij życzenia dla bliskich na niedzielę, by poprawić im humor

Niedziela to ostatni dzień weekendu, dlatego kiedy nastaje ten dzień wielu z nas powoli zaczyna myśleć o nowym tygodniu i związanymi z nim obowiązkami. Niektórzy na samą myśl o nich dostają gęsiej skórki. Są jednak i tacy, którzy cieszą się niedzielą i starają się wycisnąć z tego dnia jak z cytryny jak najwięcej przyjemności. Niezależnie od sposobu myślenia o zakończeniu weekendu bliskim czy przyjaciołom warto wysłać tego dnia życzenia, by wywołać uśmiech na ich twarzy.

Spis treści:

kobieta patrzy na telefon z uśmiechem

Pozdrowienia na niedzielę – co napisać w wiadomości sms?

Życzenia na niedzielę w formie krótkiej wiadomości tekstowej zawsze są miłe. Nie ślemy ich do bliskich czy znajomych w każdym tygodniu, jednak raz na jakiś czas warto taką prostą formą komunikacji zapewnić kogoś kto jest dla nas ważny, że jesteśmy i pamiętamy. Poza tym to doskonały pretekst do rozpoczęcia rozmowy, odświeżenia kontaktu czy zakopania „toporu wojennego” jeśli z którymś z bliskich poróżniła nas w ostatnim czasie jakaś sprzeczka. Wystarczy zwykłe „Miłej niedzieli” opatrzone odpowiednią emotką, żeby sprawić komuś przyjemność i poprawić humor. Sposób się sprawdza, ale nie niesie ze sobą większego przesłania.

Nie da się jednak ukryć, że miłe powiadanie  na dzień dobry w takiej formie są dość szablonowe. Oczywiście proste życzenia zawsze są miłe, ale warto mieć na uwadze, że nie przez każdego odbierane są w ten sam sposób. Bo co jeśli od kilku osób dostały danego dnia sms o tej samej treści? Dlatego dla tych jednak, którzy wolą bardziej pomysłowe wiadomości z dłuższymi życzeniami przygotowaliśmy kilka „gotowców”:

 Miłej niedzieli, niech moc będzie z Tobą! Korzystaj z każdej chwili!

 Dziś niedziela. Postaraj się, aby koniec weekendu był wyjątkowy!

Samych pozytywnych i radosnych chwil w ten niedzielny poranek! Pozdrawiam ciepło!

Niedziela to nie tylko koniec weekendu, ale także początek nowego tygodnia. Oby był wolny od pośpiechu i stresu, a pełen radości, uśmiechu i chwil odpoczynku.

W ten niedzielny poranek życzę Ci, abyś dobrze naładował akumulatory przed nadchodzącym tygodniem. Rób dziś to co sprawia Ci przyjemność, odpoczywaj i ciesz się każdą chwilą!

Dziś niedziela, niech zły humor Ci nie doskwiera. Doceniaj każdą chwilę i spędź ten dzień niezwykle mile.

Czego jeszcze można życzyć na niedzielę przyjaciołom i bliskim?

Planując napisać wiadomość osobom bliskim czy przyjaciołom na niedzielę warto pomyśleć nad tym jak wyjść poza ramy zwykłych życzeń i wprowadzić w nie bardziej personalny akcent. Być może wiemy o jakimś wydarzeniu, na który się wybierają osoby tego dnia lub chcemy słownie wesprzeć przed trudnym egzaminem, który czeka ich w zbliżającym się tygodniu? Jeśli odpowiedź brzmi tak – warto wpleść te akcenty w naszą wiadomość. Pokaże to odbiorcy, że jest on w naszych myślach i pamiętamy o jego planach. W taki sposób życzenia przestaną więc być tylko utartym frazesem, a staną się bardziej „od serca”. Zwyczajne „miłej niedzieli” nabierze więc innego znaczenia, jeśli dodamy do tego „…dziś dużo się relaksuj, bo jutro przed Tobą ważny dzień” czy „….dobrej zabawy jutro na koncercie, czekam na relację”.

Ciekawe życzenia na niedzielę w formie obrazków

Wiele osób nie jest zwolennikami życzeń opatrzonych emotkami. To najprostsze rozwiązanie i najszybsze w wykonaniu…ale też często powielane. Zwykle treści takiego sms nie pamiętamy zbyt długo. Co innego, jeśli odbiorca wiadomości dostanie życzenia w formie graficznej. Odpowiednio dobrany obrazek wraz z spersonalizowanym tekstem są jak mały podarunek wręczony w formie elektronicznej. Poniżej przedstawiamy Wam kilka propozycji jak mogą wyglądać życzenia na niedzielę w formie grafiki wysłanej mms:

życzenia na niedzielę kartki obrazki

 

życzenia na niedzielę kartki obrazkiżyczenia na niedzielę kartki obrazki

życzenia na niedzielę kartki obrazki

życzenia na niedzielę kartki obrazki

 

życzenia na niedzielę kartki obrazki

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (19 głosów, średnia: 4,84 z 5)
zapisuję głos...