“Miłej środy”, “Pięknej środy życzę” – kartki na środę, wierszyki na środę i pozdrowienia. Wyślij je swoim najbliższym!

Kartki na środę z napisami – wysyłanie takich internetowych kartek to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich miesięcy. Za pomocą takich kartek możesz wysyłać pozdrowienia na środę dla swoich bliskich, by umilić im dzień. Wysłanie komuś życzeń z pozdrowieniami jest bardzo miłym gestem. Osoba, która otrzyma taką kartkę z pewnością poczuje się doceniona. To także świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy z osobą, z którą dawno nie rozmawialiśmy lub do której chcemy niezobowiązująco “zagadać”.

“Pięknej środy życzę”, “Miłej środy” – to oczywiście najprostsze życzenia, jakie możemy wysłać najbliższym. Żeby było bardziej oryginalnie dobrze jest postawić na kartki na środę z napisami, śmieszne życzenia na środę lub wierszyki na środę. Przygotowałyśmy dla Was kilka propozycji takich wyjątkowych życzeń!

Życzenia na środę

Pozdrowienia na środę

Skąd wziął się pomysł wysyłania e-kartek na każdy dzień tygodnia? Śmieszne gify na środę i kartki z napisami zaczęły jakiś czas temu pojawiać się na Facebooku. Użytkownicy mediów społecznościowych wklejali je w komentarzach lub jako osobne posty na swoich profilach. Z czasem taki mini zwyczaj wyszedł poza facebookowe ramy. Pozdrowienia na środę możemy wysłać komuś smsem, mailem lub w wiadomości prywatnej na Messengerze. To świetny początek rozmowy!

Wierszyki na środę

Życzenia na środę można pisać w rozmaity sposób. Możesz oczywiście sformułować coś od siebie w kilku zdaniach lub krótko życzyć komuś “Pięknej środy” lub “Miłej środy”. Dużo lepiej sprawdzają się jednak wierszyki na środę, które są oryginalne i świadczą o tym, że poświęciliście trochę czasu, by znaleźć coś naprawdę wyszukanego.

Wierszyki na środę – oto nasze propozycje:

Środa minie, tydzień zginie. Jeszcze czwartek przetrzymamy i już prawie weekend mamy!

Środy relaksującej, uśmiech i odpoczynek niosącej!

Dzień dobry! Życzę udanej środy i pięknej pogody

W środę najmilej pozdrawiam i życzenia udanego weekendu zostawiam!

Buzia się śmieje, serce raduje, dobrą środę przewiduje!

Witam Cię mile, niech tę środę wypełnią piękne chwile

Nawet gdy słońce na niebie nie świeci –
uśmiech radość wszędzie wznieci.
Milutkiego całego dnia ,
mnóstwa przyjemności
i radości życzę JA

Dzień zaczyna się od świtu.
Miłość od spojrzenia,
a ja zaczynam środę od gorącego pozdrowienia
Miłego i wesołego dnia.

Miłego dzionka po bladym świcie
z całego serca tego ci życzę,
uśmiechu dużo no i radości
na twarzy twojej niech dziś zagości

Cześć Kochanie jak tam spanie?
Czas najwyższy na wstawanie!
Musisz dobre zjeść śniadanie
by mieć siłę na działanie

Zobacz także:

Kartki na środę z napisami

Innym pomysłem na życzenia na środę jest wysłanie kartki. To forma grafiki, na której są obrazki na środę z napisami. Kartki są o tyle ciekawsze, że to raczej niespotykana forma, więc na pewno zaciekawi odbiorcę. Jakie kartki na środę wysłać najbliższym? Pobierz którąś z naszych propozycji, zapisz na swoim komputerze lub telefonie i załącz w wiadomości do bliskiej Ci osoby!

kartki na środę życzenia pozdrowienia 

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

kartki na środę życzenia pozdrowienia

Śmieszne gify na środę

Wiele osób stawia również na śmieszne gify na środę. Według nas jest to bardzo ciekawa forma, ale nie zawsze się sprawdzi. Jeśli nie jesteście do końca przekonani, że dana osoba lubi gify, to lepiej postawić na tradycyjne wierszyki na środę lub fajne kartki na środę. Śmieszne gify pozostaw dla tych, których doskonale znasz i wiesz, że taka forma będzie im odpowiadała.

To jak, wyślesz dziś pozdrowienia swoim najbliższym? Aby dobrze rozpocząć kolejny tydzień, pamiętaj także o życzeniach na poniedziałek. W naszym artykule znajdziesz wiele propozycji:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (46 głosów, średnia: 4,83 z 5)
zapisuję głos...